У Києві зникає 50% коштів на харчування дітей у школах, - БЮТ

На продукти харчування дітей у школах Києва залишається лише 50% виділених бюджетом міста коштів, оскільки інша половина грошей витрачається на накладні витрати

У Києві зникає 50% коштів на харчування дітей у школах, - БЮТ

Про це заявив голова Тимчасової контрольної комісії Київради щодо перевірки використання приміщень та якості харчування учнів у навчальних закладах м.Києва, депутат фракції "Блок Юлії Тимошенко" у Київській міській раді Віктор Наумко, повідомляє прес-служба фракції.

"Згідно з розпорядженням КМДА дворічної давнини, лише 50% бюджетних коштів, виділених на харчування дітей у навчальних закладах, йдуть на закупівлю саме продуктів. Інші 50% – це накладні витрати (транспортування, зарплати постачальникам і т.д.). Раніше ці витрати складали лише 20%, в останні ж роки вони піднімались навіть до 60-80%", - наголосив В.Наумко.

Голова контрольної комісії запросив у керівників районних у місті Києві державних адміністрацій інформацію щодо переліку організацій та підприємств, які на сьогоднішній день надають послуги харчування в навчальних закладах району (по кожному закладу окремо); норм і вартості закупівельних цін на всі види товарів для харчування дітей та вартість послуги щоденного гарячого харчування.

Також під час засідання комісія прийшла до висновку щодо необхідності суттєвого зменшення нормативу накладних витрат під час закупівлі продуктів харчування для дітей.

"Крім згаданих 50% коштів, які не доходять до дитячих обідів, існує й проблема завищення цін на продукти. Наприклад, м'ясо однієї і тієї ж якості в одних районах закуповується по 25-27 грн, а в інших по 60 грн. При тому, що витрати на харчування однієї дитини у всіх районах мають бути однаковими. Це означає, що в тих районах, де тендерні комітети працюють за незрозумілими принципами, діти харчуються неякісною їжею і отримують недостатню кількість калорій", - зауважив В.Наумко.

Освіта.ua
24.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Синячёв И.А.
Все правильно! Какую еще необхожимо информацию, чтобы работники исполкомов, депутаты поняли, что централизация питания детей через "комбинаты" - путь ложный. Столовая должна принадлежать школе. Так как у меня. Только тогда все 100% денег идет на продукты.