Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мирослава Бунда
Добрий день. Ситуація: донька, випадково, на уроці фізкультури відбила волейбольного м"яча, який потрапив в голову учениці, котра сиділа на лавці. Після школи дитині стало зле, мама викликала лікаря. На наступний день " МАМА потерпілої" прийшла в школу із претензіями до вчителя фізкультури. Хоча сама дитина ніяких претензій не висувала. Це була ініціатива її мами. Як наслідок - пояснюючі від вчителя, класного керівника, свідка-учня та моєї доньки. Чи мали право вирішувати цей "конфлікт" без моєї присутності? Дякую. P.S. Із-за цікавості.
1111
Для Мирослава Бунда: її допитувала поліція чи просто в директор питала що сталось на уроці? Допитувати без вашої присутності не мали права.
Коментувати
Наталя
Чи потрібно батькам писати заяву якщо вони самі забирають мене з останніх двох уроків?
Учень
Вчителька запізнюється на урок,20-30 хвилин вже 3 раза ! Що робити в таких ситуаціях коли уроку може не бути зовсім!
заяц
Для Учень: Вчитель не має права запізнюватись на урок (залишивши дітей без нагляду) а також затримувати дітей після нього. Порушення прав конституції України про Освіту
Коментувати
Вадим
Вчитель з історії кидає зошити,і рве листки що робити далі?І це відбувається на кожному уроці.Що мені робити?!
заяц
Для Вадим: Ваші зошити це ваша власність яку ви купували за свої кошти і вчитель категорично ні в яких умовах немає права цього робити! Якщо він проявляє агресію на уроках та завдає психічне , моральне насилля потрібно звернутись до директора. Якщо ніякої реакції то до батьків які повинні написати скаргу на директора про бездійство що до учнів.
Таня
Гад учитель, да?
Коментувати
Іван
Доброго дня, я навчаюсь в профучилищі, у мене зараз вробниче навчання, на дали перерву на 10 хв, я прийшов через 20, чи має право майстер з виробничого навчання змушувати мене віджиматись?
Местный
Для Іван: такого права он не имеет заставлять, но дисциплинарные санкции, согласно внутреннему документу внутреннего распорядка, Вы понести обязаны.
Коментувати
Анонім
Доброго дня Чи має право вчитель забороняти красити нігті? Моя дочка навчається в 8 класі. Ходить до салону на манікюр тому що хоче доглядати за собою! Коли вона вийшла до дошки то вчителька наголосила що ті дві години що вона сидить в салоні могла посидіти за книжка вдома... Ну звичайно дитина не промовчала, а відповіла їй так що вона є особистість і має право на самовираження та розпорядок позашкільного часу.! На що вчителька сказала(вона є заучом), що вона винесе це питання на загально шкільних зборах та заборонить ще й носити цепочки, кульчики, часи і красити нігті!? Що мені робити на дворі 2018 рік і такі диб*ли навчають наших дітей?
НУШик
Для Анонім: напишіть листа до МОН. Цікаво, яку відповідь дадуть. Нормативних документів про заборону немає,але вчителі повинні бути " монстрами", щоб школа не перетворилася на салон краси. Але ж є і інша категорія дітей...батьки алкоголіки,дитина приходить до школи незрозуміло у чому,руки брудні,тому що дрова заготовляла,щоб розтопити грубу.., Як реагувати вчителю? Служби все знають і НІЧОГО не роблять. Руки,звісно,ведемо мити... До яких пір вчитель буде цапом-відбувайлом?( питання риторичне).
Хай малюється і
Для Анонім: ваша дочка виросте такою ж розумною, як і ви.
Коментувати
Оксана
Директор вдарив по голові дитину, при цьому обізвав бидлом. Ситуацію не розібрала з дітьми ( шкільне майно не пошкоджене) Як реагувати? Куди звертатись?
заяц
Для Оксана: Вчитель (а особливо директор) немає жодного права завдавати учневі фізичного а також морального насильства! Також не має права занижувати самооцінку учня обізвавши його перед класом цим самим показує зверхність над ним. Звертайся у службу захисту прав дітей або в міліцію (також можна подати в суд, батьки мають на це повне право (якщо є докази то точно виграєте))
Коментувати
МАША
Чи має право учитель забороняти обійми хлопцеві і дівчині ,а потім розпускати слухи що та шл*ха
Іван
Для МАША: Ох вже ці доньки радянських офіцерів...
Коментувати
Іра
Доброго дня!!! Я завжди боялися виступати...мені зразу стає погано коли в школі говорять слово "виступ"...що мені потрібно виступати... Будь ласочласка скажіть що мені робити, коли я говорю що не буду я боюся вони кажуть що буду. Щойно сказали що я маю виступати знову навіть слова дали, я говорила що не буду. Я плачу мені погано як їм сказати так щоб вони зрозуміли????
Іра
Вчителі вперті грозять одиницею
Галина
Для Іра: так не йдіть на поводу. грозять одиницею - погоджуйтесь. по-перше, 1-цю не поставлять. По-друге, шкільна оцінка ні на що реально не впливає. І взагалі, де в цій ситуації ваші бітьки. У мене також була подібна проблема. Я навіть у дошки відповідала в стані стресу. Мама сказала вчителям, аби вони від мене відчепились. З часом, я цю проблему переросла, і вже в дорослому віці навіть веле заходи за участю телебачення.
Коментувати
ШаповалСвітлана
Чі має право школа приймати діяльності як в школі другий день немає води і будн не раніше ніж за два тижні навіть в столову воду привозять не відомо звідки?
Крим
Для ШаповалСвітлана: не кіпішуйте, це ї є Нуш !!
Коментувати
Даша
Доброго вечора. Мене цікавить чи має право вчитель грубо ставитись до учнів і називати їх "Крашені мавпи"
Септік
Для Даша: може , але краще крашені жопи!
заяц
Для Септік:дитя не лізь краще якщо не знаєш прав учнів! Для Даша: Ні! Немає жодного права занижувати самооцінку учня обізвавши його перед класом цим самим показує зверхність над ним.
Коментувати
Єлізавєта
Чи можуть діти йти додому якщо в школі менше 18°с? Gdndndndnrnrnf rnrnrnfndjrnrnrn
Наталочка
Для Єлізавєта: якщо в класі є горілка, то хай гріються!
Аня
Доброго дня я хочу дізнатися від вас чи має право учителька бити мою дівчинко на уроці математики і чи мє право на це як я їх маю троє дітей і я їх не б’ ю. На контрольні роботроботі з математики за помилки ударила по голові.Я терпіла 1 клас і 2 клас але дитина проучилася у 2 класі пару місяців і вже до школи не хоче іти істерика плачі я її боюся вона мене б’є.Я починаю її збирати до школи то мама її тримає ая її збираю це уже з дитиною мучуся майже 1 і 2 клас підкажіть що я маю робити
Коментувати
Геклаха
Доброго дня, підкажіть будь ласка чи має право вчитель вживати алкогольні напої на перерві прямо перед уроком?
Кузя
Для Геклаха: може, якщо із гарним оселедцем!
Козак
Якщо горілка українська- то безперечно, традиції українського козацтва потрібно не тільки підтримувати, але й пропагувати серед учнів
Чіма
Для Геклаха: слідкуєш за вчителем? Підглядаєш?
Коментувати
Гістб
Чи має право вчитель вживати спиртні напої під час занять?
Сидір
Для Гістб: однозначно і впевнено!
Коментувати
Леся
Добрий вечір.мій син встав з за парти і за це вчитель вдарила його по обличчю перед дітьми бо він недослухав що на домашнє.
Маркс
Для Леся: хай підставить другу щоку , як написано в Новому завіті!
Коментувати
Ерікс
Добрий вечір.Будь ласка дитина навчається навідмінно з 3 класу,зараз навчається у 8 класі,по причині хвороби пропустив два уроки і погано написав контрольну і вчитель не дав йому виправити і відразу цю оцінку виставив за тематичну.Вчитель новий і мабуть не знав що дитина вчиться на відмінно просто багато пропустив.Чи мав він право передати?
Олексій
Для Ерікс: За два уроки тема не проходить. Контрольна робота не переписується.
1111
Для Ерікс: а чому вчитель повинен знати, що Ваша дитина відмінник? Він оцінює знання, а не минулі заслуги. А дітей таких батьків, які каламутять воду, і не дають дітям спокійно вчитись, мені дуже шкода. Медаль вашій дитині ніде не знадобиться, а ось зробити з неї істеричку не здатну сприймати поразку та адекватно оцінювати власні здібності, Ви можете
Цупрій
Може!! Якщо не слухає вчитель- зверніться до кілера!
Коментувати
Мар'яна
Чи може вчитель молодших класів (3клас) ставити дитину в кут ?в цій школі не бачились тільки перейшли в 3 клас
Vadim
Для Мар’яна: В нашій школі також ставлять в кут!?)
Коментувати
Надія
Чи може вчитель під час уроку виходити з класу на пару хвилин,залишаючи учнів самих?
Гістб
Для Надія: може, тим більше учням буде краще:)
Гість
на пару хвилин- ні, мінімум на пів години
Коментувати
Гість
Добрий день.Підскажіть будь ласка чи має право вчитель казати "Засунь свою відповідь у сраку"повишеним голосом на 8 класнтка якщо він хоче дати відповідь своїми словами?
Валентин
Для Гість: Щодо відповіді своїми словами на уроці - Подивіться, будь ласка, Ералаш за участю Спартака Мішуліна. Якщо дитина так само давала відповідь - то не дивуйтеся реакції вчителя.
Сокол
Дуже чітка відповідь, особливо, якщо супроводжується демонстрацією! Бажано з перцем....
Коментувати
гість
вистави ,чергування по школі, миття підлоги-все те ,що залишилося від совка(хоча плюсів там було немало) до цього руки не доходять у мону бо психологія чиновника і є совковою (в гіршому розумінні цього слова). а всі зміни в освіті - невдалий плагіат (без розуміня і фінансування) різних освтніх систем
Шинкарь
Для гість: молоток ти гість, це совок! Краще , як в США чи Голандії - з маріхуанкою, сексом, порнушкою, ато чергування, вистави...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!