У зв'язку з грипом у восьми містах України закрито всі школи

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні відповідає сезонним показникам, і на переважній територій показники захворюваності перебувають нижче епідемічних порогів або незначно їх перевищують

У зв'язку з грипом у восьми містах України закрито всі школи

Про це заявив головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я в п'ятницю, 17 грудня.

За його словами, у Житомирській і Сумській областях спостерігалося перевищення епідемічних порогів більш ніж у 1,5 рази, а в Полтавській рівень захворюваності знизився.

Станом на 16 грудня незначне перевищення епідемічних порогів зареєстроване у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Спостерігається перевищення епідемічного порогу на 261 адміністративній території (районах і містах обласного підпорядкування): 7 в Автономній Республіці Крим, 19 у Вінницькій області, 9 — у Волинській, 23 — у Дніпропетровській, 10 — у Запорізькій, по 13 — в Донецькій і Луганській, і в інших. "На цих територіях введено протигрипозний режим", — йдеться в повідомленні.

За даними головсанлікар, лабораторно підтверджуються віруси грипу типу А (в тому числі H1N1 пандемічний) і В (домінує). На даний момент зареєстровано один летальний випадок — у Львівській області померла дев'ятирічна дитина.

На карантин у зв'язку із захворюваністю на грип та ГРВІ закрито всі школи в містах Львова та Дрогобича Львівської області, містах Новогродівка, Сніжне, Краматорськ і Артемівськ Донецької області, а також обласних центрах Полтаві та Рівному. Обмежувальні заходи введені в 1110 школі і 59 дитячих дошкільних установах (зокрема, в Полтавській області — 151, у Львівській — 236, у Вінницькій — 137, у Донецькій — 104, Рівненській — 115, Тернопільській — 50), інформує МОЗ.

Усього, за даними Риженко, в Україні проти грипу щеплено 457 тисяч осіб, проте прищепна кампанія триває.

Дзеркало тижня
20.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів