Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маруся
А ляшко и вся эта майданная братия - гниды. У нас тоже ламают через колено и заставляют приносить сертификаты или справки о прохождении медосмотр а. И отмечают в спущеных сверху онлайн таблицах о прививкизации. Каждый день. Очень хочется посмотреть, как будут попить родители, если обяжут вакцинировать иих самих и их детей, которых ори с температурой отправляют в школу, где они заражают учителей
Маруся
Я вопрос с профсоюзом решила просто. Вышла из него и не плачУ больше этого бесполезной организации
Катерина
Вопрос: а кто тогда будет выполнять их функционал? Ответ: привитые. Отлично все устроилось! Обалдеть!
Хтось
Ніхто з моїх знайомих і родичів ні в Україні, ні поза її межами не мав навіть алергічної реакції на жодну з вакцини. І зараз живуть, подорожують і насолоджуються життям. Не хочете - не вакцинуйтеся. Принаймні, всі бажаючі можуть без черг це зробити,і всім вистачить. Для всіх вакцин є список протипоказань, в усіх країнах в першу чергу вакцинували тих, у кого проблеми зі здоров’ям, а не здорових. І нічого, всі живі А ви вірте далі тиражованим страшилкам з інтернету, вони несуть гарні прибуткивід реклами. Читайте ці казки і далі.
Ганна
Для Хтось: У всіх, хто вакцинувався Пфайзером була побічка і не слаба. Одна колега навіть попала в лікарню з тяжкою алергічною реакцією, при тому , вона не алергік. Не потрібно стверджувати, коли не знаєте картини. ПРавда, всі живі залишились .
Для хтось
А що твої родичі вся країна. Знаю безліч,хто мав побічку. Це не казки з інету
Лара
Для Ганни: Всі мої рідні вакцинувались Пфайзером, проблем не виникло не перший не другий раз. У нашому місті цією вакциною вакцинували найбільше, люди навіть записувались в чергу, так я вона жодного разу не дала побічних єфектів. Я живу в маленькому місті де всі один одного знають, тому такі речі швидко стають відомими всім. І мабуть тому що люди близько знають тих хто перехворів на ковід, тих хто помер від нього, наскільки важко від хвороби відновлюється організм, вакцинация у нас йде досить швидко.
Коментувати
Вчителька
На основі чого невакцинованих мають відсторонювати від роботи. Вакциновані і невакциновані однаково можуть бути заразними, тоді відсторонювати треба усіх. А дистанційне навчання вже не підходить? Минулий рік примусово заставляли працювати дистанційно, а цього року дистанційка не підходить. Вони вважають, що без вчителів дітям буде краще, ніж працювати вчителям дистанційно. А робити досліди на людях вакциною, яка не пройшла випробування на людях з різними захворюваннями, це не є загрозою для суспільства? Мені це нагадує фашистські концтабори, в яких випробували на людях різні медичні засоби без їхньої згоди. Це злочин, за який мають нести кримінальну відповідальність.
Юлия
А как же быть тем у кого аллергия и уже был анафилактический шок? О рисках после введения вакцины никто не предупреждает,и не известно заболеешь ли ещё или отправишься на тот свет от этой вакцины? Но если будут отстранять от работы без выплаты зарплаты то наверное на свой страх и риск придется делать ,чтобы наши великие медицинские светила где то поставили галочку что все спасены от вируса.
Валентина
яке маєте право принуждать людину робить вакцину, в усіх мені відомих школах заставляють людину ,тобто працівника, вчителя,заставляють робить вакцинацію,писать пояснювальну ,люди, ст 63 Конституції України є, не забувайте, ви не зобов’язані щось пояснювати стосовно себе чи своїх близьких, Та якби ж наші вчителі колективно писали заяви на звільнення бо проти принудітельного щеплення,всі аинеиодин чи два, а всі колективом, то все б стало інакше.Вакцина вбиває вакцинованих, бо в людей є багато хвороб хронічних ,при яких неможна вакцинуватись, та краще втратити роботу, ніж піддаватись цьому, багато лікарів радять перед вакцинацією обстежитися, тільки тоді, якщо не виявлено ніяких хвороб, дозволено провести вакцинацію, але ж все-таки і лікарі закликають не робить за будь-яких умов вакцинацію, команда зверху прогриміла от і бігом слухатись?
Василь
Нормальна тема, рік поседіти дома позайматись домашніми справами, а потом виграти суд і взяти заробітню плату за рік. Де мозги у дурня ляшка. Усе це залякування і обман - попався пропав. Вірте в єдиного Бога читайте біблію, бійтесь тільки Творця.
Ірина
Вони, ці владні зелені олігофрени, скоро матимуть великі проблеми: шукатимуть вчителів. Вже і так дефіцит спеціалістів. А я НЕ ХОЧУ і НЕ БУДУ робити щеплення, і мене ніхто не може змусити. Кого ви нам наголосували, недоумки?!!
Катя
Всю верховну раду і іншу свиту верховну відсторонити від роботи,а не простий народ.Епоха бідності скінчилась????????
Ніна
Пане Ляшко, Ви усвідомлюєте, про що говорите? Чому Ви змушуєте своїм недолугим указом відсторонити вчителів, навіть якщо ті по кілька разів уже перехворіли на цю хворобу і мають антитіла??? Де послідовність і системність правових норм? Чому видаєте укази хаотично, не послідовно,? Поясніть, чому викладачі вузів не входять в число тих освітян, які підлягають обрв’язковій вакцинації?? Море питань, а від Вас відповідь одна - примусити вчителів, не рахуючись ні з чим, наражаючи навіть декого на можливі непоправні наслідки. А ше поясніть, чому лікарі не видають направлення на безкоштрвне проходженя тестів ПЛРдитині, у якої день трималася температура 39, 2*С, а зараз котрий день 37,5? Це простуда за словами лікаря!!! Вам не соромно за таких Ваших безвідповідальних спеціалістів чи це така наразі державна політика? Її суть- змусити працюваоти освітян шляхом їх примусової вакцинації із хворими на ковід дітьми??? Думаю, Вам має бути соромно.
Я
Для Ніна: З яких пір ляпи ляшка стали указами, постановами чи законами?
Ніна
Указ готує уряд. Є уже проєкт.
Чернігів
Як же не входять викладачі в число освітян? Ще й як ми туди входимо! Всіх нас, хто працює в університетах (не тільки викладачів!) так само погрозами заставляють вакцинуватися(( Сказали що познімають зарплати (а на весняному локдауні вони вже знімали і без попередження!). Спочатку вимагалось 80% вакцинованого персоналу щоб відкрити заклад, а тепер придумали "обов’язкову" вакцинацію, бо ніхто ж не хоче. А тому не хочуть - бо бояться тієї гадості більше ніж ковіду. На ковід можеш захворіти, а може і ні, і можна в різній формі переболіти, а після щеплення точно необратимі негативні процеси можуть піти по організму, особливо у того, хто має проблеми зі здоров’ям( Тим більше задумуйтесь чого це все примусово робиться і безкоштовно? Скільки страшних хвороб у людей, але нас ніхто ж примусово не лікує і ліками не допомагає, тільки дорожчають! А тут так за людей розпереживались?? Та чиновники тільки знаходять собі "лазейки" де б тільки можна було грошей собі увірвати і під видом піклування!
Коментувати
Вчитель
Білорусія і Лукашенко - це зараз просто ідеальний зразок демократії і захисту прав людини: нікого не змушують колотися шмурдяком, нікого не змушують носити намордник. І ніхто не помирає від баранофікуса! А що як немає ніякої пландемії, А є лише група зажерливих власників транснацірнальних фармацевтичних корпорацій та продажні чиновники? Білоруський Бацька відмовився брати хабаря і впарювати білорусам шмурдяк, тому у них ніякої пандемії і немає.
Сєрго
Для Вчитель: і вправду дивина та й годі. Хоча світ зійшов з розуму. Таліби в Афганістані - то нормально і з ними можна вести дискусію, а Лукашенко в Білорусії - то терорист! Лицемірність зашкалює. Ну, а на рахунок вакцинації, то напевно вірус ковіду бульбашці не бере, раз там немає ніякого карантину в країні!
Коментувати
Сергей
От я читаю дописи антивакцинаторів і розумію, що це звичайні проплачені троллі! У нашому місті знаю особисто близько п’яти сотен вчителів. І ні один з них після вакцинаціїї не мав жодних проблем. Тільки у десятка була трохи підвищена температура.
Учень
Для Сергей: Знайомтесь: Сергій, проплачений бот-агітатор.
Настена
Я против вакцины,от нее люди гибнут.И вообще вы задавались вопросом,почему от гриппа не пропагандируют вакцину,ВПЧ на усмотрение родителя....И все прочие вакцины никак не агетируют делать,а от ковида прям дичяйшая пропаганда от правительства???Стадо дебилов вы!!!
Xayc
Сергей, а вы пассивный вакцинофил, которому всё равно что, лишь бы ширяли в норку? Прежде всего, законодательно прививки ДОБРОВОЛЬНЫ, поэтому настораживает чрезмерная активность зе-зушек. Кроме того, зачем врать, ведь вы физически не можете лично знать полтысячи специалистов и отвечать за всех. И что насчёт оставшихся 200 тысяч? Далее, проблемы вмешательства в человеческую РНК (мРНК-вакцины) не просто не изучена, а часовая бомба с не/предсказуемым эффектом, что проявится через пару лет или в следующих поколениях. Итак, стоит ли рисковать ВСЕМ (в прямом смысле) ради экономического* вируса со смертностью почти как у сезонного гриппа?
Коментувати
Юрій Іванович
На наших очах відбувається спецоперація по знищенню державності в Україні. Неадекватні рішення цьому підтвердження. Загальноукраїнський страйк єдине рішення.
Вчитель
В багатьох школах і так не вистачає вчителів (ніхто не хоче тріпати собі нерви за копійчану зарплату). А завдяки дебільному ляшку викладати взагалі буде нікому (люди просто почнуть масово писати заяви на звільнення). І де наша кінчена прфспілка? Чому не виводить освітян на страйк?
Шахіст
Може пора писати заяви на звільнення??? Якщо б в двох трьох школах, половина вчителів написали заяви на звільнення, то ці експерименти на людях точно б припинились!!!
Вчитель
Для Шахіст: пора починати страйк. Якщо хоча б в кількох школах вчителі оголосять страйк - ляшко обісреться.
Сергей
Для Шахіст: не напишуть. Оскільки більшість вчителів є відповідальними людьми і не "серунами" як ви. Без вакцинації згинемо усі!
Xayc
Для Сергей: То есть, на всё согласные копеечные лабораторные мышки без мозгов и личного мнения?
Коментувати
Капут директору
Пусть, я согласен быть отстраненным, хоть от этого дурдома на время отдохну. Математиков в школе у нас больше нет, не осталось, двое уже уволились. Репетиторства мне достаточно, пусть родители теперь вешаются и убивают директора.
Отак їм і треба
Для Капут директору: Супер!!! Поважаю Ваш вибір!
Коментувати
Сергій
Термін вакцин спливає. Чого лише не придумають? Образливо звучить пояснення чому в переліку професій відсутня професія лікаря. Знаєте чому? Тому що, а хто ж тоді лікувати людей буде? Круто! А вчити дітей хто буде? Чи в школах всі предметники продубльовані і можуть замінити всіх? Але, на хвильку, кого-кого, а медичних працівників переконувати в користі вакцинування, здавалося б, не потрібно! Бо професіонали знають все на цю тему. То чому ж не 100% вакцинація? Щось не те. Касири в супермаркетах з тисячами покупців щодня? Водії маршруток, перевезення пасажирів? Метро? Всіх не допускатимуть, чи як? Чи там не вийде цього зробити? Лише освіта, держструктури, скрізь, де рабсила на правах рабів? Ганьба! Якщо вакцинувати, то вакцинувати всіх, а не вибірково!
Вчитель
Для Сергій: вакцинація для дебілів. Їм дві дози вже вкололи тепер ще десять вколють. Треба ж цей шмурдяк хоч комусь вколоти. Бо накупили лайна, а ніхто їм колотися не хоче.
Вчителька з високим IQ
Самі ви дебіли, готоаі страйкувати, без заплати сидіти, бо страшно укол зробити за дві секунди. А як захворієте на ковід і будете задихатись, то в лікарню зразу побіжите. Будьте послідовні, лікуйтеся вдома відварами і заговорами
Вчитель
Дурбецало, ти вже два роки всіх лякаєш страшним ковідом, а всі живі, здорові і не вакциновані. За твоєю логікою ми всі давно вже мали б померти. От тільки хйй тобі в рот.
Коментувати
Лана
А хто буде вести уроки вчителя, якого відсторонить? Як виконувати програму, план? Хіба не можна онлайн уроки проводити?
Сергей
Для Лана: а хто буде вести уроки вчителя, який захворіє на корону, не вакцінувавшись? Або просто з ОРЗ? Хоть трошки розум вмикайте, коли щось пишете тут
Вчитель
Для Лана: хай батьки малолітніх випердків соснуть тепер хкйця. Завдяки ляшку половини уроків в школах не буде (просто через відсутність вчителів). Шукайте яжебаті і яжематі репетитори в звикайте платити за освіту своїх чад. Халява закінчилися!
Коментувати
ОЛЬГА
А Я впевненА, що профспілки будуть стояти осторонь в цій ситуації, і обов’язково НЕ захистять педагогів. А ви як думаєте?
399
Для ОЛЬГА: даю 100%, що профспілки хрен заб’ють на наші проблеми. Доведено десятиліттями.
Вчитель
А якісь дебіли ще ж і профспілкові внески платять...
Коментувати