Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антоніна
Куди звертатись, якщо 7 днів до відпустки завідувача шкільною бібліотекою,які є в колективному договорі школи, не дають в міськво?
Плотнікова Олена
Для Антоніна: Працюю на посаді завідувача шкільної бібліотеки 4,7 роки. Всі попередні роки відповідно до наказу України про відпустки мені надавалася щорічна додаткова відпустка в розмірі 7 календарних днів. В червні 2017 року в звязку з перевіркою КРУ міського управління освіти головному бухгалтеру було зроблено зауваження про порушення з боку бухгалтерії управління освіти щодо надання мені додаткової 7-денної оплачуваної відпустки по тій причині, що в колдоговорі зазначена посада бібліотекаря, а немає посади завідувача бібліотекою. Ставиться вимога відшкодувати з моєї заробітної плати кошти за 7 днів додаткової відпустки за 2016 рік та забороняється писати заяву на надання такої ж відпустки у 2017 році. Чи вважаються правомірними дії з боку управління освіти.
Плотнікова Олена
Для Плотнікова Олена: Працюю на посаді завідувача шкільної бібліотеки 4,7 роки. Всі попередні роки відповідно до наказу України про відпустки мені надавалася щорічна додаткова відпустка в розмірі 7 календарних днів. В червні 2017 року в звязку з перевіркою КРУ міського управління освіти головному бухгалтеру було зроблено зауваження про порушення з боку бухгалтерії управління освіти щодо надання мені додаткової 7-денної оплачуваної відпустки по тій причині, що в колдоговорі зазначена посада бібліотекаря, а немає посади завідувача бібліотекою. Ставиться вимога відшкодувати з моєї заробітної плати кошти за 7 днів додаткової відпустки за 2016 рік та забороняється писати заяву на надання такої ж відпустки у 2017 році. Чи вважаються правомірними дії з боку управління освіти.
Коментувати
Галя
Прцюю шкільним бібліотекарем 3 роки но ні категоріі ні розряду немає хто має дати бо вмене базова освіта працюю на 05 ставки і отримую 1900 грн
тамара
Працюю бібліотекарем на 0,5 ставки (4 години) та вихователем ГПД (3 години) + веду гурток 4,5 години на тиждень. Скільки днів становить моя відпустка?
Віта
Для тамара: Ваша відпустка як бібліотекаря 24 дні, тому що ви працюєте на півставки, є розпорядження за 1999рік. Пошукайте і там все ясно написано.
Коментувати
Марія
Бібліотекар пропрацював 5 місяців іде у відпустку 12 каленадарних днів чи надається матеріальна допомога на оздоровлення при відпустці
Оксана
Чи може шкільний бібліотекар (на 0,5 ставки), який має тижневе ще і навантаження 12 годин учителя народознавства претендувати на педагогічний стаж за вислугою років, чи можливо для цього потрібний інший запис у трудовій книжці
Олена
Якщо атестується бібліотекар з вищою педагогічною освітою, стаж роботи 15 р., 9 тарифний розряд, яку може мати категорію і який тарифний розряд?
Олена
Бібліотекар з вищою педагогічною освітою, стаж роботи 15 років, 9 тарифний розряд.Якщо атестується як шкільний бібліотекар , то який можу мати тарифний розряд і категорію?