Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Школа функціонує не тільки з вчителів, а комірник, повар, прибиральниця, бібліотекар - це також працівники освіти. Вони поза бортом? Вони не люди...
Olga
Для Світлана: Вступайте до університету, йдіть працювати вчителем і "буде вам теж щастя". Але ж не хочете напружуватись, легше поскиглити, що в когось зарплатня більша і відпустка довша.
Світлана
Знаєте, не всі можуть бути вчителями. Треба комусь і їсти в школі варити, і прибирати школу, і т.д. Цікаво було б подивитись, якби вчителі працювали, якби в школі не прибиралось.
Надія
Ви чекали якоїсь іншої відповіді?Хто не педагог-той практично не людина. Голубонько,тікайте,поки не пізно звідти
Коментувати
Анна
Добрий день!Якщо вихователь має статус одинокої матері,соціальна відпустка положена,якщо основна відпустка-56 днів?
Олена
Для Анна: Звісно, соціальна відпустка - це окремий від відпустки, який гарантований КЗпП України!
Коментувати
Гість
Доброго дня! Знову питання про керівника гуртка в дошкільному закладі. Як рахувати відпустку, якщо в переліку (п.1 дошкільні заклади) посада керівника гуртка не вказана?
Вилен
Для Гість: відпустка керівника гуртка однакова для всіх типів навчальних закладів - 56 днів
Гість
Для Вилен: Чим керуватися? Яке нормативне підгрунття?
Коментувати
Галина
Доброго дня підкажіть хто тикий асистент вихователя у нас тільки помічник вихователя це одне і теж чи ні?
Світлана
Для Галина: ні,асистент- це помічник вихователя для інклюзивної дитини,особливої- так цих дітей називають.І в закладі посада називається асистент вихователя чи вчителя,якщо в школі.
Оксана
А в помічників вихователя яка тривалість відпустки?
Лана
Помічники вихователя які мають середню спеціальну освіту з дошкільного виховання , але працюють помічником вихователя і мають обов’язки близьки до обов’язків вихователя, яка їм відпустка, і чи мають їм платити оздоровчі там де їх виплачують вихователям дошкільних закладів? Де цей закон можна знайти, підскажіть будьласка, буду дуже вдячна.
Коментувати
Ольга Нагель
Добрий день! А шкільні бібліотекарі де в них відпустка лише 24 дні...Де проводимо гуртки...
методист
Добрий день! Підкажіть, яких педагогічних працівників стосується кількість ДІТЕЙ у спеціальних групах, а яких - кількість спеціальних ГРУП?
Светлана
Добрый день!а как насчёт медицинских сестёр ,которые работают в школе и то же с детьми?почему за них ничего не пишут и почему отпуск не такой как у обычного учителя?
Вилен
Для Светлана: а чому у медсестри має бути відпустка як у вчителя? У медсестер свої обов’язки, своя робота, у вчителів - своя.
Коментувати
Юлия Акименко
Якщо я перебуваю у дикретній відпустці третій рік, то я можу претендувати на вже дві відпустки? Як вони повинні надаватися? Чи будуть вони якимось чином оплачені?
Айстра
Для Юлия Акименко: Ви і так у відпустці! А ось якщо Ви до полог не використали відпустку, то можете її використати перед виходом на роботу. Наприклад: Ви пішли працювали і пішли у дикретну відпустку в квітні або в травні. Планову відпустку за відпрацьований час не використали. Ось її Вам і дадуть потім. На роботу виходите не в травні(червні, липні...), а на 56 днів пізніше.
Коментувати
Олена
Якщо методист має більше, аніж півставки викладацьких годин, це не впливає на к-ть днів відпустки?
Вилен
Для Олена: переходьте на посаду викладача і буде у вас відпустка викладача
Коментувати
Цімоха алла
Скільки календарних днів складає відпустка у зав. Шкільної бібліотеки? За шкільних бібліотекарів забули зась
Оксана
Яка тривалість відпустки завідувача шкільною бібліотекою? Завідувачі бібліотек і не педпрацівники і не тезпрацівники.Як нам бути?
Алла
Для Оксана: це точно ми ніхто, не дають ніякої відповіді, курси, атестації і приєднали до моповців
Ганна
А яке відношення Ви маєте до педагогічної роботи? Дуже багато бажаючих відвідати бібліотеку і скористатися Вашими послугами? А зневажливе "мопівці" що означає?
Володимир Пазюк
Для Ганна: Читайте заголовок у ньому написано: Тривалість відпусток працівників освіти, а не педагогічних працівників, а бібліотекарі теж працюють в закладі освіти
Коментувати
Оля
Не використала повністю минулорічну відпустку, чи зможу я цього року її використати?
Вилен
Для Оля: так, це можливо
Коментувати
Омелько Мар'яна
Доброго дня! Чи можна піти у невикористану відпустку і на який термін, якщо така є в наявності ще 2000-х років. Якщо порахувати невикористані дні відпустки, вони можуть скласти навіть календарний рік або й більше. Заздалегідь вдячна
Вилен
Для Омелько Мар’яна: можете одночасно взяти всі дні невикористаних відпусток за всі попередні роки, хай хоч тривалістю 365 днів вийде
Тетяна
А шкільні бібліотекарі? Уроки, виховні заходи, лінійки, .... проводять, а відпустка лише 24 дні.
Айстра
Які лінійки? Їх проводить педагог-організатор. Уроки и виховні заходи, можливо Ви і проводите. А ось наш бібліотекар лише видає та збирає підручники. А весь інший час -імітація роботи. Нікому літературу не дає: ща загублять((
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!