У матеріалі на заявлену тему авторка пише, що в останні роки йдеться багато розмов навколо так званої «нітратної проблеми» - про вміст нітратів у харчових продуктах і перш за все в овочах

Стаття «Урожай без нітратів»

Оцініть публікацію
 

Що потрібно робити, щоб запобігти небажаному нагромадженню нітратів у рослинах?

В останні роки йдеться багато років навколо так званої "нітратної проблеми" - про вміст нітратів в харчових продуктах і перш за все в овочах.

Нітрати – один з елементів живлення рослин. Виростити навіть на своєму городі абсолютно без нітратний урожай практично неможливо, але максимально знизити в ньому рівень нітратів можна і потрібно.

Більшість вважають, що основна причина накопичення нітратів у продукції – застосування мінеральних добрив. Достатньо припинити їх внесення і продукти будуть абсолютно чистими.

Всі добрива – і органічні, і мінеральні – джерело енергії для життєдіяльності рослин і без їх внесення не можна розраховувати на одержання високого врожаю, скажімо, якісних овочів. Існує думка, що застосування лише гною позбавляє овочеву продукцію нітратів. Але це не так, нітрати в рослини поступають не лише з мінеральними добривами, а в природних умовах під впливом різних факторів утворюються при мінералізації органічних матеріалів, що містять азот: гною, торфу, соломи тощо.

Нітрати – обов’язків компонент кругообігу речовин в природі, і якби їх не було, не утворився б білок, без якого не обійтись жодному живому організму.

В клітинах рослин нітрати, що поступили з ґрунту, перетворюються спочатку в амінокислоти і білки. Цей процес протікає в рослинах безперервно, деяка частина нітратів постійно перебуває в клітинному соку.

За нормами Всесвітньої організації охорони здоров'я гранично допустима доза нітратів, не шкідлива для здоров’я людини, становить 3,5 міліграма на кілограм маси тіла, тобто в середньому 200-220 міліграмів нітратів на добу. При тривалому споживанні продукції з підвищеним вмістом нітратів в організмі людини може порушуватись обмін речовин, що викличе різні захворювання.

Які ж заходи здійснювати, щоб зменшити вміст нітратів в овочевій продукції і виключити їх негативний вплив на організм людини?

Кращими видами добрив для городників є сечовина, сульфат амонію та сечовино-формальдегідні добрива. Велика кількість нітратів накопичується в овочевій продукції при застосуванні салітр: аміачної, калійної, кальцієвої, натрієвої. Не рекомендується також вносити аміачну воду і безводний аміак.

Органічні добрива повинні бути лише витримані і зрілі (перегній та гній, що напіврозклалися), тому що при внесенні свіжого гною в овочах може нагромаджуватись більш нітратів, ніж при застосуванні мінеральних добрив.

Кращий строк підживлення азотними добривами – початок інтенсивного росту вегетативної маси рослин (кінець травня – середина липня), а для пізньої капусти та повторних посівів до середини серпня. Але припиняти їх необхідно за 15-30 днів до збирання продукції.

Овочівники часто загущають посіви, розраховуючи в такий спосіб збільшити вихід продукції. Але від цього овочів зовсім не збільшиться, а вміст нітратів значно підвищиться. Тому слід витримувати оптимальну густину розміщення рослин. Але і зріджувати посіви також е слід – в великих коренеплодах моркви, буряків та інших, що виросли в таких умовах, теж підвищується вміст нітратів.

У молодих рослинах вищий вміст нітратів, ніж в спілих.

Велике значення має навіть строк збирання овочевої продукції. Щоб ваш організм потрапило на 30-40% менше нітратів, збирайте зелені культури у другій половині дня, які в цей час злегка прив’яли, а ще краще у вечірні години – в них значно менший вміст нітратів, адже за день їх основна маса перетворилась в білки та інші нешкідливі сполуки.

Зменшити вміст нітратів в овочах можна також кулінарною обробкою (промиванням, кип’ятінням, квашенням). На 90% знизиться вміст нітратів у картоплі, якщо її на добу замочити в 1% розчині кухонної солі, а салати бажано годину-дві потримати в звичайній холодній воді; в столових буряках необхідно зрізати верхню і нижню частину коренеплодів; в капусті знімати верхні листки та видаляти качан; у огірків та патісонів зрізати верхню частину плода (біля хвостика); з кабачків знімати шкірку.

При варінні буряків і моркви через 19-14 хвилин воду зливають і продовжують варити в іншій воді, яку заздалегідь закип’ятити і залити коренеплоди обов’язково гарячою водою. І остання порада – коли є підозра, що в овочах великий вміст нітратів, їх краще відварювати, а не тушкувати чи смажити, тому що в останньому випадку всі нітрати залишаються в овочевій продукції. Під час зберігання значно зменшується вміст нітратів в овочах.

Галасу навколо нітратів ще багато. Овочівникам-любителям достатньо дотримуватись правил застосування добрив, вносити переважно перегній і куплені в державній торгівлі мінеральні добрива, витримувати їх дози співвідношення; посіви не загущати; збирати лише зрілу продукцію; дотримуватись правил кулінарної обробки – і проблем не буде.

У фруктах та ягодах, що добре визріли, нітрати практично не накопичується.

Автор: Ільчук Юлія Юріївна
Посада: викладач.

Матеріал розміщено в рамках проведення Форуму педагогічних ідей «УРОК»

Категорично заборонено використовувати цей матеріал на інших інтернет-порталах і в засобах масової інформації, а також поширювати, перекладати або копіювати будь-яким способом без письмового дозволу освітнього порталу Освіта.ua.

Освіта.ua
06.12.2014

Популярні новини
Опубліковано рейтинг шкіл України 2020 року Сайт Освіта.ua склав рейтинг шкіл України за результатами зовнішнього оцінювання випускників шкіл 2020 року
У МОН визначили, як оцінювати учнів 3-4-х класів НУШ Метою рекомендацій є визначення підходів та вимог до оцінювання результатів навчання
Школярам не вистачає українських підручників Школам, які раніше були російськомовними, бракує українських підручників
МОН: зарплата вчителів зростатиме впродовж 2021 року У проекті бюджету передбачено понад 102 млрд грн на заробітні плати шкільних вчителів
Загрузка...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!