Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Але є не тільки вчителі, а й інші педагогічні працівники, відпустка у яких 42 календарні дні. Чи буде відпустка продовжена й для них?
Марина
Вихователі мають дуже маленьку зарплату, мінімальний оклад, то хочь відпустка є велика це дуже добре.
Тетяна
Нічого,вони такі самі як інші.Всім 24,то і всім.Вчитель на роботі так як і інші . Кожен виконує свою роботу і вимоги як стоять перед ним.Чому ми маємо до вчителів ставитися лише з пошаною.Шанувати потрібно всіх.
Люда
Для Тетяна: всі інші можуть брати відпустку коли їм потрібно, а учителі-лише улітку під час канікул. Так вигідно для держави,. Якщо учитель візьме відпустку під час навчання, тоді державі потрібно буде оплачувати ще і заміну іншому учителю. Усі професії важливі і почесні, ласкаво запрошую попрацювати на освітянській ниві.
Ігор
А якщо вчитель за кордоном то платять йому в незалежності від того чи веде він уроки чи ні, і також платять заміну цьому вчителю, всі в плюсі крім бюджету? Дуже погано живуть вчителі в порівнянні з іншими спеціальностями.
Наталія
Я вибачаюсь, але, наприклад, у моєму місті заміна вчителям взагалі не платять, а за кордоном більшість знаходяться за свій рахунок. Підтримую коментаря вище, якщо ми так "погано живемо" то запрошуємо вас приєднатися до нас, і подивитися чи прекрасно все так у освітянській роботі. Я краще пішла би на завод, відпрацювала зміну і відпочиваєш, а не вислуховуєш до вечора батьків, всі їхні фє і амбіції, притензії тощо. Вчитель в більшості випадків це цілодобова робота
Коментувати
Алла
Відпустки? Половина і так дома сидять і нічого не роблять. Наша вчителька тільки викладає файли підручника, ні разу не провівши навіть урок онлайн. Мовляв там де вона, поганий інтернет. Але учні чомусь у місто повернулись, а вчитель - ні. Вона і так відпочиває.
Ната
Для Алла: Ласкаво просимо в освіту, педвуз, робоче місце, омріяна мінімалка і кучу проблем від таких як Ви + невихованих і розбалуваних дітей. А то в чужих руках і х...товстіший....Все їм вчитель по житті не вгодить...Чи Ви вважаєте що вчитель не людина і коли практично всі батьків учнів разом з учнями виїхали за кордон чи як мінімум на безпечні території, то вчитель має сидіти і чекати коли до неї прилетить....
Коментувати
Ирина Разон
Цікаво,а яу вчитель зможе взяти відпустку під час навчального року? Рашисти стали дебілами неуками. Невже це чекає і наших дітей?
Вирок
Зафіксовано примус проросійської адміністрації педколеджу на Волині до написання заяв на переведення на зменшену оплату. Вимагають педагогів, під час воєнних дій в місті що зпзнає ьомбардувань, повертатися в місто і щодня бути в головному корпусі з обов’язковою фіксацією приходу і відходу підписами. Причому однакову кількість годин у кого 1 ставка і в кого 1,5( прибічників директора). Така ситуація свідчить про ворогів в рядах освітян. Вони не лише десятки років мобілять педагогів, а й обкрадають країну.
Ірина
Для Вирок: В якому місті на Волині йдуть військовій дії?
Коментувати
Світлана
Неповага до вчителя скінчиться неповагою до професії вчителя. А неповага до професії вчителя буде проблемою для суспільства. Нічого не проходить просто, за все маємо відповідати. На вчителя накладено дуже багато проблем у зв’язку з пандемією, а тепер ще й війною, це треба розуміти і враховувати. Вчителю треба також повноцінний відпочинок, а не рвати на куски відпустку. У відпустці вчитель також працює, бо готується до нового навчального року.
Алла
Для Світлана: деякі вчителі б спочатку на себе дивились і навчились поважати до дітей.
Коментувати
Петро
Вибачте нешановні освітяни. Ви самі винні у такому відношенні до вас. Коли ця злочинна влада познущалася, зробивши з вас бидло, ви ним стали, побігши штрикатися якимсь незрозумілим рощином, або масово скупляли сертифікати. Маєте що заслужили. Нагнули раз, нагинатимуть завжди. Ви не стали на захист самих себе і своїх колег, які перед війною 4,5 місяці були без будь яких зпробітних плат. Як їм тепер??? А ви все плачите за себе. Знову лише плачите і знову побіжете виконувати наказ цього недоумка.
Гість
Для Петро: Грамотність зашкалює! Довчіться, а потім повчайте.
Маргарита
Хоч Петро і вчився очно, але це йому не допомогло. Це ще раз доводить усім тим неукам-батькам, які істерили з приводу дистанційного навчання, що для більшості дітей не має значення, як навчатися - дистанційно чи очно: хто хоче вчитися, той буде вчитися за будь-якої форми; а хто не вчився очно, той і дистанційно так вчитимуться. Петре, треба було вчитися, а вже потім щось писати на загал.
Марія
А я згідна з Пертом на всі 100%. Я відсторонена вчителька математики. Дякуючи дибільній владі, яка розвалює освіту, я школу залишила назавжди. Тепер математику читатимуть всі кому не лінь, так як в школу молодого вчителя не загониш. Мої години 1, 5 місяці немали кому дати (навчання дітей НІКОГО не хвилювало), потім поділили між всими хто хотів підзаробити. Вчителі мовчать, батьки мовчать, а ... Якщо нема чого заперечити тоді вказують на помилки. Петро Ви все вірно написали. Вас підтримають багато вчителів.
Коментувати
Олеся Михайлівна
А у Харкові йдуть у відпустки з четверга! Ак це з четверга? Це з 2,9,16 та 23 червня. Розумієте, чому? А тому що так більше вихідних припадає на відпустку. І закінчується вона у вихідні, а не перед. Ось така х.я , малята. А потім порахуйте, як влізти з продовженням відпустки, про яку невідомо, коли приймуть рішення. Чи встигнемо ми її використати, коли вже з початку серпня красити-мазати, бо департамент поїде дивитися ті школи. А зараз на 2/3 або безкоштовно у Харкові сидять, бо економлять, класне керівництво за травень не заплатили, хоча і підручники збирали, і табеля писали, і журнали, і з дітьми на постійному зв’язку, і виховні години онлайн, і останній дзвоник онлайн. Так що треба ,мабуть, шукати іншу роботу або повністю йти на репетиторство.
Економіст
Для Олеся Михайлівна: завжди беру відпустку так, щоб випадало більше вихідних. Можу навіть 9 днів з суботи по наступну неділю. Так виходить більше грошей, бо відпустка оплачується в гозрахунку на календарні дні, а вартість календарного дня дешевша ніж робочого
Коментувати
Олександр
Забрали оплату вихователя по підвозу, яка моя вина як тепер жити, де брати гроші?
Економіст
Для Олександр: а як можна оплачувати те, чого Ви не робите? Уявіть, що Ви домовились про ремонт паркану. Далі виявилось, що з якихось причин в цьому немає потреби (наприклад Ваш чоловік роздуплився, і поремонтував сам) , а робітник приходить, і вимагає з Вас кошти, бо йому ж треба годувати сім’ю, а його провини в тому, що ремонтувати паркан не треба, немає. Ви будете йому платити? Ви не виконуєте роботу, не отримуєте оплати.
Маргарита
Для економіст: якраз в такому випадку ви повинні сплатити так звану неустойку, ви ж домовились про роботу, можливо, людина відмовилась від іншого клієнта заради вашого паркану, приходить, а ви кажете, що знайшли іншого працівника, свого чоловіка. В такому випадку ви повинні сплатити за недотримання угоди або треба весь цей паркан об вас же й поламати, якщо не вмієте дотримуватися домовленостей. Адже цю роботу людину не виконує не з власної вини.
Тетяна
Вихователь втратив роботу не з вини працівника у зв’язку з ведення в дію воєнного стану. Тому потрібно час простою оплачувати з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу) відповідно до вимог КЗпП.
Коментувати
Петро
То На вчителях завжди економія ,зрізи зарплати 3 малих дітей за що годувати і вдівати допомоги соц.ніякої.
Iryna
А чи правомірно у педагогів без їх заяв и забирають кошти для повернення 6500,навіть якщо вони отримані з порушенням, бо не було повного роз’яснення спочатку, а заяву в дії прийняли та одобрили. А тепер по наказу повністю забирають зп, навіть не 20% %
Иван Иванов
Для Iryna: Чи не могли б докладніше про це? Бо це диво-новина якщо честно!
Економіст
Для Iryna: це якась дурня. Якщо Вам незаконно виплатили допомогу, хоча вона не надавалась бюджетникам, то Ви маєте повернути її державі саме туди звідки вона надійшла. До чого тут заробітна плата? Це різні джерела
Иван Иванов
а як зрозуміти законно чи ні вона надалася, якщо заявку було схвалено, особливо, якщо врахувати той факт, що деякі освітяни працювали за сумісництвом не за одним а, наприклад, за двома чи трьома місцями роботи. І після 24 лютого втратили дохід не за основним місцем, а за іншим, який має приватну форму власності. Взагалі нісенітниця - окрім того, що то копійки були, так ще почали перевіряти як у приказці "этому дала, этому не дала...." Жах!
Коментувати
Не байдужі
Щоб не платити в повному обсязі в педколеджі в прикордонній зоні, в місті де прилітають ракети викладачів, після наказу про дистанційну роботу, змушують ходити щодня по 4 год на роботу і головне, записувати про появу і вихід в журналі. Однаково усім, у кого1,5 і в кого 1 ставка... Забороняють навчатися на курсах, готувати посібники, маттех. забезпечення дистанційно. Це Володимир і його російські посіпаки!
Ревнивий
Для Не байдужі: прийди хоч журнали заповни
Юрій
Для Ревнивий: а якщо журнали електронні, навіщо ходити? Щоб було?
Коментувати
Людмила Гусак
Якщо є кошти, чому до 15 червня не можна вирішити це питання. Економія на освіті і призводить до такого роду наслідків, які ми зараз спостерігаємо. Чому не можна врегулювати це питання зараз, коли є актуальним. Даний текст розбитий, немає конкретики. З такою байдужістю до викладачів, через рік спостерігатимо дефіцит педагогічних кадрів
Дарина
Не дали в Мелитополе вообще ни зарплаты за май, ни отпускных за 24 дня. Говнюки зелёные.
Оксана
Для Дарина: як ввґи собі уявляєте це? Зараз в Мелітополі окупаційна влада. Яким чином та законодавством можна перерахувати зарплату? Коли звільнять ЗСУ місто, всі отримають те, що належить. Не сумніваюсь. Казначейство не працює поки що.
Ольга
Для Дарина: Ви себе чуєте? Я так розумію, що саме Ви чекали Путіна, тому чекайте виплату від нього.
Юлія
Брехня, в Мелітополі видали і зарплатню і відпускні за 24 дні. Так що не треба брехати, Дарино.
Коментувати
Педагог
Цікаво, чи можна буде взяти решту відпустки, за ті дні, що понад 24 календарні, грошима?
Галина
Для Педагог: звісно ж ні. Чітко прописано, що їх повернуть після війни. Але наразі розглядається законопроєкт аби повернути відпустку педагогів
Коментувати
Вчитель
Піздаболи. Шукають де б ще зекономити кошти, звичайно на вчителях, ми ж тут гребемо в дві руки, курва.
Вчитель
Для Вчитель: Ви впринципі праві, але така відповідь вчителя??? Це як з анігдота: "дзвінок"- це міжрайбаза? " відповідь"- срака це а на міжрайбаза, це інститут культури!
Сергій
З пісні слів не викинеш) Правильно пише. Бо барана не називають коровою. А як воно так є то є. В нас взагалі придумало керівництво. Якщо я влаштувався на роботу 1 серпня, то і додаткову відпустку я можу використати до 1 серпня наступного року, за умови використання двох тижнів основної. І якщо не використаю, то пропаде ця додаткова. Компенсацію грішми теж не дають. Аргументація що забагато отримаю. Місячну зп+ за 7 днів додаткової. І незалежно чи військовий стан чи ні. А у військовий як сказали що тільки 24 к д. То в керівництва аж очі засвітились. Мабуть залишки собі на премію роз пишуть.
Анна
А як же, я могла працювати дистанційно, то ні змусили написали заяву за свій рахунок. Три місяця зекономили, щоб місцевій владі в кишеню покласти. А мені дітей свої за що годувати! Це законно було!?
Коментувати