Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
ПРОДОЛЖЕНИЕ СТАТЬИ За цієї умови усі будуть «прив’язані» один до одного - до одного критерію, показника, яким є мінімальний розмір оплати в Єдиній тарифній сітці, і тоді, я думаю, усі в державі будуть перейматися проблемою підвищення заробітної плати у бюджетному секторі. ВОТ ЭТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОРОШАЯ МЫСЛЬ, НО БОЮСЬ ЧТО НЕОСУЩЕСТВИМА
Елена
Нашла на сайте федерации профессиональніх союзов Украину интересную статью, вот небольшая відержка из нее Єдина тарифна сітка, можливо, прив’яже усіх один до одного Четвер, 18 листопада 2010, 15:03 В Україні існують різні системи оплати праці, а звідси й різні розміри заробітної плати. Верховна Рада створила свої положення і зарплатні фонди, Секретаріат Президента – свої, судді, прокурори - свої. Хто має найбільші важелі впливу на владу і доступ до фінансових ресурсів, у того і зарплата вища. Через це вчителі та лікарі в Україні є найменш захищені. Усі «просувають» свої зарплати, й упродовж багатьох років вирішення питання бюджетників не рухається з місця. Необхідно ввести Єдину тарифну сітку, на основі якої будуть здійснюватися оплати всіх: міністрів, депутатів, прокурорів, суддів, працівників МВС тощо. За цієї...
Елена
Очень интересно было бы узнать на сколько повысится зарплата самого пана Азарова и его министров с 1 декабря - они ведь тоже бюджетники? Почему об этом нет никаких сведений? Погятно - ТАЙНА ЗА СЕМИ ЗАМКАМИ
999
Для Елена: Вони державні службовці.(не плутати з працівниками бюджетної сфери) На них тарифна сітка не поширюється.
Коментувати
Елена
Во пан Азаров дает!!! Наверное он считать разучился. Как может зарплата учителя вырасти на 100 гривен если 1 тарифній разряд повысится всего на 14 гривен.(600 гривен с 1 декабря) умножте на свой коэффициент и что получится???? Первый разряд учителя с 1 октября составляет 1154 гривны, с 1 декабря будет 600 *1,97 =1182 грн.;1182-1154=28 гривен. Так откуда позвольте узнать возьмутся 100 гривен на повышение? Опять очередная ложь пана Азарова. До каких пор врать то будете????
99
Для Елена: Читайте внимательнее. С начала года. Тогда в январе ставка была 545 а сейчас 600. Так, что формально все верно. Другое дело что сравнение это весьма странное. Лучше бы с эту ставку с минимальной зарплатой сравняли в 922 гривны. А еще лучше как требует 57 статья закона об образовании с со средней по промышленности в 2716
Елена
Для 99: Я внимательно прочитала и не одну статью. О повышение с начала года идет речь только на этом сайте. На других же таких поправок нет Так на странице http://tsn.ua/groshi/zarplati-vchiteliv-i-likariv-virostut-na-100-griven.html есть запись, цитирую: Уряд має намір підвищити посадовий оклад працівників бюджетної сфери з 1 грудня 2010 року. Зарплати бюджетників виростуть на 100 гривень і більше. Про це сьогодні повідомив, відкриваючи засідання уряду, прем’єр-міністр Микола Азаров.
Коментувати
V
А у нас сегодня проверка в школе.................................................. Весело было.................................................................................. Но не всем.................................................................................... Многим не до смеха............................................................... Вроде бы и грамотные, образованные люди (детей обучаем, дипломы у нас есть), а так получается: сколько ни работай - все равно что-то не так....................... Хочу пожелать всем честным людямпусть вас не проверяют, а доверяют =)):
В
Послушайте, почему все возмущаются???????????????????? Почему все недовольны??????????????????????? Вон Лана всех повеселила!!! Человек с юмором воспринимает новости. Молодец!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вот в Чехии повышение зарплат педагогам - действительно повышение!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пусть почитает премьер-министр... Думаю ему читать об этом не надо, он и так это знает......... Остается ждать, и когда-нибудь в Украине тоже будут уважать и ценить педагогов так, как в Чехии!!!!!!!!!!!!!!!!!! Может дождемся...................................Желаю всем счатья, здоровья и дополнительного заработка к той зарплате, которую имеете сегодня ==)):
Docent
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 17 листопада 2010 р. № 1056 Київ Про внесення зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести зміну в додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699; 2005 р., № 34, ст. 2064; 2008 р., № 100, ст. 3308; 2010 р., № 35, ст. 1210, № 50, ст. 1631, № 72, ст. 2573), доповнивши абзац другий примітки 1 після цифр і слова “586 гривень” словами і цифрами “; з 1 грудня — 600 гривень”.
Ирина
А они на цены изредка хоть смотрят? Какое повышение? Не "грохнуться" бы за пределы уровня, так сказать, жизни!
бодайвас
Анжеліці й иншим. Що ви копійки рахуєте, згадайте за кого ви голосували? Вони ж чітко вас усіх попередили "Україна -- для людей!". Вам прізвище цих людей написати? Чи ви вже здогадались про яких людей ідеться. Навіщо цій зграї розумні? Вони свої "виші" в зоні закінчували.
читач
Прем'єр лукавить. При прийнятті Закону про бюджету публікувалися зовсім інші цифри на грудень місяць. А саме (вища категорія - 1649 грн, І - 1533 грн, ІІ - 1416 грн, спеціаліст - 1346 грн) при тарифній ставці для першого розряду 778 грн (в січні - 555 грн, квітні - 567 грн, лирні -570 грн, жовтні - 586 грн, у грудні повинна була бути 778 грн.). Фактично Азаров і Ко зменшили останню цифру до 641 грн., тобто на 137 грн менше задекларованого тільки по першому розряду!
АНЖЕЛИКА
А ЧТО УЖЕ БЫЛИ КАКИЕ-ТО ПОВЫШЕНИЯ? НАМ В ДОНЕЦКЕ НИЧЕГО НЕ ПОВЫШАЛИ!
Наталя
Для АНЖЕЛИКА: Ви просто не помітили :))) Підвищення було!
Коментувати
Молодий спеціаліст
Цікаво, а скільки копійок надбавки, до своїх кровних 900 грн, отримають молоді спеціалісти?
?!!!
Як у студентському афоризмі: "На тобі 20 копійок і ні в чому собі не відмовляй!..." От спасибі.
Людмила
Бог на світі є, тільки страждати за всі епорядки будуть їхні нащадки. а вони доживуть віка без проблем
сільський учитель
Зараз посадовий оклад вчителя вищої категорії 1202 грн, а вчителя ІІ категорії 1032. Різниця в 170 грн. Якщо зросте на 117 вища, то ІІ категорія мабуть зовсім не побачить цього підвищення.
99
Для сільський учитель: Для вчителя вищої категорії посадовий оклад (ставка заробітної плати) зросте до 1272 гривні.
Коментувати
Андрей
Бессовестные лжецы. Опять на 2 гривны повысите. Засуньте их себе в ....Попробовали бы сами жить на такие зарплаты, и кормить при этом детей. Дождётесь вы когда-нибудь.
Docent
Помилочка вийшла. Підвищення порівняно з початком року, а не порівняно з нинішньою ситуацією. А з початком року означає на тіж 55 гривень але до 600 гривень. А бо іншими словами всього на 14 гривень з нинішнім значенням. Так що зарплата вчителя вищої категорії в грудні порівняно з листопадом зросте не більше ніж на 30 гривень. Крім того ще й податки треба з цієї суми віддати ...
Андрій
дійсно держава в нас з вами дуже цікава вірніше сказати урядовці котрі керують цією державою дуже цікаві люди... дають 2 копійки щоб потім забрати 4 копійки... кращє би підручниками забезпечили... і цінову політику в державі врегулювали.... а так вийде як завжди зарплатню підняли на 100 гривень а ціни після цього підняття виростуть на 200 гривень і вийде що не держава мені гроші дала а я державі... а хотілось би нарешті щоб було навпаки.
Вчитель
Підняти на 2 гривні, а розказати ....... Брехня і лицемірство процвітають
Лана
Это - просто насмешка!!! =((