Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Програма КПРС. Доженемо, переженемо, надоїмо і передоїмо. Колись. Як все буде добре
123
А шо з того шо збирають на штори кожного місяця не вистачає ? І в кого відберуть гроші щоб підвищити вчителям. Закон Ломоносова-Лавуазье ніхто не відміняв.
Оксана
Для 123: да задрали вы своими шторам, вы, сегодняшние родители, считаете, что вам все должны, за то, что вы родили свое чадо и привели в школу. Во время изучения по литературе "колискових", попросила детей узнать у родителей, какую песню они им пели в детстве. Песня одна, мама не помнит, а если и называли песню, так пела бабушка. Перетрудились - родили. А дальше садик, тетя научит ходить на горшок, школа, чему там только тебя учат, универ - главное диплом, родители дали высшее образование. Яжемать и яжеотец.
Наталья Катрич
Поставила б сто плюсиків за Ваш коментар, Оксано! Саме така ситуація в сьогоднішній школі. У нас тепер всі діти і батьки мають право. Безправним залишається вчитель. Ми ж тепер працюємо у "сфері послуг", хоч і освітніх, як тепер називає нас держава. А оті "володарі права" - наші клієнти, які "завжди праві". А ми -ніщо, бруд під їхніми ногами. Колись я вступала в педучилище, коли совок підняв зарплати вчителям більше, ніж іншим професіям. То прийшли тоді ми, відмінниці, але в школі нас залишилося одиниці. Зараз переважна більшість повтікала.
Коментувати
Якось так
Вже студентам "підвищили" (з 01.01.22р.) стипендію. Правда чомусь жодного слова від Мінекономіки, Міністра освіти Шкарлета чи Прем"єр- міністра Шмигаля про те, що таке "підвищення" відбудеться за рахунок ЗМЕНШЕННЯ кількості студентів, які її отримуватимуть. Просто, тихенько прописали це в постанові, яку дуже мало, хто читатиме. Так і тут - "посилять роль посадового окладу" вчителів за рахунок ЗМЕНШЕННЯ або ЛІКВІДАЦІЇ надбавок (у кого вони є). Або проведуть оптимізацію - читай СКОРОЧЕННЯ чисельності вчителів. Але про це Мінекономіки не буде переможно сповіщати.
Катя
Це гроші за експеримент з вакциною має бути чи може акція ,,повернемо награбоване".Краще мізки за ці гроші купіть. Хватить знущатися. .
ХХ
Планує...років 30 планує і ще стільки ж буде планувати. Навіть річні премії 2020 року вкрали від молодих спеціалістів. А вони все планують...
Назар_бц
Оце круто завернули ???????????? , до 2024 мабуть виросте економіка країни, долар буде по 5 гривень, і здійсниться обіцянка зе-брехла, зарплата вчителя буде 4000$$$ ???????????? Якщо не загнемося від цих вакцин до того часу
Іван Васильович
Піднімуть зарплату тим хто виживе після вакцинації.Розділять кошти тих хто нажаль відкине ноги! Слава Україні!
Михало
Нехай виконають постанову №822, яку двічі призупиняли і втретє забули при верстці бюджету-22. А в рік виборів буде вже пізно - освіта продовжує котитися у прірву, зрештою, як і все решта.
Ковід
Для Михало: річ навіть не у постанові. Є закон про освіту, а саме ст 61, яка вступає в силу з 1 січня 2023 року! У ній сказано, що зп працівника найнижчої категорії повинна бути у розмірі трьох мінімальних
Коментувати
Павло Іванович
Ні одного оптимістичного коментаря до даної статті!До чого треба довести владі людей, щоб їй так не вірити!!! Шановні,я працюю в школі з 1982 року і постійно тих майже 40 років тільки чув від різних влад(і радянської і української) одні обіцянки. Але жодного дня я не відчув себе людиною, яка б була матеріально забезпеченою. Не тому, що у менн ,,великі апетити", ні... Я аскет у житті, мені багато не треба... Не треба яхти, літака, навіть автомобіля самого скромного. Я б хотів хоч раз у житті не заглядати в гаманець і не рахувати гроші й думати, чи вистачить мені до зарплати, зайти в магазин і купити те, що мені хочеться з продуктів, хоч раз поїхати на курорт з сім’єю. Може прочитає мої слова якийсь молодий депутат, який вже має все те,що я перечислив, і з високої трибуни в парламентв скаже:,,А давайте подумаємо про вчителів, дамо їм таку зарплату, щоб людина могла купити собі у житті те елементарне ,про що я написав вище. І тоді хоч перед пенсією відчую себе людиною,ВЧИТЕЛЕМ!!!
Іван
Для Павло Іванович: Павле Івановичу, не ви один такий.., я також міркую як ви, але на жаль ми напевно не дочекаємось такого часу, про який ви описали вище. Ті, хто стають депутатами, про людей не думають, забувають про свої обіцянки і ми знову чекаємо нових виборів і нових обіцянок(
Павло Іванович
Згідний з вами, пане Іване!
Андрій Коломієць
Павло Іванович, Ви дуже влучно описали, нічого навіть і не додаси. Дякую за щирість.
Коментувати
Noir
Це для тих вчителів, що виживуть після примусової вакцинації ???? А рік не сплутали бува, не 2044?
Твой мозг
Очередные планы. Опять определенное число идиотов в это поверит. Что, собственно, власти и надо. Что б СЕЙЧАС было кому работать в таких ужасных условиях, а зарплату повысят, но потом, через два года, или позже, кто там вспомнит потом? Подобные обещания звучат уже лет 15. Кто поумней, те поехали в Польшу и Венгрию, а остальные всё ждут. Ну что ж, значит вернемся к вопросу зарплат в 2024))
Апр
Иль ишак сдохнет или падишах. себе то поднять не забывают
Максим
А ще вони планували, виплатити молодим спеціалістам по 24 тис. Але, щось пішло не так...
Сірік
Піздьош і провокація!;:
399
Для Сірік: ПіздьоЖ
Михаил
За кого влада має вчителів? То обіцяні підйомні випускникам вузів не виплачують, то підвищення зарплати переносяться, а тут на тобі, цілих 20 тис. обіцяють, наголошую обіцяють і вже вкотре! А люди думають, що вчителі майже мільйонери! Зрозумійте, вчителі вже наїлися ваших обіцянок! Не можеш, не обіцяй! Ганьба!!!
Коментувати
399
Мінекономіки планує збільшити зарплати вчителів до 20 тисяч. Це крім тих 4 тис доларів, які вже отримують освітяни.
Я
сами приостановили действие закона про образование, где предусматривалась зарплата на уровне трех минималок, а теперь новое придумывают!Глупо.
Якось так
Потрібно не обіцянками з незрозумілим усередниним терміном "зарплата" кормити, а показати конкретний ТЕКСТ проекту Постанови КМУ. Де пишуть не про "зарплату", а про її обов’язкові (оклад, надбавка за: вислугу, класне керівництво, категорію і т.п.) та необов’язкові складники (премії і т.п.).
Олеся
А может простым работникам увеличите зарплаты, от которых чистота и порядок зависит в стране. Повысить зп уборщикам, дворникам и т.д. Почему о них не думают ?
Светлана
Для Олеся: уборщица получает такую же зарплату, как и учитель без стажа
Denys Papenko
????????Світлано, лайк!)
Коментувати
Не верь
Кто- то ещё верит этим сказкам? Люди,очнитесь! Все 30 лет " независимости"- одни обещания. Ничего не изменится, Уже всё обещали,но всегда им что- то мешает. Для народа казна пуста!
Вчитель
Обіцянка -цяцянка -дурному радість. Вони у 2023 відмінять норму Закону про 4 прожиткові мінімуми, наї.. ти вони завжди зможуть