Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
Не удивительно, почему после 9 класса дети массового бегут со школы. В старшей школе не возможно выжить без стресса, ужаса перед контрольными и другими работами. Дети боятся ВНО, уходят со школы. Теперь и мониторинги сделают свою черную работу, а крайними будут классные руководители и предметники. А с нашим мнением когда-нибудь будет считаться министерство? А как же пустые разговоры о перегрузке учеников, создании благоприятного климата в школе? А о учителе думают? О том, сколько мы спим, удиляем внимания своим семьям, есть ли у нас силы на эту дребедень? Я хочу работать с детьми, объяснять материал, учить их хорошему. МОН, дайте нам возможность делать свою работу. Я выбирала профессию по душе, но то, что с нами делают, вызывает чувство недовольства, если хотите, ненависть. Не удивительно, что молодежь не желает поступать в пединституты, профессия не престижна. Что с нами сделали? Опомнитесь!!!
Батьки
Для учитель: Учитель,спасибо за то, что такие, как Вы, еще есть!
Анжелика Липовна
я с вами согласна, у нас еще один стресс был, и будет: учителя пишут ЗНО, начальство относится к учителю как к быдлу, скоро и учителя побегут со школ
0
Для учитель: Золотые слова!
Коментувати
Ksenna
Як можна достовірно перевірити якість освіти завданнями, що оголошуватимуться за добу до їх виконання? Цікаво, у випадку, якщо завдання ЗНО оголосити за добу до його проведення, ми отримаємо реальну картину якості освіти? Якість освіти починається не з моніторингів, а з якісної підготовки майбутніх вчителів, якісних підручників і посібників та якісних вчителів, що думають про якість освіти, а не про своє жебрацьке становище
Vaniilin
Для Ksenna: мабуть так, і вони будуть невтішні!!
Коментувати
Irina
Всі школи затвердили режим роботи школи.У всіх школах затверджені календарні плани .вчителів.Хто має право це порушувати?Де СЕС.яка так любить штрафувати школи за порушення санітарних норм.Весь час нам наголошували:не можна створювати психотравматичних ситуацій для п"ятикласників.А моніторинг-це не психотравматична ситуація?
Учитель
Я взагалі вважаю, що ті тести, які нам рекомендують, не можуть 100% говорити про реальний рівень знань учнів. Коли учні здавали усні екзамени, вони хоча б вміли сформулювати свою думку та доводити її та вміли користуватись табличним матеріалом. Крім того, жоден вчитель не захоче показати реальні знання своїх учнів, тому буде намагатись "покращити" результати учнів різними способами.
Ирина
Зачем вообще проводить этот мониторинг, лишний стресс.... Я уверенна что не многие его напишут на отлично...
Інна
Що робити, якщо збірників для проведення моніторингу немає, спитати ніде. Адміністрація на лікарняному! Крайній, як завжди, вчитель!
Анастасія
Для Інна: Вони будуть лише за 2 дні до моніторингів... Все інше просто заробіток грошей додатковий. Так що не поспішайте їх купувати!!!!!!!
Коментувати
Ліна
Хто-небудь знає,якщо моніторинг пропустити, чи потрібно буде його писати потім одному? Або просто так пройде?
Стурбована мама
Для Ліна: Цілком згідна з Сергієм - незрозумілі ні мета, ні засоби, ні фінансування проведення цього моніторингу - зайве навантаження і стрес для вчителів і учнів, і додаткові витрати (незаконні і безглузді) для батьків - нас просто попросили оплатити придбання друкованих зошитів для тестів - можливо, ми просто таким чином фінансуємо когось? Зупиніть безглуздя!
Коментувати
вчитель
повністю згодна. Ми ж не безсловесне бидло.
Роман
Абсолютно согласен со всем вышесказанным, но ведь всё равно заставят проводить, причём именно безоплатно и в ущерб другим урокам! И тут ещё не затронут один аспект. Например, у нас в 10-ом классе только начали изучать предмет "Технологии", а он тоже в списке. И что покажут ученики после всего лишь полутора месяцев изучения предмета?..
Технологічка
Для Роман:а мені, як предметнику, це все до лампочки.
Коментувати
Віктор
Шановні батьки! Побережіть здоровя дітей. Не пускайте їх у школу в день моніторингу!
Ирина Шульгина
Для Віктор: беда в том, что за низкую явку по шапке дадут учительнице. Она всегда крайняя, поэтому перед городскими контрольными и тд, просят приходить. Никого не волнует, что это лишний стресс для ребенка.Не хочется подводить ее, хоть и приходится ребенка подвергать лишним нервам
Просто вчителька
Моніторинг триватиме 10 робочих (14 календарних) днів - якщо учень(учні) пропустять так багато - це ще гірше, ніж сам моніторинг...За відвідування вчителі (а не батьки) теж "дістають по шапці"...З якого боку не подивишся - вчитель крайній. На жаль.
Ирина Шульгина
Да, очень обидно, что учитель крайний во всем и со всех сторон. в советское время была такая престижная профессия, а сейчас молодежь лучше в фоис пойдет штаны протирать, чем с детьми работать
Коментувати
УЧИТЕЛЬ
"Варіанти тестів для виконання їх учнями будуть оголошені о 12.00 напередодні дня, визначеного графіком проведення моніторингу. " Зачем тогда вообще его проводить? Какова цель мониторинга, если задания становятся известны практически за сутки до проведения? "Оцінювання робіт буде здійснюватися за рівнями навчальних досягнень учнів " - а кто оплатит эту проверку учителям? Ну и наконец последнее: в додатках опубликованы схемы анализа работ. Поверьте, не так-то это быстро проверить, посчитать, заполнить бланк отчета. А что - у учителя больше уроков нет в день мониторинга? Или сутки растянулись с 24 до 48 часов? Родители, пожалуйста, звоните на горячую линию МОН, требуйте отмены этого издевательства. Мы, учителя, люди подневольные, попробуй не выполнить распоряжение начальства - мигом выговор впаяют и надбавки лишат.
Леонід
Мета відома: продати фантастичну кількість збірників
Стурбована мама
О, ну куда с этим? В прокуратуру или в антимонопольный комитет или еще в какой-то центр борьбы з изуверским бизнесом выкачивания денег? Юристы есть? посоветуйте!
Коментувати
Ирина Гунина
Повністюз вами згодна. Вчителів та батьків перетворили на заложників фінансового апетиту нашого міністра- мільйонера і тепер хоч щодня "перевірятимуть знання". аби тільки купували збірники. А те, що там з 30 варіантів можна дітям дати тільки 10, бо решта містять просто безбожні помилки - нікого не цікавить
оксана
Для Ирина Гунина: Розумні речі кажете. Так. Як же зупинити ця моніторення.
Коментувати
Юрій
Це справжня шизофренія! "Академіки" одночасно рекомендують не оцінювати п’ятикласників протягом першого півріччя і разом з тим тепер хочуть нав’язати "міністерські" тести. Божевілля. Навіщо ці "міністерські" тести, якщо наприкінці 4-го та 9-го класів учні складають ДПА? Відповідь очевидна: даруйте, "бабло". Закликаю всіх не ставити підлабузницькі питання на зразок "а коли будуть збірники?", а самоорганізовуватись проти дурості "академіків", яка, між іншим, може обернутися проблемами зі здоров’ям п’ятикласників. Пропоную створити сторінку у мережі Facebook, де збирати електронні підписи проти відвертої дурості. Якщо Ви схвалюєте цю ідею, виразіть свою підтримку, оцінивши передусім цей допис. P.S. Моя хата не з краю.
Ирина Гунина
Для Юрій: А коли ж тоді я маю вчити дітей, коли мало не кожного місяця якісь перевірки? Хтось заробляє на тобі гроші, а тобі доводить план до виконання. Я б хотіла побачити юридичне обгрунтування цих пиервірок. Чи його приймуть заднім числом, як всі наші закони?
Коментувати
Жінки
і з Директором))), і з автором статті
Жінки
Заждіть. А хіба досьогодні всі не нагинені? З іншим - погоджуємось
Директор)))
УЧНІ, БАТЬКИ, УЧИТЕЛІ, всі, хто читав рекомендації щодо проведення моніторингу! Напевно, Ви зрозуміли - це не що інше, як вибивання грошей в чималої кількості українців. В процедурі проведення моніторингу відсутня мета перевірки рівня навчальних досягнень школярів. Всіляко ігноруйте моніторинг. Звертайтеся до журналістів, управлінських структур. НЕ МОВЧІТЬ!!! Тільки так можна зупинити вакханілію МОН. Відступимо один раз - нагинатимуть і надалі.
18
Ці моніторинги дуже велике на вантажання для одних і тих самих учнів 10 це дуже багато можна було б 2,3 але не більше це буде погано впливати на нервову систему як вчителів так і самих учнів. Якщо вже на це пішло то ніхто ще такого не писав. Батьківські комітети багатьох шкіл не згодні з паном міністром. Якщо вже на це пішло коментар вчителя на рахунок моніторингів: "Обсипали нас моніторингами як матюками на базарі".
Iрина
Підтримую автора статті повністю.І не знаю ЖОДНОГО з вчителів, який не був би ПРОТИ цього моніторингу -непослідовного, недоречного,непродуманого,незапланованованого,невідповідного завданням навчально-виховного процесу - і, як наслідок, такого,що НЕ МОЖЕ бути об’єктивним. Хочеться аналізу -хай збирають дані ДПА і аналізують -об’єктивно і неупереджено , і САМОСТІЙНО, не перекладаючи цю місію на вчителів, які чомусь мають щось ксерити чи друкувати за власні кошти у власний час,який потрібен для перевірки ДИТЯЧИХ зошитів і підготовки до уроків. Хочеться креативу -нехай повісять на своєму сайти рекомендації для проведення перевірки чи моніторингу МОН, або внутрішнього контролю роботи Мон.Теж бажано з 87 пунктів не менше (Міністерство ж не гірше,ніж проста школа).І аналіз своєї роботи за власними ж рекомендаціями. Ми ж не на МОН працюємо,а на державу.Як і МОН мав би працювати.
25
Зачем опять проводить этот мониторинг?!? В конце 4 и 9 классов у детей был срез знаний, аттестация, что изменилось за эти месяцы??? Очередное "отмывание денег". Сколько можно зарабатывать на детях, родителях, кошельки ведь не резиновые, у нас же "образование бесплатное", почему каждый год идёт сплошная выкачка денег из родителей, при чём это уже поставлено на конвеер и действует, как так и надо. В чём тогда смысл "бесплатного образования"?!? Что государство даёт моему ребёнку БЕСПЛАТНО????????????????????????????
Надя
Для 25: пока я училась в школе, у нас тоже устраивали мониторинг в 5 классе. Но никаких сборников не было, просто пришли контрольные в районо, которые потом были распространены на школы, и мы написали, никто никому не морочил голову. Денег лишних тоже не тратилось. Неужели сейчас просто нельзя так сделать. Обойтись без сборников.
Просто вчителька
Вы думаете, что районо делало копии для всех учеников??? Это делают учителя за свои деньги, тратя свое личное время. Просто ученики этого не знают. Они многого не знают.
Коментувати
ольга
коли в продажі будуть збірники?
Любов
Для ольга: Навіщо це запитувати? Будь готов!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!