Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleksandr
Може хтось розкаже міністру освіти що таке навчальний процес та про існування навчального плану.
Юлія
Вакцинація - це благо, але якщо її проводити за всіма правилами. Вакцинація проводиться всім, не зважаючи на хронічні захворювання, не проводячи обстеження, навіть тим хто приніс результати аналізу крові, по даним якого вакцинуватися категорично заборонено, все одно вкололи, бо треба набрати 80% працівників. Вакцинація переноситься важко навіть здоровими людьми, а тут прокололи хворих. Треба б дати хоча б 2-3 дні лікарняного, як це робиться у цивілізованих країнах. У нас вчителі одразу на роботу: паморочиться в голові, піднялась температура, ломить все тіло... Нікого це не цікавить. Треба! Сьогодні ми вітали своїх вчителів з наступаючим святом. І мені було боляче бачити, якими виснаженими вони виглядають. Це просто знущання. Я за вакцинацію. Але ж не так.
Xayc
Экспериментальное (непроверенное) средство по генетической мутации человека - это НЕ ВАКЦИНА, в крайнем случае, - не от того о чём заявляют. Тогда кому они лечат?
Коментувати
Олеся
Ви змушуєте людей вакцинуватись. Де знайти вакцинованого вчителя, щоб той працював поки перший буде відсторонений. Або те саме з вихователями. Вчителі будуть тікати зі школ. Я знаю вчителі провакцинувались і зразу ж захворіли і зовсім не легкою формою А якщо є хронічні захворювання? Будуть вмирати , а скажете, що вакцина не шкодить. Це супутні захворювання. В розвинутих країнах і хронічними захворюваннями не вакцинують.
Ірина
Для Олеся: Цілком з вами згідна. Я знаю, що мені небезпечно вакцинуватись, але ніхто з лікарів не пише мені протипокази. Виходить для мене це гра в російську рулетку :або пронесе, тоді виживу або помру від "супутніх захворювань".
Коментувати
кирол
Мою одноклассницу после второй дозы парализовало. Позжене проживи месяц, умерла.
Хтось
Наступна вакцинація від епідемії геморою-2021; щеплення для всіх чиновників ОБОВЯЗКОВЕ
Олександр
Сказочний довбодятел. Там поряд зі ст.12, за якою доречі, щеплення відбувабться добровільно, є ще така процедурна ст.23. Де зазначено, якщо особа (та яка відмовилась від вакцинації) є носієм інфекції вона відсторонюється від роботи і їй виплачується матеріальна допомога. Таке відсторонення може порушувати законне право здобувача освіти на якісну освіту, адже в такому разі вчитель фізкультури буде замінювати вчителя хімії або географії. Чи він гадає що гіпотетичний викладач прийде працювати на тимчасове вакантне місце. Це зрив навчального процесу.
Ніна
Для Олександр: носієм інфекції може бути і вакцинована особа!
Коментувати
Наталья
Жесть! Учителей отстраним а детей будут учить родители! Такое ощущение что половина чиновников с лоботомией!
Василь
Лікарям необов’язково. Та їх вакцинованих не більше п’яти відсотків. Майже ніхто з них не вакцинуються. А от інших заставляють. Я сам вакцинований, а де всеж має бути вибір.
Анна
Для Василь: де ж не обов’язково?100%вакцинація мед персоналу а інакше не допустять до роботи!
Коментувати
Жінка
Цікаво, що буде як більшість вчителів "відсторонять". А де ж вони нових на їх місце знайдуть?
wolwo
Ролик від Гули: https://www.youtube.com/watch?v=kZ2w6AZrnFs Звісно все правильно, але чомусь усі відео-адвокати не поспішають реалізувати свої розповіді на практиці. То лише рекламна акція. Хочеш вирішити питання - наймай такого адвоката. А на роботі після позитивного вирішення все одно знайдуть причини, щоб звільнити. Такі питання мають вирішувати тільки шляхом подачі колективних позовів і не персоніфіковано. Можливо такий підхід щось дав би, але самі адвокати ніколи на таке не підуть.
Освітянин
Недалекоглядна політика МОН і МОЗ. У нас і так мало охочих йти вчитись на вчителів. А цією примусовою вакцинацією ще більше відвернуть потенційних абітурієнтів на спеціальність "Середня освіта". Невже наше керівництво не розуміє, що вчителі в школі почнуть не радити своїм учням йти на цю спеціальність? Хто в майбутньому буде навчати дітей в школі? Та й виші постраждають, оскільки не буде абітурієнтів. І це вже наступного року, а не в далекій перспективі.
L. L.
Для Освітянин: А їм цього і треба, неосвіченою нацією керувати легко
Коментувати
мисливець
От козел. Ви подивіться як в нього оченята бігають, знає що порушує закон, але думає що пронесе. Бабло не допоможе.
Гость
Ага, уже значит, не добровольно-принудительно, а обязательное, так значит мы уже заговорили.
Електрик
Я пенсіонер. У минулому році перехворів ковідом і вакцинуватися не збираюся. Маю вищу технічну освіту і підробляю електриком на повну ставку в навчальному закладі. Робота є завжди. Якщо мене відправлять за свій рахунок за вказівкою Ляшка. Я не буду працювати безкоштовно. Звільнити мене не можна, замінити теж. Потрібні допуски, яких у інших співробітників немає. Будь-яке ЧС і начальство піде на "зону". Послуги стороннього фахівця в рази ДОРОЖЧЕ і грошей на нього немає)). Подивимося як піде навчальний процес без електрики)).
Едуард
Пішов нахер моя жінка прийняла літом дві дози, а сьогодні лежить з 100% симптом дельта вірусом і всім твердить що вона не може захворіти.
неелєкторат
Та він сам щепився і на другий день захворів на ковід, тепер агітує всіх решта, з ньго такий міність як з гівна куля.
Бондар Вадим Сергійович
Петиція №22/121610-еп "Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію" https://petition.president.gov.ua/petition/121610 Вважаю за необхідне ТЕРМІНОВО ввести кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію. Зобов’язати уряд брати на себе відповідальність за кожну вакциновану особу і компенсувати матеріально та у вигляді медичної допомоги будь-які зміни фізичного стану та здоров’я що могли б бути, хоча б, теоретично спричинені вакциною на протязі 5 років з дати вакцинації.
Юлія
Для Бондар Вадим Сергійович: Підписалась. Поширю.
Коментувати
Rem
Лікарям і вчителям,ВМС кажуть-вакцинація або звільнення. Це ж безпридєл влади! Хто хоче їхати за кордон з фальшивими сертифікатами,не їдьте. Їхня електроніка зразу вас зафіксує,що у вас не було вакцини,бо в ній є мікро чіпи. Ми,як раби під їх контролем.
Босс
Навчіть спочатку своїх медпрацівників користуванися комп’ютером. На початку червня у перших рядах вакцінували освітян Черкас, робила це якась запрошена бригада з районного центру. Так ще й досі щеплені освітяни не можуть добитися сертифікатів про щеплення - дані настільки безмозгло і тупо внесені (по декілька разів одне й те саме), що сімейні лікарі Черкас не можуть підтвердити ций факт вакцінації. І це не бардак? Примусь дурня богу молитися, він собі і лоба розіб’є (нажаль, в нашому випадку не тільки собі)
Местный
С праздником, "не рабы"!