Уряд вже впритул підійшов до вирішення проблеми ІТ в освіті, - Колесніков

Кабмін планує запровадити програму відео-лекцій в мережі Інтернет для учнів та студентів

Уряд вже впритул підійшов до вирішення проблеми ІТ в освіті, - Колесніков

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков під час зустрічі з генеральним директором корпорації "Майкрософт" Стівом Баллмером, повідомляє прес-служба уряду.

Борис Колесніков зазначив, що зараз уряд вже впритул підійшов до вирішення проблеми ІТ в освіті. Так, на меті, за словами Віце-прем’єр-міністра, у найближчі 12-18 місяців зробити доступ в мережі Інтернет до будь-якого підручника в електронній формі.

Борис Колесніков зауважив, що після виконання цієї програми планується запровадити лекції "наживо", коли в мережі Інтернет буде викладено лекції з предметів і учні зможуть використати цей матеріал.

     

"Ми маємо виконати цю програму. Це дає можливість будь-якому школяру чи студенту, який пропустив з певних причин заняття, або не зрозумів матеріалу, завжди повернутися до нього", - наголосив Віце-прем’єр-міністр та додав, що за пріоритетами для Уряду це найголовніша сфера співпраці з "Майкрософтом".

У свою чергу генеральний директор корпорації "Майкрософт" Стів Баллмер зазначив, що корпорація зацікавлена у співпраці з представниками українського уряду щодо питань цифрового контенту та більш широких освітніх програм.

"Розроблена урядом програма є дуже важливою і у глобальних масштабах, якщо говорити про електронний контент. Ми забезпечимо всебічну підтримку зі сторони "Майкрософту" наших експертів не лише в Україні, а й в усьому світі", - наголосив Стів Баллмер.

Освіта.ua
05.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артур
Вот когда у нас в стране начнут следовать описанным ещё в 2004 году Cur. Vitae для ИТ направлений, тогда можно начинать говорить о развитии ИТ в стране.
Марина
Все это прекрасно, но это в том случае когда в учебном заведении есть компьютеры и выход в интернет. А что делать тем у кого токой возможности нет. Вот мой ребенок например учится профессиональном лицее в г. Антраците Луганской области. Так там на всех учащихся в так называемом "компьютерном классе" всего два комьютера и то устаревших моделей. Сын рассказывал что когда ожидают в этом лицее комиссию так все учителя и остальные сотрудники из дому привозят свои компьютеры на время проверки, а потом тут же увозят их обратно. А в этом лицее готовят операторов ПК. Вот такое у нас обучение. А вы говорите о видео-лекциях и электронных учебниках. Вы сначала обеспечте учебные заведения компьютерными классами, а потом уже мечтайте о будущем
Docent
Видео лекції з багатьох університетіввже доступні для безкоштовного перегляду на сайті http://videolectures.net/
читач
Слова Стіва Баллмера слід сприймати значно прагматичніше: Розроблена урядом програма забезпечить всебічну підтримку нових доходів корпорації "Майкрософт".