Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ну и ну!
Ну и Интересно, само МОН не знает о противоречии( относительно Инструкции #102). У нас в школе ею " козыряют" и директор, и сами уборщицы)) Может МОН её нужно просто переписать,и написать, что ВСЕ классы убирают уборщицы? Но такого никогда не будет. Бардак всем выгоден! А страдают дети! Ну часто ли Вы видели,чтоб родители по этому вопросу шли к директору, в прокуратуру, суд? Может подобный бред кому-то выгоден??
Наталья
Доброга дня. Скажіть будь ласка,чи має право вчитель малюваня привселюдно казати дитині,що вона не гарно намалювала і показувати цей малюнок іншим дітям зі словами..’’ Подивіться як негарно намальовано’’ ?
777
Для Наталья: Просто казати "як негарно" не може, але вказувати на помилки в роботі на прикладі малюнку учня може. Але при цьому не варто називати автора роботи.
Жигун
Не правильно критикувати! Краще руку відірвати!!
Коментувати
Діана
Чи має право вчитель залишати клас після уроків?
Sapporo
Для Діана: може , якщо в нього діарея!
Вчитель
Діані- він повинен ночувати в школі, а ваш обов*язок полягає перtвірити чи вночі він не спить на робочому місці. Бажано прийти о 2 чи 3 годині ночі, бо хто крім вас його проконтролює
Коментувати
Ваня
Добрий день мені 15років , внас в класі якшо не вивчив домашню роботу стоїш цілий урок чи мають на це право вчителі !?
Сергій
Для Ваня: Ні, не має. Зверніться до директора, не допоможе - у відповідні органи
Коментувати
Олег
Чи має право вчителька знімати на камеру клас де вчаться учні без їхньої згоди? Нікого про це не повідомивши
Людмила
Підкажіть,будь ласка,до якого класу вчителька повинна пересаджувати учнів?І чи повинна вона прислухатися до побажання дитини з ким сидіти?Вже шостий клас а вона пересаджує як першачків.Як я пам’ятаю за свої навчальні роки то нас пересаджували до п’ятого класу.Далі ми вже сідали хто з ким хотів.Можливо мене пам’ять підводить?Чи вчителька старинними правилами живе)Дякую.
cos
Якщо ви не зриваєте дисципліну і є відмінником-тоді дозволити можна сидіти там-де вам подобається. Якщо ви трієшник і зриваєте постійно дисципліну, заважаєте вчителю проводити уроки- в такому випадку він має повне право розсаджувати учнів так- як він вважає за потрібним. Тому тут залежить від ситуації.
Коментувати
Людмила
Добрий вечір! Намагалася перевести дітей у паралельний клас (зараз 6 клас), через погану дисціпліну у класі та неякісне надання знань дітям. 1) Емоційний стан дітей після школи описати важко. Діти хочуть навчатись, а не вислуховувати. До моїх дітей зауважень ніколи не було 2) Класний керівник, він же і вчитель з математики вважає, що нормально вже в 5-му класі мати репетиторів. Така була відповідь на моє запитання:"Чому матем. викладають так, що діти не розуміють; майже у всього класу є репетитори. На запитання дітей на уроці:"А чому так...(щось з матем.)?" - Відповідь: "Так треба!". І ще багато чого. -- У переведенні відмовили. У травні писала заяву на і’мя директора. Відповідь дала заступник з навч.-вих. роботи: "зг. ст. ЗУ "Про освіту" - у класі не більше 30 чол. повинно бути." Хоча в школі є по 32-38 чол. Розмовляла з дир. - дає згоду, але каже: "Не можу одноосібно вирішувати" Дзвонить заст.дир.-та відмовляє. Хто головний? Що робити?
Галина
Для Людмила: а що в паралельному класі викладають інші вчителі? Може варто перевести дитину в іншу школу?
Людмила
Так, інші. Майстри своєї справи.
Коментувати
Софія
Добрий вечір, маю таку проблему. Донька закінчила 8 клас, але її хочуть відрахувати зі школи, так як на 9 клас набрали багато притендентів, і дирекція школи слабших хоче відсіяти.Чи мають право з 8 класу відраховувати зі школи?
Сергій
Для Софія: якщо це не є спеціалізована школа, або гімназія, то за законом вони не мають права відраховувати учнів зі школи.
Майор
Не мають права відрахувати! Мають право тільки трошки розстріляти!
Коментувати
Ліля
Скажіть будь- ласка ,що робити якщо вчитель перед половиною класа задер футболку бо вона "коротка", хоча все було прикрито.
Наташа
Скажіть будь-ласка куди звернутися ,якщо вчитель взяв палку і ні за що вдарив сина?
Надя
Для Наташа: в відділ освіти або до суду,вчитель не має права навіть підвіщувати голоса на дитину не те що бити - це протизаконно!
Коментувати
Гість
*дівчинам хто грамоти навчав?
Влад
Доброго дня,якщо мене небуло у школі і в мене стоїть енка то мені обов`язково здавати тей чи інший предмет ?
Ілона
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, чи має право класний керівник початкових класів викликати до дитини психолога, без дозволу батьків і під час уроку, коли інші учні це бачать. Зі слів вчителя, вона не справлялась із поведінкою дитини.
Местный
Для Ілона: Да. Если Вы не смогли воспитать ребёнка, тогда хотя бы не мешайте педагогам.
Ирина
немає права, психолог це той самий лікар. Відвідування психологом неповнолітньої дитини повинно бути тільки в присутності батьків!
Коментувати
Роман
Що робити коли заставляють прибирати у класі, заставляє як прибиральниця так і директор і всі вчителі що робити в такій ситуації мені 13 років
Галина
Для Роман: А мама вдома вас заставляє прибирати чи ні? У комунальних школах (не приватних) ставки прибиральниць не виділені на площу класів, тому в класі (як і в себе вдома) прибирають учні (або ж батьки, які дуже піклуються аби їхні дітки не замарались, винаймають за власний кошт прибиральницю). Не вважаєте достойним для себе прибирати за собою, просіть батьків оплатити прибиральницю.
Роман
Чому ж прибиральниця прибирає у деяких класах а у нашому ні
Галина
Для Роман: Значить її роботу оплачують батьки того класу. Дане питання батьки вирішують на батьківських зборах, на які більшість батьків не вважають за потрібне ходити. Коли мій син вчився в школі, я була проти того аби оплачувати прибиральницю (оскільки свого часу і сама чергувала в класі), і більшість тих батьків які ходили на збори теж були проти.
Коментувати
Я
Дуже багато розведено "сюсі-пусі" з учнями та їх батьками. Якщо учень, по суті, порушує трудову дисципліну то він та його батьки повинні бути покарані. Учні на уроках повинні навчатись, а не випробовувати нервову систему вчителя. А для цього і батьки і учні повинні розуміти, що їм потрібні знання, а не просте відвідування школи. Кожний клас обладнати системами спостереження.
Местный
Для Я: Вы чтооо? Что Вы такое пишете? Нельзя наказывать учеников и их родителей. Во всё виноват только учитель. Вообще надо на законодательном уровне закрепить, чтобы педагоги отвечали за того, кто у них учится/учился на протяжении всей жизни ученика/выпускника. А такие понятия как "ответственно учащегося", "ответственность родителей", "обязанности учащегося" и "обязанности родителей" исключить и запретить произносить. P.S. САРКАЗМ конечно же :)
Коментувати
dxbntkm
А якщо учень погано себе поводить на уроці та "зриває" урок, учитель повинен вибачитись перед учнем за те, що немає його згоди на проведення уроку і за те, що вчитель не попередив учня про тему уроку та не знає, чи сподобається вона учню. До чого ми йдемо, люди добрі!
Богдана
Доброго дня! Я учениця 7 класу. В мене є серйозна проблема з класною керівничкою... Вона постійно принижує мене перед однокласниками, показує мій щоденник на весь клас, кричить за мій светр в якому я ходжу до школи(хоча він звичайний в’язаний сірий светр без малюнків і т.д) Постійно кричить за те, що я ходжу до школи з хвостом, а не з косичкою(хоча в нас в школі всі ходять як хочуть) Я перейшла в цю школу 2 роки тому і весь цей час моя класна керівничка на весь клас говорила, що мене з старої школи "поперли"(виглали), але мене з відти ніхто не виганяв і пішла я сама, але вона мені не вірить і каже, що я "брехуха". Саме цікаве, що так вона відноситься не тільки до мене, а і до половини класу. Залишає нас постійно після 7 уроку ніби то на "класну годину", але розказує взагалі якусь нісенітницю(каже, що якщо вона попаде в в’язницю, то сухарі їсти не буде і ми будемо їй котлети і холодець носити і т. д.) А недавно взагалі викликала до дошки мого однокласника і запхала йому руку з пластмасовим павуком в штани(до заднього місця), а потім почала бити його по сраці рукою???? Вона настраює однокласників один проти одного... В неї є 5 учнів(любімчиків), яких вона хвалить і каже, що вони дуже розумні і в них велика майбутнє. А з решти просто знущається. Її всі боятся і ніхто проти неї не пішов (не діти не батьки) Моя мама була в директора і директор пообіцяла поговорити з моєю класною керівничкою. Але нічого не змінилося і Жанна(так її звати) далі продовжує знущатися з моїх однокласників, а особливо з мене. В вівторок ми знову йдемо до директора і якщо надалі нічого не зміниться, то мама піде в РНО і н Скажіть будь ласка... Як бути? Чи була в когось подібна ситуація? Як бути на далі?
Местный
"проблема з класною керівничкою." Дальше уже можно не читать.
Артем
Я тільки почав читати, як одразу все стало зрозуміло. Якщо вона вже так відноситься до всього класу ви можете подати колективну заяву по схемі директор:місцевий відділ освіти:прокуратура. до кожного наступного пункту слід звертатися за невиконання своєї роботи попереднього. простіше кажучи якщо директор нічого не зробив(ла) можеш звертатися до відділу освіти і так далі. думаю варіантів заповнення подібних заяв в інтернеті достатньо. Раджу пережив тисяч статтю 60 про освіту
Евгений
Есть очень простое решение: съемки на видео и выставление в ютуб. Если на этих видео будут действительно такие вещи, то ссылки на них можно раскидать по соцсетям и в интернет-сми. Обычно моральные уроды очень боятся огласки своих действий.
Коментувати
Сергій
Чи мають право залишити в навчальному закладі після 9 класу без згоди учня(учениці), і якщо він(вона) проти цього і хоче піти? Допоможіть будь ласка
Name
Для Сергій: на жаль не маєте. Це їхній особистий вибір. Можете хіба що поговорити з батьками цієї дитини які можливо зможуть її уговорити залишити після 9 класу
Коментувати
Вадим
Допоможіть чи має право директор школи принижувати учнів. Ми на фізичній культурі грали валейбол. А директор один клас хвалить а другий "обсирає". Мене це морально " допікло" що робити. Допоможіть.
Мирослава
Для Вадим: А чому у вашому зверненні так багато помилок???? Зразу видно,що "старанно" вчитеся !!!!! А якщо серйозно,то до нас ставляться,як правило,так,як ми цього заслуговуємо!!І "нечего пенять на зеркало,коли рожа крива" -народна мудрість!
Анна
Хто б говорив, самі пишите не знаючи елементарних правил набирання тексту.
Коментувати
Артур
Дякую!Ви мені помогли,тепер буду ставити на місце цих "Демонів Школи".Залишають мене після уроків на 2 уроки, морально принижують .Тепер настане час розплати)
serj
Для Артур: Бідненький! Навчаєшся, шкоди не робиш - янголятко! А залишають ще на два уроки. Які негарні вчителі
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!