Міносвіти приймає пропозиції щодо удосконалення вечірньої освіти

18 січня у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулася Всеукраїнська нарада з питань діяльності вечірніх (змінних) шкіл

Міносвіти приймає пропозиції щодо удосконалення вечірньої освіти

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, на нараді були присутні 40 керівників вечірніх (змінних) шкіл з усіх регіонів країни (майже 20% від загальної кількості керівників вітчизняних навчальних закладів такого типу), а також представники міністерства та місцевих органів управління освітою.

Учасники наради обговорили актуальні питання подальшого розвитку вечірніх (змінних) шкіл, поділилися власним досвідом роботи щодо створення умов для отримання молоддю якісної загальної середньої освіти за різними формами навчання (екстернатною, індивідуальною, дистанційною), надали пропозиції стосовно удосконалення існуючої нормативної бази.

Особливо гостро обговорювалося питання програмового та навчально-методичного забезпечення діяльності таких закладів. Зокрема, розроблення навчальних програм, які створюють умови для опанування учнями навчального матеріалу старшої школи за 2 чи 3 роки.

Учасниками наради було підкреслено, що система вечірньої (змінної) освіти не лише є необхідною на сучасному етапі, але і має майбутнє. Саме у таких закладах створено умови для здобуття повної загальної середньої освіти громадянам, які працюють, особам з особливими потребами, із соціально-незахищених верств населення, а також обдарованим дітям, які мають бажання прискорено закінчити шкільний курс навчання.

Міністерство продовжує обговорення питань щодо удосконалення системи вечірньої (змінної) освіти і просить керівників навчальних закладів, педагогічних працівників, батьків та учнів надати пропозиції з цих питань на електронну адресу: L_golubenko@mon.gov.ua або телефоном (044) 486-11-23 (Вергун Юрій Валерійович).

Освіта.ua
19.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
училка
"а також обдарованим дітям, які мають бажання прискорено закінчити шкільний курс навчання"...слов нет одни местоимения....
1
афанарели!