До прокуратури направили запит щодо забезпечення шкіл підручниками

Народний депутат Лілія Григорович направила до генпрокурора депутатський запит щодо забезпечення освітнього процесу у загальноосвітніх навчальних закладах України

До прокуратури направили запит щодо забезпечення шкіл підручниками

Про направлення запиту до Генеральної прокуратури повідомляє прес-служба політичної партії "Наша Україна".

Зокрема, у запиті зазначається, що загальноосвітні навчальні заклади отримують підручники через державну систему централізованого постачання, і саме у цьому питанні існують серйозні проблеми по всій державі.

Як йдеться у депутатському запиті, станом на кінець січня 2011 року у Чернівецькій області, початкові школи з українською мовою навчання були забезпечені "Букварями" на 82%, читанками на 71%, підручниками з математики та української мови на 74% та 66% відповідно. А, наприклад, 10-ті класи міста Новоград-Волинського станом на 14 січня 2011 р. загалом були забезпечені підручниками лише на 69%. Зокрема, із зарубіжної літератури - на 19,5%, з історії України - на 33%, художньої культури - на 9%, англійської мови - 0%, інформатики - на 49% і т.д.

"Допущення з боку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України подібної ситуації є грубим порушенням прав дитини та українського законодавства", - вважає народний депутат.

У зв'язку з цим Григорович просить генерального прокурора вжити заходів прокурорського реагування щодо виправлення цієї ситуації й притягнення винних у її виникненні посадових осіб до відповідальності.

Освіта.ua
02.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Це просто знущання! Одеса. Немає інформатики, зарубіжної літератури, художьої культури, Історії України, англійської мови. Уроки проводити просто неможливо.
oksana
Кіровоградська область не отримала підручники з англійської мови 10 клас, а вже лютий !
Fedd
ждите, ждите. педагоги, дорогие вы наши, никто в правительстве - любом - без вашего участия ничего делать не будет. организовывайте забастовку, принуждайте чинуш-воров отвечать за свои обещания. и не нудите "сос, сколько же ждать"
Учитель
Як би ж то наші можновладці від міністерства завітали хоча б в одну із шкіл, звідки лунають такі слова!!! Та провели пару уроків без підручників!!! Шановні та вони ж заняті ДЕРЖАВНИМИ справами, тобіш "реформуванням" школи, їм не до ваших "немає" та коли "будуть". ВОНИ ВИРІШУЮТЬ ДЕРЖАВНІ СПРАВИ... ЗА ВАС??
информатика
Донецкая область учебников по информатике для 10 классов в нашей школе нет!!!! На сайтах авторы перестали выкладывать материал. Как учиться???
оля
В Полтаві немає підручників іноземної мови для 10 класу.Ні профілю,ні стандарту,ні академічного рівня.Скільки чекати??????????SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Катя
В Полтаве, в школе в которой учусь в профильном классе (химико-биологичном) нету химии(профиль), биологии (профиль), права, англ.языка, худ. культ.,алгебры. Будем ждать ....((((
училка
Чернигов. Учебников по информатике нет и ,я так понимаю, уже не будет. Хотя ни Морзе, ни Ривкинд меня не интересуют. Информатики, нам что в первый раз? Мы много лет без учебников живём.....
учитель информатики
В Севастополе нет учебников информатики
ученик
Дружковка. Нет учебников по информатике. Ждем-с
V
РУО все одно звітують брехню - там де 30% кажуть 60%, Табачник и К і в прокуратурі відбрешуться.
Влад
Донецк. 10 класс. Книг по Истории Украины и Английскому языку нет, сказали что конкретно эти 2 учебника раньше апреля не ждать. Это нормально?
Тетяна
Київ. Немає підручника з правознавства для 10 класу. Новий підручник з історії України не відповідає найновішій програмі на три місяці навчання. Із всесвітньої історії взагалі інша концепція викладу матеріалу. Навіщо їх друкували? Лише витрачали кошти. Якщо нова влада планувала залишити 11-річку, то краще не морочилиб голову.
???
В Николаеве десятиклассники до сих пор не получили учебники алгебры((((
11
А у нас математик для 10 класса как не было, так и НЕТ