У запорізькій школі помер 12-річний учень

В приміщенні школи 12-річний хлопчик впав і втратив свідомість. Прибувши на виклик, медики швидкої допомоги констатували клінічну смерть дитини

У запорізькій школі помер 12-річний учень

3 листопада в приміщенні запорізької школи № 75, що в мікрорайоні Павло-Кічкас, у Заводському районі міста помер 12-річний школяр, повідомляє ТСН.

Як розповів керівник запорізької незалежної профспілки лікарів швидкої допомоги Анатолій Сидоренко, виклик з цієї школи в швидку допомогу надійшов о 18:43.

До лікарні надійшов виклик про те, що в приміщенні школи дванадцятирічний хлопчик впав і втратив свідомість. Прибувши на виклик, медики швидкої допомоги констатували клінічну смерть дитини.

Ще якийсь час за його життя медики боролися, як могли: робили штучну вентиляцію легень, масаж серця, використовували необхідні медпрепарати. Однак, запустити серце хлопчика їм так і не вдалося.

В результаті медики констатували біологічну смерть дитини. Що стало причиною смерті дитини наразі з’ясовується.

Пізніше стало відомо, що медики "швидкої допомоги" не мали необхідного обладнання, щоб врятувати життя школяра. Зокрема, в машині не було дефібрилятора (обладнання, що допомагає "запустити" серце).

Освіта.ua
05.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марко
Діти не те що перевантажені - суперперевантажені... Представте собі - відсидіти 8 уроків, на двох з яких були контрольна або самостійна, потім виховна година... Дорослі після закінчення робочого дня біля телевізорів сідають, а дитині ще доводиться виконувати домашні завдання з 5-6-ти предметів, а мовники часто ще люблять написання творів задавати додому... Потім вже глибокий вечір. в місті погуляти дитину на свіже повітря випустити неможливо, залишається розслаблятися біля комп"ютера, це розслаблювання затягується часто до глибокої ночі, а завтра знову 7-8 уроків... Додайте ще незбалансоване харчування, от вам і наслідки...
Я
Повністю згодна з читачем. Працюю в школі заст. директора з НВР. Неможливо виконати все те, що направляє в школи відділ лсвіти. Нікому не потрібні конкурси, акції , написання якихось листів, проведення дослідницької роботи, яка насправді такою не є. А олімпіади!і т.д., т.д., т.д. А просто вчити дітей, провести урок... Втомились від усього і вчителі, і діти. Якби ті, хто сидить у Міністерстві, самі виконали все те. що вони надсилають! Побачили б, чим на сьогодні є школа.
Tatjana
Для Я: Чому б НЕ ВИКОНУВАТИ того, що Ви вважаєте непотрібним?
Татьяна
Для Tatjana: Абсолютно с Вами согласна, на детей смотреть без слез нельзя, особенно 10 классников: попробуйте отсидеть 7 уроков да еще без учебников-лекции да беседы- взрослый не выдержит. Не удивлюсь если скоро будут поступать такие же новости и про учителей: кроме своей профессии приходится и медициной заниматься ,и и военкоматом, забываешь для чего живешь...
Коментувати
Tatjana
ДетейНЕОБХОДИМОнацеливать наПОЛУЧЕНИЕ КРЕПКИХ ЗНАНИЙ ОСНОВ НАУК(математика-физика-химия-биология-язык-литература-история).Всё остальное-ерунда. МАН,олимпиады..., поиски дополнительной информации в интернете-всё лишь в свободное время, которое ДОЛЖНО ОСТАВАТЬСЯ ПОСЛЕ прогулки(работы)на свежем воздухе,занятий спортом, чтения ЛЮБИМЫХ фильмов, занятия любимым делом.Но , К ТОМУ ЖЕ, НЕОБХОДИМ НОРМАЛЬНЫЙ ВРАЧЕБНЫЙ КОНТРОЛЬ.Моя дочь, имея кучу проблем при рождении,жила без врачебного наблюдения,НО - мы изучали медицину в институте.ПослеДОВЕЛОСЬ МНОГО ЧИТАТЬ САМИМ,поскольку рядом специалистоВНЕ БЫЛО.Но ведь родители ТЕПЕРЕШНИХ учеников НЕ ИМЕЮТ НИКАКОГО МЕДИЦИНСКОГО ОБРАЗОВАНИЯ-1;НЕ ИМЕЮТ ВОЗМОЖНОСТИ НАБЛЮДАТЬ ДАТЕЙ У СПЕЦИАЛИСТОВ-2;есть информация о том,ЧТО ШКОЛЫ НЕ ИМЕЮТ ВРАЧЕЙ,и даже медсестёр!
читач
Погоджуюсь з Сільським вчителем. Добавлю, що школу за останні десятиріччя перетворили на такий собі ВНЗ в мініатюрі - семестри, модулі, проекти, МАН, олімпіади, численні конкурси та акції, купа різноманітних заходів, і на все потрібні ... звіти, звіти, звіти - паперові та електронні. Ні вчителі, ні батьки, ні тим більше, діти вже не знають для чого потрібна ТАКА школа. Під прикриттям т.з. безкінечних реформ забули про головне - школа повинна навчати, а не, вибачте, плодити безграмотну, затуркану масу, яка ніби-то володіє інформаційними технологіями, а насправді є споживачем тих маніпуляцій, які заготовила влада з своїми політтехнологами від освіти.
Сільський вчитель
Перевантаження дітей важкими навчальними програмами. На відпочинок часу немає: в школі - уроки, вдома - уроки. Постійний пошук додаткової інформації за комп'ютером. Все це виснажує дітей не тільки фізично, а й психологічно. Ось і маємо результати.
Марія
Ось вам і весь медогляд.