Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонім
Якщо я хворіла 2 тижні( 9 клас) і за цей час проходили нові теми, і завтра по цим темам контрольна робота, я зобов’язана її писати??
Еникибеникиїливареники
Для Анонім: а що тобі автоматом контрольну поставити, чи індивідуальних уроків дати, бо тебе не було? Іншим разом, коли підеш на лікарняний, то будеш цікавитись, що проходять у школі в цей час, а нову тему опрацюєш самостійно. А якщо не впораєшся самостійно, то візьмеш допомогу у вигляді погодинного репетитора.
адміністратор
забов"язана. На ЗНО теж скажеш, що не пишу це завдання, бо хворіла?
Коментувати
Ірина
Добрий день.Мою дитинину, в школі, завуч до вів до сліз.Виясняючи з нею і з її однокласниками відносини, стосовно своєї доньки.Її донька вчиться в одному класі з моєю донькою.Діти посварилися так завуч прийшов на урок, забрав з уроку мою доньку і її однокласників і в коридорі превселюдно вченила допрос дітям .Чи правельно це.
Кока
Для Ірина: може, вона розбиралася, як мама, а не завуч. Вона ж не відлупцювала нікого, а з’ясувати що і як це не кримінал. А ти вчи доцю не сваритися, а жити дружно. А то можеш і ти прийти до завуча і набити їй морду.
Ірина
Вона була на робочому місці.І як мама тем паче не мала право чепати мою доньку .Я так розумію з вошого коментарію що в ЗОШ, може прийти будь хто і вчиняти будь, що з моєю донькою.Просто дістало те, що діти вчителів можуть робити в ЗОШ, що завгодно і їм не хто не має право заперечити, бо там працює їх мама.
Грицько
Для Ірина: переведи на домашнє навчання і дмухай на неї.
Коментувати
Лена
Добрий день.Моя дитина на урок малювання не взяла каву щоб малювати і вчитель за це поставив його до стіни в класі сказала взяти листок і олівець і він цілий урок малював стоячи .І ще шестеро дітей.Що робити?
Галина
Для Лена: що означає "не взяв каву"?. Вони що кавою малюють, чи каву малюють з натури?
Лена
Кава розчинна і вода,потім малюють цією водою в альбомі.
Лена
Ми батьки ходили до школи і все вже вирішили.Дякую.
Коментувати
Випускник
«У всіх діях по відношенню до дітей першочергова увага приділяється найкращому забезпеченню інтересів дитини» (стаття 3). Цікава стаття. Таке собі сопля матюкається, може вчителя послати, нахамити, принизити учителя перед усім класом, а учитель повинен утертися і в "інтересах дитини", наодинці з ним поговорити, якщо воно захоче! Мабуть прийдеться тікати з цієї школи, бо ще трохи, і учневі можна буде ноги об учителів витирати.
Овоч
Для Випускник: воно мале-дурне, а ти просвітень. А хочеш, то зустрінь наодинці надери сраку.
Коментувати
Гліб
Добрий день, що робити коли до мене прикопується вчитель постоянно перевіряє в мене дз. Ось наприклад мене не було 2 неділі в школі він дав мені 2 завдання на 10 балів. Я сказав що не розумію теми. Він сказав то читай книжку То якщо я буду читати книжку то для чого мені вчитель?
Войтик
Для Гліб: щоб дати 2 завдання на 10 балiв.
Коментувати
Тетяна
На основі якого закону дирекція школи може не допустити маму до дитини, дитина не хоче спілкуватись з нею і просить захисту.
Данилко
Для Тетяна: може допустити тільки тоді, як треба погодувати груддю.
Коментувати
В'ячеслав
Якщо я захворів і пропустив декілька днів навчання вчителька має просити домашнє завдання за ці дні???
Захар
Для В’ячеслав: а сам як думаєш?
Коментувати
Надежда
Що робити коли дитину побили в школі а вчителька його і звинувачує. Тому що кривдник є дитиною місцевої суді.
lalka
Чи маэ право трудовiк заставляти прибирати своэ i чуже мiсце? Вiн сказав що на наступний раз я та мiй товариш будемо прибирати весь клас тому що пiшли на перерву коли вона й саме була.
Тургор
Для lalka: виростеш, зустрінеш трудовика, то згадай йому це.
Коментувати
Юля
Доброго дня. Я учениця 8 класу. Колись чула, що після дзвінка вчитель не має права залишати дитину (тобто заставляти сидіти на перерві через нестачу часу). Я зіткнулася з тим що мій клас затримали після перерви на кілька хвилин. Чи є закон який забороняє вчителям затримувати дітей після дзвінка? Думаю всі хочуть відпочивати на пеперві, ніж вчитися.
1111
Для Юля: Тут треба розібратись чому саме затримали. Може тому, що учні "відпочивали" під час уроку, і вчитель не встиг провести урок, бо витратив час на приведення учнів до тями. Може затримали аби зробити якісь оголошення не за темою уроку (наприклад, стосовно підготовки до майбутнього конкурсу, ДПА тощо). Якщо ж Ви вели себе гарно, весь урок провели за роботою, а вчитель все одно не встиг, значить він невірно розплановує робочий час. Можете звернутись до зауча або директора. Вони відвідають урок цього вчителя та зроблять своє заключення і, відповідно будаль вимагати від учителя переглянути плани уроків.
Коментувати
Наталія
Добрий день. В мого сина на уроці малювання стався конфлікт з вчителькою, він був не прааий, він вибачився перед нею в присутності класного кервника, зі мною переговорила директор школи я теж вибачилась за поведінку сина( доречі вчителька малювання невістка деректорки школи).А наступного дня я дізнаюся, що вчителька малювання на уроці малювання у другому класі обговорювала малюнок мого сина, який він бездарний( немає мій син дару до малювання).Але на мою думку вона не мала права називати ім’я і прізище, тепер учні цього класу глузують над моїм сином. Порадьте, що мені робити?
Курiпочка
Для Наталія: может, уже сама себе накрутила? "я дiзнаюся"... Вiдпустiть ситуацiю! Вам стане легше.
Коментувати
Олена
добрий день! в мене дитина -інвалід з дитинства,(бронхіальна астма) з народження фактично, зараз у 6 класі, ми дуже часто пропускаємо школу із-зі нашої хвороби, тому буває коли дитина приходить до школи після хвороби , він не може знати весь матеріал, який вивчався в його відсутність, особливо математика, класний керівник - вчитель математики, до 5 класу ми навчалися дуже добре, але з шостого ,як почалися алгебра, геометрія, із-зі відсутності ми з"їхали по математиці,чи повинен вчитель, підтянути учня в навчанні, чи тільки треба платити йому, немає ніяких винятків ,для дітей таких, як ми?
Мама
Для Олена: оформити для дитини домашнє (індивідуальне) навчання. Вчитель відпрацював свій урок і дуже непорядно вимагати, щоб він займався чужою дитиною, відриваючи час від власної родини.
Олена
Для Мама: мабудь Ви не мама або вчитель, раз Ви зробили такий висновок, або у Вас діти "вундеркінди", тому якраз Ваша думка для мене нічого не значить , тим паче знаючи як зараз " викладаються вчителі",повірте я знаю, в мене троє дітей , і старші навчалися раніше зовсім не так було, а зараз вчителі (якщо ії так можно назвати ) ніякі, хіба, що старої закалки ще залишились одиниці, ті ще якой навчають
1111
Для Олена: Чому Ви задаєте запитання, а коли вам на нього відповідають не так, як Вам хочеться, говорите людям, що їх думка Вас не цікавить? Вам відповіли, що Ви можете в період хвороби звернутись в школу з оформленням індивідувального навчання. Якщо дитина має інвалідність, відмовити не мають права. Якщо ж Ви не хочете цього робити, то можете винаймати репетиторів. Оплачувати роботу вчителя має або школа (приіндивідуальній формі), або Ви. Працювати безкоштовно небуде жодна людина, незалежно відпрофесії (чи вчитель, чи швачка, чи перукар).
Коментувати
Тетяна
Добрий день,стикнулася з такою проблемою,що вже не можу дати раду ні собі,ні сину учню 4 класу. Проблема з вчителькою вже тягнеться 2 роки,тобто 3 і 4 клас,суть в тому що в 1му класі в нас була одна вчителька,в 2му -друга,а в 3-4 вже ця і з самого початку чомусь не злюбила мого сина,вона старша і вже давно пенсійного віку,охоти і бажання навчати дітей в неї немає,і так як було колись ще за її молодості і радянському вихованню в класі мають бути відмінники,середнячок і обовязково двоєшніки до списку яких записала мого сина....хоча 2 клас він закінчив з 7 і 8 балів???? І от вже 2 роки чи вчить чи не вчить всеодно 2. 3й клас ми ще закінчили з гори пополам,а на 4 клас взагалі відмовляється вчитись,на уроках невідповідає хоча знаю що вивчив,принципово не пише контрольні бо каже і так буде 2,інших учнів вчить писати в широку лінійку а моєму ще не дає оскільки він двоїшник,хоча з дисцепліною все добре,пробуєм самі вчитись писати в широку лінію,на конфлікти з нею не йду,на сина несвару бо бачу що вчить,але що робити далі я незнаю,поможіть????????????
Witalina
Для Тетяна: Я своєму синові пояснила б, що він вчиться НЕ для ОЦІНКИ,а для себе,що головне НЕ ОЦІНКА , а ЗНАННЯ. І,що у 5 класі будуть інші вчителі, а оцінкки за 4 клас НЕ МАТИМУТЬ ніякого значення. А взагалі, я ніколи НЕ ПОВІРЮ ,що за виконану К,Р. ,вчитель поставить "2" Можливо, все не так, як розповідає син. З учителем конфліктувати НЕ ПОТРІБНО,а поговорити, що НЕ ТАК, які проблеми має син в навчанні?? ВАРТО!
Коментувати
Ірина
Добрий вечір. Підкажіть, що робити директору, якщо раніше діти проживали з бабусею, (мати не позбавлена батьківських прав,)але мати тепер хоче забрати дітей до себе і перевести їх в іншу школу. Директор повинен віддати їй їх документи?
да
Для Ірина: согласно закону, да, он должен отдать и права никакого препятствовать у него нет, иначе заявление в полицию от мамы на директора.
Коментувати
Ірина
Цікаво було читати. В мене в школі є одна вчителька яка нічого не пояснює а дуже вимагає щоб ми знали фізику я навчаюсь в одинадцятому класі.І вона спеціально занижує мені оцінки і ставить їх за поведінку.Але я не можу знайти статтю щоб захистити себе
заяц
Для Ірина: Система оцінювання виготовлена для оцінки знань. І вчитель не має ніякого права ставити оцінки за поведінку! Стаття 50 закону України "Про освіту"
Коментувати
Діана
Доброго дня.Чи має право вчитель безпідставно завищувати оцінки дитині вчительки?В групі зі мною вчитьмя дівчина,вона нічого не знає,але її мама вчителька і в неї всі оцвнки за семестр 10.Дуже обідно що я стараюсь ,виконую дз,ходжу на пари,пропуски тільки через хворобу,і в мене 10 а аона прогулює,нічого не знаєі в неї теж 10
cos
Для Діана: Доброго дня, Діана. Вчитeлька нe має право так робити. Вона оцінює нe знання, а 10 балів ставить за тe, що іі мама працює в школі, яка попросила вчитeльку (класного кeрівника), щоби оцінки нe були мeншe, ніж 10. Звичайно, вона нe зможe відмовити ій, бо колись іі донька чи син будe навчатися у тій самій вчитeльці, і та також можe нeпоставити потрібну оцінку. Тому ій і приходиться цe робити по—знайомству, хоча діі нeправомірні. А занижувати за працю нe має взагалі ніякого права. Навпаки за старання, за відвідування всіх уроків, за відповіді на уроках, виконання домашніх завдань, за старання та намагання повинна щe підвищити—бо цe стимул, щоби учeнь кращe працював на уроці. Бо якщо нe підвищити оцінку—тоді учeнь можe мeншe цікавитися прeдмeтом, можe пeрeстати працювати та старатися кращe працювати.
1111
Для cos: Часом дитина вчительки є якраз заручником ситуації. Я була такою дитиною вчительки, якій спочатку вчитель умисно ставила 3 замість 4 аби підійти до мами і сказати, що я заробила 3 але вона поставила мені в журнал 5, а моя мама тепер повиння поставити 5 якомусь її протеже. Це було дуже образливо. мені хотілось просто свою заслужену 4 і що маму не шантажували. до речі цю вчительку ненавиділи всі діти і умисне прогулювали її уроки
Коментувати
Юрій
Добрий день Скажіть будьласка чи має вчитель забирати в учня особисті речі та не віддавати доки не прийде один із батьків?
заяц
Для Юрій: Ні. Адже телефон, як і портфель чи піджак учня, є його особистою річчю. Забираючи гаджет, вчитель порушує законне право власності дитини.
Таня
Гад учитель, да?
Коментувати
Вероніка Циганчук
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи має право вчитель заставити писати контрольну роботу, якщо учениці не було на занятті через хворобу. Якщо є присутня довідка від лікаря. І де можна знайти інфоомацію яка підтвердить це законом?
Володимир
Для Вероніка Циганчук: Не має права. Але має право зарахувати цій учениці за дану форму контролю 0 балів, і тоді учениця сама проситиме, щоб їй вчитель дозволив написати цю контрольну.
Witalina
Для Володимир: НЕ МАЄ права зарахувати нуль!!!! К.Р. НЕ переписуються!!!!
Коментувати
Мирослава Бунда
Добрий день. Ситуація: донька, випадково, на уроці фізкультури відбила волейбольного м"яча, який потрапив в голову учениці, котра сиділа на лавці. Після школи дитині стало зле, мама викликала лікаря. На наступний день " МАМА потерпілої" прийшла в школу із претензіями до вчителя фізкультури. Хоча сама дитина ніяких претензій не висувала. Це була ініціатива її мами. Як наслідок - пояснюючі від вчителя, класного керівника, свідка-учня та моєї доньки. Чи мали право вирішувати цей "конфлікт" без моєї присутності? Дякую. P.S. Із-за цікавості.
1111
Для Мирослава Бунда: її допитувала поліція чи просто в директор питала що сталось на уроці? Допитувати без вашої присутності не мали права.
Коментувати
Наталя
Чи потрібно батькам писати заяву якщо вони самі забирають мене з останніх двох уроків?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!