Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лана
Спасибо! Наконец-то учитель заживёт по-человечески !!! =D
Андрій
Для Лана: Дівчино схаменіться... вчителя в нашій державі по людськи жити не зможуть... державі це невигідно буде... хоча може ви з іншої держави... де всеж таки вчителя живуть по людські.
LUSI
Для Лана: Дякую за Ваш коментар, сміялась від душі, чудове почуття гумору!
Лана
Я - пошутила !!! =)) Для Андрій:
Коментувати
Наталя
Звідки 2349 !?!? Ставка вчителя І категорії близько 1200 грн. Це що, більше 100% надбавки та доплати???
Olga
Для Наталя: Це середня зарплата по країні, враховуючи зарплату президента, депутатів та ін. А кого з них хвилює, як живе вчитель, де бере папір для роздаткового матеріалу чи методичну літературу? Кому потрібно, щоб вчитель міг навчити і виховати розумну людину? Тупими і дурними керувати легше....
99
Для Наталя: Інформацію надано на підставі даних Держкомстата http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2010/gdn/Zarp_ek_m/zpm2010_u.htm Можна також подивитися по регіонам http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2010/gdn/reg_zp_m/reg_zpm10_u.htm В освіті ж середня заробітна плата за вересень 2008 гривень. Це і ректора ВНЗу і вихователя дитсадка.
Docent
Хитро дуже формулює шановна редакція інформацію. Довелось займатися підрахунками. Вчитель вищої категорії це 12 розряд ЄТС (єдиної тарифної сітки).12 розряд має коефіціент 2.12. Отже підвищення ставки на 117 гр для такої посади означає підвищення ставки першого розряду ЄТС на 55 гривень. Або ж іншими словами встановлення ставки першого розряду на рівні 641 гривня. Між тим з 1 грудня прожитковий мінімум для працездатних осіб та мінімальна заробітна плата відповідно до Закону про бюджет на 2010 р. вставлено на рівні 922 гр.
Коментувати