Навесні уряду подадуть пропозиції щодо електронних підручників

Директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Олександр Удод заявляє, що навесні уряду подадуть пропозиції щодо забезпечення учнів електронними підручниками

Навесні уряду подадуть пропозиції щодо електронних підручників

"Ми зараз розпочинаємо експеримент разом з освітніми установами, з Міністерством охорони здоров’я, Інститутом гігієни і на весну 2011 року внесемо уряду певні пропозиції щодо державної програми з умовною назвою "Електронний підручник", – заявив Удод в ефірі Радіо Свобода.

Водночас керівник громадської організації "Центр освітнього моніторингу" Павло Полянський заявляє, що в Україні питання електронних підручників "набуло іншого забарвлення".

"Це намагання просунути масштабний проект із закупівлі так званих рідерів, електронних книжок. Електронний підручник і рідер – це не одне і те саме. Тим паче, що в Україні пропонують такі рідери по 250 доларів, а вони в США вже по 125", – повідомив Полянський.

За його словами, поки що жодна країна світу не відмовилася від друкованих підручників, і вони мають існувати паралельно з електронними.

Електронні підручники, замість традиційних паперових, запропонував ввести в користування школам віце-прем’єр Борис Колесніков. Ця електронна книга має вміщувати всі підручники за 11 років навчання.

Освіта.ua
09.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родитель
А я считаю,что електронная книга разгрузит спины детей.такие тяжести таскать не выносимо.Я собираюсь купить своему ребенку и ищу електронные версии учебников в интернете и хотела бы видеть их на официальном сайте
Учитель
Нехай шановні урядовці проведуть спочатку експеримент на собі, читаючи свої кодекси в електронному вигляді, і, якщо все з очима у них буде гаразд, можна буде говорити (поки що говорити) про електронні книги!!!!!!!!!!!!!!!!!
Преподаватель
Уважаемый Учитель не пробовал пользоваться электронной книгой. Сначала попробуйте, а потом говорите. Я сам преподаю в школе и пользуюсь электронной книгой на уроках, а также в быту. Удобная штука. А по поводу зрения – в них используется другая технология передачи текста, чем в компьютерах и телефонах.
Учитель
Для Преподаватель: Шановний Преподаватель, на жаль пробував ними користуватися. Зручна штука лише у розмірах., а коли учень носить окуляри і користується електронною книгою - запитайте його про переваги такого чтива по закінченню навчання в школі
Коментувати