Проблему закриття українських шкіл розгляне профільний комітет ВР, - М.Луцький

Комітет Верховної Ради з питань освіти та науки на найближчому засіданні розгляне питання щодо проблеми з закриттям низки українських шкіл

Проблему закриття українських шкіл розгляне профільний комітет ВР, - М.Луцький

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови Комітету ВР з питань освіти та науки Максим Луцький, коментуючи скарги мешканців Донецьку щодо наміру закрити деякі школи.

За словами Максима Луцького, найближче засідання профільного комітету відбудеться 16 лютого.

"Ми запросимо всіх хто відповідає за ці питання, в тому числі представників силових структур і розглянемо всі ці питання, і будемо уважно спостерігати аби не відбувалося незаконне закриття шкіл", - додав політик.

Крім того, додав він, на засіданні будуть запрошені представники шкіл, навколо яких виникають подібні проблеми.

"З цього питання у комітету різних точок зору не буде - і у опозиції, у влади тільки одна точка зору, яка полягає в тому як зберегти школи і не допускати руйнівних подій", - сказав політик.

В той же час, за словами Максима Луцького, протягом останніх півроку, Комітет не отримував жодного звернення чи скарги щодо можливого закриття шкіл.

"Жодного звернення до комітету з питань освіти та науки за останні півроку не надійшло. Тому я прошу направити до комітету всі документи з конкретними випадками", - сказав Луцький.

Освіта.ua
14.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів