В українських школах започаткують уроки тверезості

З 7-го класу українським школярам та їхнім батькам розповідатимуть про шкоду алкоголю. Уроки проводитимуться за "новою технологією"

В українських школах започаткують уроки тверезості

У семи містах України розпочався експеримент з викладання у школах "антиалкогольної грамоти". Якщо програма боротьби з алкоголізмом виявиться ефективною, її поширять на всю країну.

Проект було ініційовано у зв'язку зі значним збільшенням рівня вживання алкогольних напоїв серед українських школярів та студентів.

Про шкідливість спиртного дітям розповідатимуть починаючи з 7-го класу. У рамках експерименту на курсі проводитимуть по 9 занять з дітьми та їхніми батьками.

"Ми не беремо елітарні чи проблемні школи, ми беремо усіх дітей", - запевнив Віталій Панок, директор НМЦ практичної психології і соціальної роботи.

Водночас вчителі у великий успіх нової програми не надто вірять. Педагоги впевнені, що нині діти про шкідливість хмільних напоїв знають більше, ніж усі попередні покоління, але при цьому хильнути не відмовляються навіть у школі.

Ініціатори шкільної протиалкогольної програми кажуть - що це не будуть звичайні факультативні балачки з важкими підлітками, викладатимуть за новою технологією.

"Ми далекі від того що 100% відмовляться на завжди, але відсотків 80 почнуть свідомо ставитися від алкоголю", - переконаний Віталій Панок.

Освіта.ua
10.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Цю пародію будуть проводити безправні шкільні пмихологи за спасибі!!! А ініціатором виступає УКРПИВО!!!! Клас, так!! Панок на семінарі в Пущі - Озерній показав, хто він є!!! Хам, грубіян і самовдоволений нарцис!! Я шокована не тільки його поведінкою, але і ставленням до учасників семінару, яких тримали перший день голодними, але роздали ПИВО!!!!!Бідні школи, які потрапили в цей пілотний ПРОЖЕКТ!!!
Врач
Да, ... мій пост щодо "козлів" звичайно ж стосується "українця" за походженням тютюнника та його кодла
Врач
Ага, будуть козли розповідати про те, що багато пити не можна, треба "помірно", за столом, під гарну закуску, в гарній компанії і тільки високоякісну продукцію! І ніхто , напевне, не розповість, що можна зовсім не пити цю отруту (як третій, альтернативний варіант, якого чомусь ніхто ніколи не пропонує) І ніхто не розповість, що ця гидота виводиться з організму не через добу, як кажуть лікарі, а через півроку мінімум (а жіночому організмі накопичується в статевих клітинах і не виводиться звідти) і кожна рюмка збільшує ризик мати здорових дітей в майбутньому! Чекають гади не дочекаються, коли населення нарешті вимре і звільнить територію ...
03
"Ми далекі від того що 100% відмовляться на завжди, але відсотків 80 почнуть свідомо ставитися від алкоголю" этим детям КАЖДЫЙ ДЕНЬ явно и неявно РЕКЛАМИРУЮТ алкоголь, еротику... . у ЭТИХ детей НЕТ возможности найти ИНТЕРЕСНОЕ занятие, поскольку в стране УНИЧТОЖЕНА система внешкольного образования, полностью ликвидирована возможность БЕСПЛАТНОГО занятия СПОРТОМ, этим детям НЕ НУЖНЫ знания априори, поскольку БОЛЬШИНСТВО УБЕЖДЕНО, что диплом ПОКУПАЕТСЯ, аттестат - ПОКУПАЕТСЯ. повторюсь - ежедневно в глаза и уши вносится РЕКЛАМА сигарет, алкоголя, секса... Достаточно отркрыть поисковую систему ukr.net. И предлагается учителю, МНЕ, перепереть то, что создаётся государством??? Нет уж... не по силам- "не по Сеньке шапка" Кто-то НАИВНО полагает, что справится? вперёд!
NN
Для 03: Цілком згодна. Працюючи в сільській школі, надивилась багато чого. Приберіть бруд з телеекранів, посадіть за грати тих тіток і дядьок, які дітям продають цигарки та алкоголь - думаю, вже буде певний результат. А ми, вчителі, й так проводимо у школі постійну роботу. Краще допоможіть школам матеріально. У селах - повний завал, діти деградують, допоможіть підвищити їхній культурний рівень - будуть діти, які знайдуть більш цікаве заняття, ніж алкоголь, наркотики, паління.
Коментувати
Володимир
Народ, кричіть-не кричіть, а роботу проводити треба. Повністю згоден з попередніми авторами, але колорадський жук щороку їсть картоплю, а ми щороку з ним боремося і не перестаємо садити картоплю. Якщо нічого не робити, то вони питимуть в коридорах школи. І для цього треба і уроки використовувати і батьків наказувати і міліцію залучати.
03
Для Володимир: " і уроки використовувати і батьків наказувати і міліцію залучати." Уроки - ЖАЛКО тех детей, кому нужны ЗНАНИЯ.Родителей КТО станет наказывать? Милиция - это наши же ПЬЮЩИЕ выпускники, к тому же часто-густо НЕГРАМОТНЫЕ
Коментувати
V
Віталій Панок-типовий утопіст, який не знає роботи шкільного вчителя, змісту програм і винаходить велосипед там, де його вже винайшли. Може колись запрацює міліція, яка вже знахабніла до того, що не реагує на жодне подання школи. Може притягати до відповідальності батьків? Школярі не сироти, вчитель не прийомна мати, годі дурного імітування діяльності. Якщо дитина п'є, то хай притягають до відповідальності батьків або продавців, які продали дитині алкоголь. А то бабло перемагає добро, п'яниці як пили так і п'ють, а винна як завжди школа. Чи ментам як завжди ліньки працювати? Брати хабарі набагато легше.
татьяна
Школа достаточную работу проводит по разъяснению вредного влияния алкоголя на организм на уроках (биология,химия,основы здоровья,валеология) во внеурочное время - работают классные руководители,социальные педагоги,психологи,медсестра. Мало??? Выбор остаётся за учеником :пить или не пить.Может стоит ограничить продажу,увеличить стоимость, запретить рекламу пива,водки и т.д. сделать эффективным контроль за продажей и употреблением алкогольных напитков детям с боку милиции ?. Только наказание рублём (гривной) действенно для нашего народа. Хороший способ пополнять бюджет!!!
Ольга
Ті батьки, які п*ють ніколи не прийдуть на таке заняття, а вчитель ще буде і винен у цьому.
Анна
Пропоную курс назвати "Я тучи разгоню руками!" Як вам така історія з життя? Приходить п"яна 9-класниця на дискотеку. Вчителька негайно телефонує мамі, яка просить щоб дівчина побула на дискотеці, бо дома п"яний батько поб"є і доньку і матір. Що робити вчителю?!!