Київських школярів навчать відповідальному користуванню Інтернетом

9 лютого 2011 року з нагоди Всесвітнього дня безпеки дітей в інтернеті відбудеться квест для київських старшокласників "Інтернет частина твого життя? Зроби його безпечним!"

Київських школярів навчать відповідальному користуванню Інтернетом

Захід, ініційований Міжнародною громадською організацією "Школа Рівних Можливостей", членом "Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті", має на меті навчити школярів відповідальному використанню інтернет-сервісів.

Під час заходу 10 команд будуть виборювати звання найкращих знавців безпечного інтернету, а понад 200 учасників груп підтримки активно їм допомагатимуть. Також у програмі заходу: пізнавальні конкурси, виступи представників "Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті" та вистава Ґендерного інтерактивного театру "Агенти веб-безпеки".

Квест відбудеться 9 лютого 2011 року о 13:00 за адресою: вул. Героїв Севастополя, 35 (Центр дитячої і юнацької творчості).

Організатори заходу:

  • "Київстар";
  • "Майкрософт Україна";
  • Міжнародна організація з міграції (МOM);
  • Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла-Страда Україна";
  • Київський міський центр сім’ї "Родинний дім" структурний підрозділ Головного Управління у справах сім’ї , молоді та спорту КМДА;
  • Центр дитячої і юнацької творчості Солом’янського району м. Києва.

Фінансова підтримка надана Міжнародною організацією ЕКПАТ, у тому числі в рамках Молодіжного партнерського проекту проти комерційної сексуальної експлуатації дітей.

Довідка:
День безпечного інтернету (Європейський день безпечного інтернету) започатковано у 2004 р. організацією Insafe (Європейською мережею безпечного інтернету). Він організовується для поширення практики безпечного та відповідального користування інтернет-технологіями і мобільним зв’язком, особливо серед молоді та дітей.

У 2010 році до Дня безпечного інтернету відбулося понад 500 заходів у 65 країнах по всьому світу. Заходи сприяють встановленню діалогу між користувачами інтернет-послуг, державними структурами, громадськими організаціями та представниками бізнес-структур, що займаються постачанням інтернет-послуг та створюють новітні технології. Тема 2011 року - "Наше віртуальне життя" під гаслом "Це більше, ніж гра, це – життя".

Освіта.ua
04.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів