Цього року оздоровилися майже 55% дітей шкільного віку

Про це повідомив міністр України у справах сім`ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, виступаючи на Всеукраїнській нараді з питань підведення підсумків оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року

Цього року оздоровилися майже 55% дітей шкільного віку

Як зазначив Р.Сафіуллін, загальна кількість дітей, які відпочили та оздоровилися протягом цього року, становить майже 2 млн. 362 тис. або понад 54,6% від загальної кількості школярів.

За літній період оздоровлено понад 1,5 млн. дітей пільгових категорій, з них дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, – 94,3% від загальної кількості дітей цієї категорії шкільного віку; дітей-інвалідів - 44,5%; дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей - 66,8%. У 8 регіонах кількість дітей шкільного віку, охоплених послугами оздоровлення та відпочинку, перевищує 60%.

"Завдяки вчасному прийняттю управлінських рішень органами виконавчої влади взяті урядом зобов`язання щодо відпочинку та оздоровлення не менше 50% дітей шкільного віку по Україні виконані", - наголосив Р.Сафіуллін.

Всього на оздоровлення та відпочинок дітей з усіх джерел використано майже 1 млрд. 486 млн. грн.

     

Міністр нагадав, що у 2009 році набув чинності Закон "Про оздоровлення та відпочинок дітей". За цей час розроблено та затверджено майже 30 нормативно-правових документів, які стали основою для впровадження нових підходів у сфері оздоровлення та відпочинку. Водночас існує потреба у подальшому вдосконаленні деяких нормативно-правових актів.

Р.Сафіуллін повідомив, що Міністерством у справах сім`ї, молоді та спорту запроваджено Державний реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, до якого вносяться дитячі заклади оздоровлення і відпочинку незалежно від форми власності та підпорядкування.

"На сьогодні із 310 поданих заяв до Державного реєстру внесено 272 дитячих заклади оздоровлення та відпочинку", - зазначив Р.Сафіуллін.

За його словами, міністерством розробляється Державна цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки, у якій будуть передбачені заходи з розвитку дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, удосконалення матеріально-технічної бази дитячих закладів з передбаченням відповідного фінансування.

"Будівництву нових дитячих закладів оздоровлення та відпочинку також сприятимуть внесені зміни до Закону "Про планування і забудову територій" (щодо будівель закладів освіти та культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення)", - додав міністр.

Однією з форм державного контролю за діяльністю закладів оздоровлення та відпочинку визначено державну атестацію. "На сьогодні проатестовано 126 дитячих закладів. Вищу категорію отримали 17 закладів, першу – 60, другу – 40, третю – 9 закладів", - сказав Р.Сафіуллін.

УНІАН
29.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто учитель
Або ті ж самі пришкільні табори. Яке там може бути оздоровлення. В цтому році навіть статус змінтили: "Табори відпочинку". А суті це не поміняло. Як давали ці табори велику статистику так і дають.
ттт
Все брехня! Кожного разу кл.кер сдають липу про оздоровлення та відпочинок. Навіть корінці путівок підробляємо, аби відчепилися. Відпочинком своїх дітей займаються виключно батьки, все інше - БРЕХНЯ!!!