Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Доброга вечора! Я працюю в школі на півтори ставки, але у звязку із сімейними обставинами фізично не встигаю, чи можу я відмовитись від 0,5 ставки якщо вже подана тарифікація? Що треба зробити?
Оксана
Доброго дня! Я працюю вчителем-логопедом в інклюзивно-ресурсному центрі, де педагогічне навантаження до вересня 2018 року згідно " Положення про ІРЦ" від 12.07. 2017 року було 18 год. на тиждень для безпосередньої роботи з дітьми, що становить ставку заробітньої плати (посадовий оклад). А з 1 вересня 2018 року, в табелі прописують 40 годин на тиждень ,бо в "Положенні про ІРЦ" від 22.08 2018 року прописано:" Тривалість робочого тижня пед. працівників ІРЦ становить 40 год. що становить тарифну ставку, з яких пед. навантаження, які надають допомогу дітям з особдивими потребами 18 год". Чи повинні вчителі ІРЦ відпрацьовувати в закладі понаднормовані 22 год., тому що заробітня плата залишилася без змін , лише за 18 год пед. навантаження, а навантаження подвійне.
Галина
Для Оксана: це не є понаднормовим навантаженням. 40 годин - це якраз норма, з яких 18 годин - це без безпосередня робота з дітьми.
Гость Любовь
Для Галина:Вчителі в ІРЦ працюють понаднормово, куди скаржитись?
Коментувати
Маша
Доброго дня! З початком навч. року працюю вчителем-предметником і маю навантаження на тиждень 25,5 годин, при цьому закінчую навчання (мігістратура). Адміністрація попередила, що це навантаження є нормою для повної ставки. Підкажіть, чи можна відмовитись від тих 6,5 годин? І чи вважаються вони понаднормованими? Впливаэ це на з.п.?
Галина
Для Маша: звісно впливає. На ставку (18 годин) Ви отримуєте одну заробітну плату, а з навантаженням 25,5 годин - майже в півтори рази більшу зарплату.
Коментувати
Маша
Доброго дня! З початком навч. року працюю вчителем-предметником і маю навантаження на тиждень 25,5 годин, при цьому закінчую навчання (мігістратура). Адміністрація попередила, що це навантаження є нормою для повної ставки. Підкажіть, чи можна відмовитись від тих 6,5 годин? І чи вважаються вона понаднормованими?
Наталя
Маю 15,5 годин чи можу мати віхідний на тижні, і яким законом керуватися для підтвердження
Тамара
Я маю 0,5 ставки педагога- організатора,це скільки годин робочих і ще 6 годин світової літератури, скільки годин я маю відпрацювати в тиждень?
Галина
Для Тамара: 0,5 ставки педагога-організатора - це 20 годин на тиждень. 6 годин вчителя - це саме аудиторні години, які не включають іншу роботу таку як: перевірка зошитів, заповнення журналу тощо
Коментувати
Олена
Доброго дня.Я працююв школi вчителем анг.мови на постiйному мiсцi i вже 2 роки пiдряд директор не навантажуэ мене повною ставкою,хоча маэ багато людей на непостiйному мiсцi i вони мають ставку.Чи маю я право вимагати вiд нього ставку i як це менi зробити прпвильно?Буду дуже вдячна.
КАТЯ
Доброго дня. У даному навчальному році мені не можуть запропонувати повну ставку. Підкажіть будь-ласка скільки годин потрібно мати для нарахування педагогічного стажу рік за рік. Дякую.
111
Для КАТЯ: 0,5 ставки
Коментувати
Олена
Доброог дня. В мене таке питання: з 1 вересня після дикретної відпустки виходжу на роботу в загальноосвітню школу,але мені пропонують лише класне керівництво і 14 годин. 2 з них не за фахом (музика) . Я вчитель української мови та літератури, маю І категорію, багатодітна мама. Чи маю я право вимагати повну ставку. якщо так, то яка це стаття . Дякую.
Мирослава
Для Олена: дивно читати "дИкретна" відпустка від вчителя укр.мови!
Коментувати
Алевтина
доброго дня.Цікавить відповідь на таке питання: працюю заступником директора з навчально - виховної роботи(запис у трудовій), маю у цьому році ще 17 годин уроків.Працюю з 8 ранку до 16.00 чи 17.00.СКІЛЬКИ годин повинна щодня відпрацьовувати?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!