Проект ЄС допоможе розвивати мережу шкільних Євроклубів

Представництво Європейського Союзу в Україні продовжує сприяти розвитку української мережі шкільних європейських клубів

Проект ЄС допоможе розвивати мережу шкільних Євроклубів

Євроклуби – переважно, новостворені – будуть залучені до проекту "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році" через майстерні, ділові ігри, тренінги, мережеву роботу і волонтерство.

В рамках проекту на підтримку Євроклубів у 2011 році особлива увага буде зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це буде зроблено завдяки залученню діючих Євроклубів і їх колишніх учасників до надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів.

Проект буде складатись із початкової майстерні, учасники якої візьмуть участь в рольовій грі на тему європейської молодіжної політики; серії локальних майстерень/тренінгів, що проводитимуть самі Євроклуби; а також підсумкового літнього табору.

Більш детальна інформація про проект буде розміщена невдовзі на сайті Представництва Європейського Союзу в Україні: www.delukr.ec.europa.eu, на блозі “Євроклуби в Україні”: ukraineuroclubs.blogspot.com та Інтернет-платформі "Українська спільнота євроклубів" http://uesnet.org.

Із запитаннями та пропозиціями щодо реалізації проекту "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році" звертайтесь до Сергія Штукаріна, координатора проекту, тел.: +38 (050) 917-26-11, е-mail: euroclub.org.ua@gmail.com.

Довідка:
Євроклуб – це форма організації молоді, що сприяє творчій самореалізації, залученню молоді до інформування з актуальних питань євроінтеграції, участі в європейських ініціативах, громадянській освіті та активній громадській діяльності. Євроклуби можуть реєструватись як громадські молодіжні організації, або існувати при навчальних закладах, громадських організаціях, підприємствах. Найбільш поширеними в Україні є шкільні європейські клуби (ШЄК), яких в усіх областях нараховується понад 1000.

Освіта.ua
01.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів