Депутати відмовились збільшити пенсії вчителям

Верховна Рада відмовилася встановити виплату пенсій педагогічним працівникам в розмірі 80% від заробітної плати

Депутати відмовились збільшити пенсії вчителям

За прийняття законопроекту №2476 в першому читанні проголосував 121 депутат при мінімально необхідних 226.

Нагадаємо, у квітні цього року Верховна Рада вирішила доопрацювати законопроект щодо виплат педагогам пенсії в розмірі 80% зарплати.

Перед цим парламент не зміг прийняти зазначений проект закону в першому читанні, за його прийняття проголосували 185 депутатів при мінімально необхідних 226.

Законопроект передбачав поетапне підвищення пенсій педагогам.

Крім цього, їм пропонувалося встановити для педагогічних працівників надбавки за науковий ступінь і вчене звання для кандидата наук у розмірі 15% ставки зарплати, для доцента - 20%, для доктора наук - 25%, для професора - 30%.

Українська правда
30.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tatjana
ТАКИ ПРАВИЛЬНО Я О Т Г О В О Р И Л А РЕБЁНКА(в своё время) ПОСТУПАТЬ В ПЕДИНСТИТУТ.
Фізик
А ще, цього місяця видали зарплату меншу, ніж завжди. Кажуть, що збільшилися податки. Як це можливо?!
Сільський директор
Давно мучить одне питання: а якби сталося так, що люди не обрали би депутатський корпус, тих, кого годуємо ні за що і отримують в десятки разів більше за вчителя? Якщо і страйкувати, то всім миром: за приблизно однакові пенсії і зарплати. У нас люблять хаяти комуністів, але при них Брежнєв отримував зарплату 700 гривень, його міністри до 400, а простий люд до 200. Хочете зарплату, тільки у 3 рази меншу за депутатську?. Ніхто на це не піде
Tatjana
Для Сільський директор: Вот-вот, и Я о том же... Почему-то сельские дети И ТОГДА, И СЕЙЧАС УЩЕРБНЫ ДО НЕВОЗМОЖНОСТИ.Но тогда хоть музыкальную школу СПОКОЙНО В РАЙЦЕНТРЕ можна было закончить. А сейчас просто за дорогу в оба конца СЕЛЬСКИЙ ребёнок(его родители)отдають в два-три раза больше стоимости самого обучения!...
Наталя
Для Сільський директор: Питайте в бухгалтера. Нам нічого не зменшували...
Сільський директор
Для Наталя: Ви мене не зрозуміли. Вам і не давали
Коментувати
Мама, вчитель, директор
Вибачте, шановні!. Це ви всі - козли і я разом з вами. Чрму досі не стоїмо на майдані, чекаємо царя-батюшку. Чи може, придурки, вірили у Юлю, Ваню. Вітю? Майже немає жодної справи судової, де б звинуватили лікаря, і жодної- де б виправдали вчителя, бо суспільство проти нас. Державі, чий заказ виконує школа, не потрібні розумні і вільні. Їм потрібне бидло, яке ми поставляємо пачками. Але суспільству потрібні Люди, а ми це дати не можемо, бо раб ніколи не виховає вільну людину. А нас спеціально зробили рабами і бидлом. "За державу обидно...". Вибачте, якщо хтось образився.
Tatjana
Для Мама, вчитель, директор: Да, возможно и обидно... Но вот проблема - стоять на майдане за что? Как-то , помнится, готовили документы для забастовки.Давно было, лет 15 тому... . На том и закончилось. Открытым текстом сказали:"Закроем школу, вас - на улицу. Куда пойдёте?" Профсоюзы наши, НАМИ ВЫДРАННЫЕ, карманные . И решают они вовсе НЕ НАШИ проблемы, а свои собственные(руководство профсоюзов). Наши же проблемы нам и решать. Почему учителя молчат? Да потому что большая часть живёт благодаря РЕПЕТИТОРСТВУ(и это нормально0, второй половине, воровству(второй половины)... Им НЕЗАЧЕМ кричать-НЕ ДОСТАЛО ДО ПЕЧЁНОК.
UA
Для" Мама, вчитель, директор" Ми ж направляли на страйк у листопаді представників профспілок - забули? Чим все скінчилось - домовились перенести страйк, бо вибори були на носу, і воно, як то "неаккуратнеько" зі страйкуючими. А ми що? А ми погодились, бо гарант пообіцяв красиве життя вже завтра... Гидко від усвідомлення всього цього.
Tatjana
Для UA: А МИ й не направляли. Якось навіть і не рипнулися. Усвідомлення ВЛАСНОГО БЕЗСИЛЛЯ-ось що непокоїть.Усвідомлення того, що навколо ті, кого ВЛАШТОВУЄ така ситуація:"Щоб не було гірше"
Коментувати
опорп
КОЗЛЫ ДЕПУТАТЫ ! ПРОФСОЮЗЫ НАШИ И МИНИСТР ТАКЖЕ КОЗЛЫ!
Ольга
Где же наш профсоюз - защитник наших интересов? К нам относятся так, как мы заслуживаем. А министру нашему тоже все равно? А 2011 год объявили годом образования. Надо что-то делать. История учит - объединяться, иначе пропадем.Учитель со стажем 32 года.
Tatjana
Ну что уж теперь? Ведь ЭТИХ ДЕПУТАТОВ,как и предыдущих, ВОСПИТАЛИ УЧИТЕЛЯ-в основном нынешние пенсионеры!!! Это как же надо Н Е Н А В И Д Е Т Ь И ПРЕЗИРАТЬ своих учителей, чтобы ТАК их УНИЗИТЬ!!!!
бувший студент
Я вже не кажу про те, що аспіранти і майбутні преподи діляться у нас на два види: 1)родичі, добрі знайомі, пролобійовані люди 2). генії-аскети, які справді щось там будуть робити задля видимості загальної картини наукового процесу. Не кажу вже й про те, що аспіранти, получаючи свою ту стипендію, працюють в тих же приватних компаніях. Або дві трудові або ще якось там.. Непогана прибавка до зп.. Кульмінація: В кожної людини завжди є вибір, якась альтернатива.. Не подобається на державній роботі, в освіті, тоді пряма дорога в бізнес, двірники.. Просидіти в університеті протираючи там штани 4-6 чи 8 років, а потім нити відносно зарплатні.. Це ж бо марна трата часу.. Шукайти долі в інших країнах, йдіть на завод, працюйте понаднормово.. Завжди є альтернатива..
Tatjana
Для бувший студент: ЗАВОДЫ - ТО С Т О Я Т!!!
бувший студент
Для Tatjana: Заводи - це лише один з варіантів. Та і не стоять вже вони так сильно..
Tatjana
Для бувший студент: Да стоят.Из 5 еле-еле дышит один, на ином (высокотехническом когда-то) ПИВО ВАРЯТ! Так что - СТОЯТ оне родимые, стоят! Народ на БАЗАРАХ на жизнь зарабатывает! Сплошная ,как когда-то говаривали, спекуляция :купить подешевле. продать подороже. А что ещё остаётся?
Коментувати
бувший студент
Науки в цій державі де-факто майже немає.. Освіта де-факто застаріла і теоретична.. Є галочки, бумажки, псевдодипломи слухачів теорії.. Терпіти не можу коли препод приходить, щось там надиктував зі свого зошита щоб студенти занотували.. А це ж саме можна було б прочитати в книжці, електроній книжці, знайти в гуглі... В кінці кінців, можна ці всі лекції тупо викласти на ютуб.. і скоротити години цього марнотратства бюджетних коштів. Оцінювання робити тупо через онлайн-тести в більшості випадків. Викладачам дати в основному лише практичні заняття, лабораторні там де справді треба присутність того викладача.. І тоді, будуть і вовки ситі, і вівці цілі..
бувший студент
Все відносно.. і не треба соплів.. Декілька років тому закінчив університет. Влаштувався працювати у приватну компанію. З нас деруть 3-и шкури. Постійні стреси. Відпроситися важко. "Основну" ЗП постійно затримують. Клієнт завжди правий, керівництво завжди праве.. твоя думка нікого не цікавить.. Ти робот.. гвинтик у цьому бізнес-процесі.. В любий момент на твоє місце можуть взяти молодшого жвавішого чи якогось родича.. ти відпрацьований матеріал будеш. При зачисленні на роботу тобі розказують про твої великі кар'єрні перспективи.. А в результаті на кращі посади беруть якихось "знайомих", "родичів".. Незрозуміло якою буде в тебе пенсія при мінімальній оф. зарплаті.. Більш халявної роботи ніж препод в університеті не бачив..
яя
Усе достатньо просто! "Капітал" Маркса - це настольна книга великої буржуазії, а не малограмотного пролетаріату та селянства! Але можливо тому, що малограмотні?
читач
Якщо держава думає, що вона платить - нехай думає, що я працюю!
Теж читач
Для читач: СУПЕР
Теж читач
цікава матеатика. однієї місячної зарплати депутата мені б вистачило щоб підключити всі школи району до інтернету. ще однієї, щоб оплатити його на цілий рік. а я не можу цього зробити бо немає грошей.
Коментувати
ПРЕПОДАВАТЕЛЬ
Здравствуйте! Это всё понятно - бюджет пустой, бюджетники отдыхают!!!!! На счёт з/плат нашего правительства - согласна на все сто, взяли бы да отказались от каких-то 5 тысяч в пользу тех же пенсионеров о которых так часто говорят!!!!! Вы лучше скажите, кто читал новый проект закона об освите, где сказано, что преподаватель вуза 3-4 ст. акр. максимальная нагрузка 900 часов, а преподаватель вуза 1-2 ст. акр. макс. нагрузка 720 часов. Вот этот вопрос больше всего волнует. Если будет ровно ставка, то кто останется работать в вухаз - молодые специалисты и пенсионеры, а преподаватели высшей категории и т.д. будут подыскивать более оплачиваемую работу, так как прожить на ставку невозможно!!!!!невозможнооооооооооо!!!!!! А потом говорят, что образование плохое получает молодёжь! Надо научиться ...
бодайвас
Бачили очі кого обирали... Цій бидлячій владі ви й ваша праця не потрібні. Оскільки вони туди потрапили не завдяки освіті, а всупереч. Хоча кожен другий звягільський чи чєчєтафф --- праффффффесар і акадємікъ, але лише кожен 35 -- українець.
Александер
Для бодайвас: Все равно кого выбрать. Если наша власть и дальше будет идти на поводу у майданутых (сегодня это так называемые предприниматели) то экономических реформ и выхода из кризиса нам еще долго не видать. Задай себе вопрос почему ты платишь 20% от зарплаты а они 200 грн единого налога даже если их доход 10000. Поэтому никаких повышений пенсий и быть не может.
Ирина
Для Александер: Поддерживаю! Толпу никогда не стоит слушать! Я тоже против того, чтобы платить 15% подоходного налога, но кто меня об этом спрашивает? Предприниматели цветут и пахнут, а пенсионеры и бюджетники не имеют нормальных пенсий и зарплат! Президент просто обязан подписать налоговый кодекс!
Коментувати
инкогнито
еще ни одно руководство страны не думало о бюджетниках, особенно об учителях. Уже работаю более 20 лет. поменялось ни одно руководство, а наша нищенская жизнь не улучшилась, все осталось таким же, а власть другая. Делайте вывод!
123
Рабам давали еды и одежды ровно столько, сколько бы им хватило для того, чтобы они смогли продолжить работать.
Tatjana
Для 123: Так и есть! И МЫ - РАБЫ, поскольку СВОБОДНЫЕ люди НЕ МОЛЧАТ! Вот так вот!
Коментувати
Ольга
Наш президент услышит каждого!
Ірина
Попередня також не думала за вчителів. І жодна не буде думати поки вчителі не заставлять владу думати не тільки про себе.
Ірина
Повністю згодна з попередніми коментарями. Собі ж вони не забули поновити автомобільний парк і гроші знайшлися. А вчителі тільки за все повинні відповідати, і писати бумажки.
Залина
А что Вы, уважаемые учителя, хотели от нынешней власти? Ведь нищими и голодными людьми легче управлять! Будете следующий раз разборчивее на выборах!!
с
Хотите сказать, что предыдущая власть платила учителям больше? Они все одинаковые!!! Как только добрались до депутатского кресла, забыли обо всех обещаниях.
Коментувати