Osvita.ua Середня освіта Сучасна освіта Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Руслана
Чи має право вчитель класти н.а. якщо ученя не було на попередньому уроці і він не написав домашє бо незнав..?
Артур
Для Руслана: Як я знаю,він не має за це право ставити 2.А "Енки" означають що учня не було.
Анонiм
Н.а. -це не атестований.
Коментувати
Віталіна
Класний керівник істерично кричала на ученицю-відмінницю (11клас) при всьому класу , принижувала гідність, звинувативши дитину в тому, чого вона не робила: стороння особа, колишній учень, доніс вчительці, ніби непрємне слово було сказане в її адресу. Сама ж вчителька цого не чула, а слово стосувалося навіть не особи, а події. Після цього вчителька написала доповідну директору на ученицю. На наступний день в класі вже смакували подробицями та цитатами з монологу класної. Підкажіть, як відстояти честь та гідність дитини. які нормативні акти , документи можуть нагадати вчителю про необхідність дотримання елементарної педагогічної етики та неприпустиміть нанесення моральної шкоди, шкоди здоров’ю (в доньки після цього трапився нервовий зрив, лікувалася амбулаторно у психіатра)
Артур
Для Віталіна: Доброго дня!В цьому разі я раджу знайти закони на заборону цих дій.І сміливо йти до Деректора показавши ці закони.Якщо він не послухається,можливо треба буде писати заяву в Поліцію. Але краще знайти порушення школи,і потім йти до Поліції
Коментувати
Таня
Чи має учень повторити твір на уроці англійської мови Дуже цікава ситуація
Руслана
Чи має право учень відмовитися ходити у шкільній формі: Та чи має право директор погрожувати учневі що якщо він прийде без форми то відправить до дому чи поріже штани т.і.
Артур
Для Руслана: Якщо сам деректор це каже то...Треба йти в Поліцію писати заяву, на погрози і т.п.
Ирина
Якщо в статуті школи не прописано про стиль одягу, значить учень має право не приходити в шкільній формі, але придуржуватись ділового стилю, в шортах звичайно ж не ходити
Коментувати
Руслана
Чи має право вчитель псувати маїно учня: Під час перерви стояв телефон на зарядць вчителька прийшла трохи швише і вирвала зарядку з разетки та порвала зарядне телефону повезло.скажіть будьласка як діяти у такій ситуацій .вителька незбираєть оплачувати за зіпсоване зарядне.
галина
Для Руслана: Учень має заряжати телефон вдома. Лізти до резеток у школі не повинен.
Віка
Для галина:100000000
Коментувати
Роксолана
Добрий день. Чи має право директор школи перевіряти медичну книжку і писати запити до ліеуючого лікаря дитини? Чи має право залякувати написанням заяви в соціальну службу?
Артур
Для Роксолана: Покопайся в інтернеті,якщо знайдеш таку заборону,можеш звернутися в Поліцію
Ирина
Медичні книжки та справки від лікаря (якщо дитина не зверталась до лікарні) вже не обов"язкові, читайте Освітні новини для шкіл на сайті Міністерства освіти. Писати....хай пише, його право, а залякувати то це вже порушення прв дитини
Коментувати
Ядвіга
Якщо вчитель навмисно занизив оцінку з предмету, який вивчається пів року на протязі усього шкільного навчального процесу, щоб зрізати медаль, то як можна вплинути?
Witalina
Для Ядвіга: В принципі, НІЯК !!!!Але спокійно поговорити,вияснити аргументи варто,і запитати,що потрібно вивчити,зробити,щоб було відмінно.!А взагалі, як на мене,Ви, напевно, добряче "насолили"вчителю,
Коментувати
аогг
Чи має право вчитeль принижувати учня привсьому класові?
Тетяна
Для аогг: не має це порушується законом.якщо це записати на диктофон то і вчителя можуть покарати.
Коментувати
назар
Чи має право вчитель забирати колонку чириз те що я слухав музику на перерві
Ярік
Для назар: якщо колонка до 30ВТ,то вона не має права тобі навіть нічого сказати
Коментувати
Дмитро
Чі має право учитилель забірати тіліфон науроці
Остап
Для Дмитро: через ті телефони діти не вміють правильно писати і висловлювати свою думку... Варто взагалі заборонити використання "тіліфонів" у школах.
Коментувати
Орислава
Скажіть чи має право директор на лінійці принижувати дитину за стрижку ?і казати ти погано вчишся! А хочеш так стригтись!!
Uyrik
А це нормально коли вчитель б’є учнів? Наприклад за запізнення учень знає що зараз буде, коли учень заходить в клас підходить до столу класного керівника, і той тоді б’є його вказкою по ногах...
Таїса
Що грозить моєму синові якщо він побився з однокласником а той подав заяву хоча сам почав цю драку а тепер заперечує.
ОЛЕГ
Для Таїса: залежить від того скільки вашому синові років
Witalina
Для Таїса: НІЧОГО!!!!!!
Коментувати
Олексанра
Мені на день народження в школі однокласниця подарувала парфуми .Я вирішила їх відкрити.Коли я відкрила і приснула кілька разів виявилось що в них не приємний запах.Всі підходили до мене просили пшикнути.І вийшло так що в класі стояв просто сморід.В нас була хімія.Хімія.Вчитель відкрив вікно і викликав класного керівника,а та директора.Вони почали мене обговорювати це.Вчитель хімії вийшов.У класі були всі учні та директор і класна керівничка .Коли в класі був директор то класна керівничка піддакувала иректору.А коли директор пішов,то мій керівничка взяв парфуми і сказав бери прискай на себе доки не буде дна,я просто стояла і дивилася на неї ,а на нас всі учні.Вона взяла парфуми і почала мене прискати на руки на одяг на голову.Потім через трохи змусила мою сусідку по парті прискати на мене ,вона її боїться тому прискала.Потім керівничка кинула їх і пішла.Після цього уроку вона почала мені розповідати про те що мене поставлять на облік і зніметься вся соціальна допомога,що робити??
Юля
Для Олексанра: жах, де це таке відбувається в наш час? неадеквати? Олександра, я вам співчуваю! напишіть про вашу ситуацію сюди - https://www.facebook.com/groups/1447547535497898/ на таких вчителів потрібно впливати - вони руйнують психіку дітей й небезпечні для дітей
Коментувати
Світлана
Вчителька мого сина першокласника обговорює з посторонніми батьками ситуацію. яка склалася в моїй сім’ї. що робити в такому випадку?
Ганна
Для Світлана: Обговорювати вчительку в коментарях
Коментувати
Школа
Все що робить учитель в школі з учнями ,це виховний процес! І якщо забирає в учня телефон , МП3.планшет чи іншу річ то він робить правильно. Учитель господар уроку і сам встановлює що потрібно учневі під час уроку. Учні приносять ці речі на урок щоб вихвалятись і для заздрощів однолідків. Тому краще такі речі тримати у шкільній сумці чи взагалі вдома . І ні які казочки ,що терміново мама буде дзвонити чи щось інше ,не дає учневі підставу носитись на уроці з телефоном
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для Школа: а забирати річ ви не маєте права. Якщо учень нагло сидить або грається на уроці, то попросіть його вимкнути. А якщо у вас нема нервів, ТО ЙДІТЬ НАХУЙ ХУЛІ ВИ ТУДИ ЙДЕТЕ МОРАЛЬНІ ПОТВОРИ
...
Для Підпалювач пуканів неадекватних вчи: показав свою дурість, і тепер задоволений?
Коментувати
Олександр
Чи правильно.коли в мене на парті під час уроку лежить телефон а вчитель підходить нагло забирає телефон нерозібравшись я кладу телефон в сумку а вчитель риється в мене в портфелі.це дозволено вчителю????
Witalina
Для Олександр: НЕ ДОЗВОЛЕНО!!!!! Але,якби телефон просто лежав на парті,думаю вчитель не забирав би! Особисто я, НІКОЛИ не беру самовільно щоденник у портфелі.і НЕ забираю телефони. Навіщо мені проблеми. Хоча, чесно, декілька разів ,після трьох зауважень,хотілося змести тел.з парти, Так що НЕ НАГЛІЙТЕ і НЕ ПРОВОКУЙТЕ вчителя!
о. Андрій
Не провокуйте? це я правильно зрозумів? не подобається робота звільняйтеся! Вчитель не має ніякого права даже доторкнутися до особистої речі учня, тому наглієте ви вчителі і провокуєте ви! (Духовні особи завжди все знають)
друг
Особисті речі лежать у сумці. А якщо ти - урод який хоче показати себе -не ходи у школу. Є для таких як ти з таким же діагнозом (які ходять у школу щоб тільки потріпати нерви вчителів )- або інтернати або індивідуальні заняття.
Коментувати
Надія
Скажіть що робити,коли мою дитину привселюдно в школі висварили,принизили звинуватили у тому чого вона не робила і це зробив учитель,я як мама що маю робити???
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для Надія: Зверніться до директора, а краще в відділ поліції.
Олексій
Ні ліпше до презедента
Местный
До президента вселенной.
Коментувати
софія
Доброго дня. Чи має право учень сфотографувати контрольну роботу після того як її написав
Підпалювач пуканів неадекватних вчителів
Для софія: Ні, але я не бачу тут нічого поганого. Якщо дитина хитра, то це дуже добре.
РИТА
Які бідні діти. а скільки таких 11-17річних скалічило безвинних людей,обікрало, забрало життя у пенсіонерів,довели до суїцидів однолітків,скільки раз на день- а в рік! обізвало вчителів та попсували нерви-забравши здоров’я. Ніхто над цим не задумався!? А -це чергування- видумка міністерства. Не треба всіх собак на вимучених вчителів вішати.
Коментувати
Домініка
Доброго дня я учениця 4 - а классу наш вчитель з фізичної культури коли готував учня до веелих стартів приділяв увагу тільки одному а ми два уроки просто сиділи . Чи це є павильно з боку закону ?
Досить права качати
Для Домініка: Правильно. За підготовку цього учня після уроків ніхто йому не заплатив би. А у тебе було аж два уроки вільного часу, щоб навчитися, де потрібно ставити коми. Чи ваш вчитель української мови у цей час теж готував одного учня до змагань?
Евгеній
Якщо у вас є спортивна форма та ви хочете займатися на уроці, то ви можете це робити. Якщо ж він не дасть вам такої можливості, то йдіть до директора та вирішуйте там свої проблемі, а якщо вже й це не допоможе, то :"Якщо директор відмовиться звільнити учня від чергувань, той має право написати скаргу в управління (відділ) освіти й органи із захисту прав дитини. Якщо ж і це не допоможе, батьки учня можуть подати на школу до суду."
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!