КМДА: Столичні школи готові до зими

Перший сніг підтвердив готовність закладів освіти до безпечної роботи, повідомляють у Київський міській державній адміністрації

КМДА: Столичні школи готові до зими

За словами заступника голови КМДА Леоніда Новохатька, всі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади у повній мірі забезпечені необхідними посипальними матеріалами.

"Минулорічний досвід – сильні снігопади, ожеледиця, налипання мокрого снігу – навчив нас готуватись заздалегідь до початку зими. Отже, всі заклади столиці підготовку до зими розпочали завчасно. У період підготовки до нового 2010 – 2011 навчального року у навчальних закладах були створені запаси спеціального інвентарю (мітли, снігові лопати, ломи, льодоруби тощо) та поновлені запаси піскосуміші та солі", – запевнив Леонід Новохатько.

Він додав, що перший сніг підтвердив готовність закладів освіти до безпечної роботи: всі під’їзди до шкіл, садків, установ та закладів освіти були швидко очищені.

"Спільними зусиллями влади та колективів навчальних закладів ми створимо умови для безпечного пересування учнів, їх батьків та вчителів біля навчальних закладів", – сказав Леонід Новохатько.

Освіта.ua
01.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів