Львівських школярів навчатимуть енергоефективності

Проект "Енергоефективні школи" є частиною проекту "Реформа міського теплозабезпечення України", який реалізовують за підтримки USAID

Львівських школярів навчатимуть енергоефективності

Освітній проект "Енергоефективні школи" охопить три навчальні заклади міста, розповіла Deutsche Welle керівник відділу енергоменеджменту Львівської міськради Василина Горбаль.

Це вже другий етап проекту, бо учасником пілотного проекту вже була одна з львівських шкіл. Згідно з проектом, у визначених школах, буде нова дисципліна для учнів 6-8 класів – основи теплозбереження.

Учні та вчителі користуватимуться посібниками та підручниками, що схвалені спеціальною комісією Міносвіти України. Загалом для учнів проведуть 17 уроків, де навчатимуть ощадливості та раціональному використанню тепла, каже Горбаль.

У підручниках надано інформацію про те, звідки береться тепло, особливості виробництва, втрати енергії та енергоаудит.

"Завершенням проекту буде самостійна робота учня, який має розробити план дій на вирішення локальної проблеми. Вони мають провести міні аудит енергоощадності свого класу і в цілому школи", - каже Василина Горбаль.

Програмою також передбачені екскурсії на теплопостачальні підприємства міста та залучення фахівців підприємства до уроків. Викладачами нової дисципліни є різнофахові вчителі: фізики, математики та хімії.

Вони також в процесі викладання свого основного предмету допомагатимуть розв’язувати задачі на тематику енергозбереження, пояснила керівник відділу енергоменеджменту.

Учителі вже пройшли тематичні курси підготовки у Києві. Як заявив керівник програми Біл Такер, метою проекту є закласти нові методи мислення і поведінки, що в подальшому сприятиме покращенню умов життя. Загалом освітній проект реалізовуватимуть у 24 школах восьми українських міст.

Освіта.ua
18.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів