У Києві шкільні канікули розпочнуться 27 грудня

Зимові шкільні канікули розпочнуться 27 грудня 2010 року і триватимуть до 9 січня 2011 року включно

У Києві шкільні канікули розпочнуться 27 грудня

Під час канікул та новорічних свят на дітей чекатиме цікава програма, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Традиційно на канікулах усі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади будуть відкриті для школярів. У режимі канікулярного часу працюватимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання, бібліотеки, спортивні зали навчальних закладів міста.

На зимових канікулах у кожному навчальному закладі відбудуться новорічно-різдвяні свята з народними обрядами, фольклорними дійствами, вертепами, карнавалами, іншими розвагами, культурно-мистецькими та спортивно-масовими заходами.

За відповідних погодних умов будуть облаштовані ковзанки на території навчальних закладів. На Співочому полі відкриється Льодове містечко.

Діти пільгових категорій отримають новорічні подарунки та запрошення на святкові вистави. На це з бюджету міста виділено 1,5 млн грн.

Освіта.ua
22.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сільський директор
А для села було б важливо йти навчатися з 17, бо Старий Новий Рік із щедрівками і посіванням і для дитини, і для родини важать немало.