Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антоніна
Таке враження, що міністр живе в іншій реальності, ніяких чітких механізмів немає. Всі атестовані, а якими зусиллями. Багато батьків не відповідають за навчання дітей ( хоч це їхній обов’язок). Ми знову не поважаємо свою систему освіти, а підлаштовуємось під чуже. А відомо до чого це призвело, від добра як кажуть... слухаємо якісь скарги батьків, наклепи тих батьків, які виховати не можуть своїх дітей і не виконують обов’язків. Бо як доводить практика батьки , які дійсно дбають про дітей не ллють бруду. Ніхто не захищає нашу систему освіти, яка навчає і виховує таких дітей, які отримали багато позитивних відгуків від європейців. Міністре зніміть рожеві окуляри , визнайте, що пробоеми Є значні, їх треба вирішувати чіткими , а іноді жорсткими методаими, неповажають нашу освіту і вчителів, ті хто виїхав закордон, досить перед ними плазувати , нехай буде менше учнів, але тих хто хоче навчатись в українській школі, а не просто тримається.
Олена
Для Антоніна: Я не отримувала атестат вчителя і не маю вчити дитину замість вчителя!!! Поважати укр. систему навчання? Цікаво, за що? Вчителі ж зараз по системі НУШ надають послуги. Програму придумали, а підручниками не забезпечили!!! Це не освіта, а повна дурня!!!
Ганна
Так, вчителі надають послуги, але не по системі НУШ, , а за структурою секторальної моделі економіки: освіта - це третинний сектор або сфера обслуговування. Погано в школі вчили географію. Далі: НУШ , підручники, програми придумали ті, хто в Міністерстві освіти, а вчителі - виконавці. Те, що на дистанційному навчанні багато учнів не виконують елементарного, це факт.
Ольга
Сфера послуг, а не "обслуговування".
Коментувати
Nadiia Korolova
Жахливі коментарі від освітян повертають в реалії української освіти та відбивають бажання повертати дітей в українські школи. В Європі та Британії дітей приймали до школи без жодних оцінювань. Намагаються допомогти дитині адаптуватися, і просто навчають своїх предметів. Але ж у наших вчителів головна мета оцінити, а не навчити. Ви говорите, що в Україні все погано в освіті через міністрів? Ні, шановні, через ваш підхід, манію величі, та неповагу до дітей та батьків, та совок у ваших головах.
отаке
Для Nadiia Korolova: може, в батьків корону на голові підправити потрібно? ніхто не сперечається в німецькій школі, якщо дитину викидують з уроку за мобільний чи не пускають до школи через запізнення. А тут можна все. Заберіть особову справу дитини з української школи і ідіть шукайте, де краще.
Коментувати
Анна Петрук
Зараз я також навчаюсь у німецькій і українській школі одночасно, але закордоном не маю всіх предметів, лише німецька мова…
Дмитро
Коли цього прихильника плагіату вже на нари відправлять. Послав же Бог міністра...Позорище.
Жанна
Для Дмитро: 100%
Коментувати
Учитель
Шановні працівники МОН, коли ви вже з небес зійдете до нас на землю?! Вже час подивитися на освіту відкритими очима, бо ви й досі спите. Значна частина наших учнів навчаються за кордоном в інших класах: когось зараховують по віку у старший, а когось за їхньою системою у менший, ніж діти навчалися вдома. То оцінки їм за який клас зарахувати? У нас питань до МОН набагато більше, ніж відповідей. А ще цікавить страшенно питання: для чого МОН видає накази, а потім до них дає рекомендаційні листи, в яких роз’яснюють, як щойно виданий наказ можна не виконувати???
Жанна
Для Учитель: дякую,бо в мене лише нецензурна лексика.Найвищиц ступінь непрофесіоналізму в освіті,давно такого не було.Зрозуміло,чому Гріневич не угодила,бо цьому покерувати дуже хотілося Табачник номер 2
Коментувати
гістьjkhl
немає ніяких чітких правил/документів, є ваш популізм на екрані/
гість
А нічого, що там немає історії України, української мови і інших предметів?))) Дядьку, ви при тямі? Вам потрібно було домовитись з Європою, щоб наші діти навчались звідти дистанційно ТУТ. На це пішла Польща, Німеччина, Литва. І все. І діти там ходять до школи, нічого не розуміючи, але відбувають, аби батьків не лишили грошей на проживання. Це комусь цікаво? Вчаться там - добре. Приїдуть сюди - нехай сідають у той клас, де були, коли почалася війна. За що їм тут оцінки ставити??? Ви не видали жодного ДРКУМЕНТУ. Все бла-бла....
Олена
Для гість: А нічого, що НУШ запровадили, а підручників не надрукували!!! Як навчатися онлайн, коли немає світла! А оплата інтернету, а гаджети. Це не НУШ- це повна дурня!!!
Алена
Які гроши на проживання? Де Ви це почули? Також для дитини важливо спілкування "живе" з однолітками.
uscnm
ну хоч вивчили про живе спілкування) всі балаболять про соціалізацію) Та вам зручно спихнути дитину на весь день у школу хоч в Америці, хоч в Україні, аби дома на голові не сиділа. Вам усі щось повинні, так?
Коментувати
Ірина
Це теорія. На практиці залишаються відкритими запитання. За місяці військових дій наш МОН так і не зумів домовитися з освітами інших країн. Маючи купу чиновників, які повинні вирішувати подібні проблеми. Усе залишили на розсуд директорів. Директори теж не готові самостійно приймати рішення, зая яке можуть втратити роботу. Бо контроль ТВО ніхто не відмінив. А якщо батьки не хочуть за кордоном іти до школи ? Просто зникають та не відповідають на звернення класного керівника, але ж дитина залишається учнем української школи, яку треба атестувати. Або діти навчаються в Польщі, але батьки не надають результати її навчання на прохання школи? Добре, передали довідку, іноземною мовою та і ншою системою балів . Як перевести надані бали у нашу систему ? Що робити з предметами, які не зівпадають ? Чому усі забувають про те, що у нас та за кордоном зовсім різні і предмети і програми ? В моєму класі 6 учнів виїхали. 3 навчаються в Польщі та Чехії, але тільки 1 надали довідку з результатами. 1 приїхав до Японії, там навчальний рік не так починається як у нас, дитині ще мову треба вивчити. Останні просто загубився і батьки мовчать Наше законодавство не може до відповідальності закликати батьків в Україні в мирний час. А тепер ми думаємо, що хможемо чогось добитися від подібних батьків під час війни, достукуючись до них за сотні кілометрів ? Пан Шкарлет втратив відчуття реальності вже давео.
Вікторія
1. Є повна невідповідність в програмах країн Європи та України. 2. В багатьох країнах українські діти просто ходять до школи і не завжди їх там оцінюють. Особливо це стосується старшокласників, бо вони не володіють мовами країн знаходження, 3. Немає жодних "чітких механізмів визнання результатів навчання в інших країнах". Є слова. Жодного НОРМАТИВНОГО документи
Людмила Плющ
Для Вікторія: Шановні, ви такі наївні. Ви, взагалі, давно дітей бачили, спілкувалися з ними, розумієте, що вони хочуть і можуть на сьогоднішній день і у сьогоднішніх реаліях життя закордоном? Поки що бачу вереск і переживання за долю вчителів і системи навчання. Системи виховання не бачу, її нема. А як же дитина? Дайте їй все найкраще в Україні, хай бере все найкраще закордоном, якщо має таку можливість. А ви , вчителі, допомагайте виховувати батькам у дітей почуття патріотизму та любові до рідної країни. Щоб повернулися і відбудовували її. Діти виростуть і розберуться, що роти з своєю країною.Любіть дітей і поважайте.
Іванна
Доброго дня,син в 11класі але ми виїхали за кордон на початку другого семестру.В нашій школі змішана форма навчання чи потрібно було переводити дитину на сімейну чи повну дистанційну форму навчання ?Порадьте будь ласка.
Коментувати