Системні реформи в освітній галузі будуть продовжені

Уряд ухвалив Національний план впровадження економічних реформ, що зокрема передбачає реформування освітньої галузі

Системні реформи в освітній галузі будуть продовжені

На виконання розпорядження Президента Віктора Януковича український уряд ухвалив "Національний план дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки: "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Головною метою плану дій на 2011 є тактична реалізація середньострокової програми економічних реформ. План дій побудовано за напрямами реформ - це 21 вектор, що повністю охоплюють всі галузі економіки.

План дій також передбачає продовження системних реформ в галузі освіти.

У цьому році уряд розробить нові державні стандарти початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

Планується також розробити та прийняти програму "Сто відсотків", що передбачатиме впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
я
До чого ті нові державні стандарти ???????????????????? А до цього школи не працювали?????????????????????? Справа не в стандартах.............. Дайте вчителям нормальну зарплату (хоч би половину тієї, що мають вчителі в Чехії), і без всіляких реформ і стандартів буде нормальне навчання в школах України!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!