Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
це я
батьки! не пускаємо дітей до школи в дні моніторингу! хай табачник і його "плеяда" пишуть самі.
Олег
На сьогодні немає чітких прогнозів МОЗ, щодо епідемії грипу в Україні, зате епідемію "моніторингу" засилає у школи України чиновник з МОН.При цьому не дотримуючись жодних санітарно - гігієнічних норм.Вирішив цією епідемією аж на цілий місяць учнів 5 та 10 класів "посадити на карантин", звести до нуля навчальний процес. "Для лікування" наказав вчителям, учням і батькам закупити "ліки" з токсичною фарбою на туалетному папері, без зазначення виробника. Шановні батьки! Не даймо проводити експерименти і знущання над нашими дітьми,адже придуманий моніторинг порушує всі права наших дітей.
Olya
УВАГА!!!!! Збірники для моніторингу учнів 5-х та 10-х класів розмістили в інтернеті, скачуйте за посиланням: http://us.ua/1267632/ і не тратьте гроші на це сміття!
Утомленная МОНом
Для Olya: Не знаходить компютер сайт. Це точне посилання?
Olya
Посилання на файлообмінник – http://us.ua/1267632/ (400 МБ)
Cергей
Cканированые материалы по адресу http://us.ua/1267632/ (400 МБ) имеют некачественный вид, сканированые сикось-накось и нечистые.
Коментувати
Татьяна
Если бы не были напечатаны и проданы ответы раньше, чем вышли задания, можно было бы говорить хоть о каком-то мониторинге. Простоё очередное зарабатывание денег. Кем? думайте сами. Учитель.
Вера
Посмотрела задания по истории. Там ведь вопросы по темам, начиная с 6 класса. Неужели без повторения десятиклассник вспомнит материал, который изучался 4 года назад? Варианты не равнозначные, значит, дети будут поставлены в неравные условия. Визуальный материал - хуже некуда - серые фото. А ведь перечень обязательных арх. сооружений был опубликован совсем недавно. До этого пользовались только теми изображениями, которые были в учебнике. Дети не ездят по стране, храмов не видят, даже не заморачиваются, чтобы их различить, определить стиль или век. В 5 классе только введён новый Госстандарт, чего его мониторить? Деятельность МОНУ глубоко непрофессиональна! Такое впечатление, что не знают, чем заняться. Придётся на практике прибегнуть к "ужгородскому" опыту, жалко только, что яйца дорого стоят...
Мама
Чому я маю купляти 12 зошитів по 8 грн. для вашого моніторингу? А на звичайному листочку писати не можна? У класі 30 учнів по 100грн. з кожного... У місті 15 шкіл, тобто 15 10 класів і 15 5 класів.. Це ж які кошти...??? Кому йдуть ці кошти? У КАБМІН??? Тепер батьки є спонсорами для КАБМІНУ??? ЖАХ!!! ПРОТЕСТУЮ)))))))) Наші діти стомилися від такого навчання!!! Це не навчання, а МУЧАННЯ дітей, батьків і біжних учителів... , доречі, якіких заставляють за власний рахунок сидіти без роботи, бо у державі НЕДОФІНАНСУВАННЯ освітньої галузі!!! Бідні учителі, бідні діти, а ми батьки - багаті, бо маємо спонорувати проект кабміну!!!
Учениця 10-го классу
Это чистой воды бред.Итак трудимся,пишем контрольные,готовимся уже к ЗНО,а тут эти мониторинги . Ведь недавно же ДПА писали,зачем это все?Взяли бы результаты учеников с ДПА. Совсем там совесть потеряли.
Ірина
Що це дає? Не розумію. Ліпше подумали б про якість освіти, а не про те як заробити на нікому непотрібних книжечках.
інея
я не розумію для чого ця дурня
валя
Для інея: Хороше запитання..
Коментувати
fla
"На виконання кожного тесту учням відводиться 45 хвилин. Структура, обсяг та інші параметри контрольних робіт визначено на основі вимог до загальноосвітньої підготовки учнів відповідно до чинних навчальних програм для основної школи." Переглянув завдання з англійської мови. Зразу видно, що автор і близько "не стояло" біля ЗОСШ. Думаю, цей тест англійські учні робитимуть хвилин 90, а тут 45 і наші
fla
Якби всі 10-класники прийшли на моніторинг і написали поперек бланка відповіді слово "ПРОТЕСТ". Їм за це нічого не буде, а вчителі якось переживуть пресінг. Формально їх також нема за що карати - цей моніторинг не входить в програму, фінансово не підтриманий і порушує цілий ряд положень КЗПП. А батьки могли б засипати міністерство судовими позовами про відшкодування грошей, потрачених на закупівлю збірників завдань. До речі, виданих також з порушенням законодавства: нема жодних вихідних даних про видання. Просто якийсь текст на туалетному папері.
Влад
Підтримую повністю!! Пишемо протест!!! Не забувайте, що у нас 10-клапсників у цей період щей олімпіади, а до того були інтернет олімпіади!!! МИ вже стомилися від постійного навантаження. Дайте нормально повчитися і насолодитися шкільним життям. Не навиджу МОНІТОРИНГ!!!
nik kharun
Голосую обома руками ЗА.
Коментувати
физик
Мария. рекомендовано "адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів перебудовують навчально-виховний процес на цей день таким чином, щоб провести моніторинг з певного навчального предмета".У нас уроки с 8-00, в день написания на это время приходят только 10 классы - 15 мин. анкета и 45 мониторинг. В 9-3о для всех и 10-х классов уроки по расписанию.
МАРЫЯ
Я ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ. ЗА НАВЧАЛЬНИМ ПЛАНОМ У МЕНЕ 1 УРОК НА ТИЖДЕНЬ У 10 КЛ У 1-МУ СЕМЕСТРІ. ВИХОДЯЧИ З ГРАФІКУ МОНІТОРИНГУ ПРОПАДЕ 5 УРОКІВ ПІД РЯД. ХТО З ТИХ МУДРАГЕЛІВ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ЗА ЯКІСТЬ ЗНАНЬ З ТИХ ТЕМ ЯКІ Я НЕ ЗМОЖУ У ПОВНІЙ МІРІ ПОДАТИ УЧНЯМ. А ЩЕ ПРОПАДУТЬ ТІ УРОКИ ПІД ЧАС ЯКИХ УЧНІ І ВИТЕЛІ БУДУТЬ ПИСАТИ АНКЕТИ. І ВОНИ БОРЮТЬСЯ ЗА ЯКІСТЬ ЗНАНЬ. МІСЯЦЬ З НАВЧАЛЬНОГО ПОЦЕСУ - КОТУ ПІД ХВІСТ.
физик
Для МАРЫЯ: Мария. рекомендовано "адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів перебудовують навчально-виховний процес на цей день таким чином, щоб провести моніторинг з певного навчального предмета".У нас уроки с 8-00, в день написания на это время приходят только 10 классы - 15 мин. анкета и 45 мониторинг. В 9-3о для всех и 10-х классов уроки по расписанию.
МАРІЯ
У НАС УРОКИ ПОЧИНАЮТЬСЯ У 8 ГОДИН - ЦЕ ПО-ПЕРШЕ. ПО-ДРУГЕ У ПЕРШОМУ НАКАЗІ ПРО МОНІТОРИНГ ВИЗНАЧЕНО ЧАС ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ - 12 ГОД, А ПЕРЕД МОНІТОРИНГОМ - АНКЕТА.
валя
А я взагалі не хочу його проходити..
Коментувати