Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніна
І ще одне. Не варто державі , знімаючи із себе відповідальність , ховатися за вислови типу: "Юнак 19 років помер після вакцинації виключно тому, що у нього констатували серцеву і легеневу недостатність. Із 5 осіб лише він один....". Мати сина народжувала і виховула, хотіла, щоб він був щаслим і колись подарував їй онуків... Соромно, пане Міністре!!!!
Ніна
Гадаю, варто перевірити Указ МОЗ щодо примусової вакцинації на предмет його відповідності Контитуції України.
Ответ
Для Ніна: нажаль вони мають право згідно ст. 12 закону про захист населення від інфекційних хвороб! Від 2000 року
Андрій
Це ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА вакцина. Про неї в ст. 12 не написано. На що спираються? Ну думайте ж хоть трішки.
Небайбужа
Кандидати у вакцини (за Дорожньою картою). І ніхто достеменно не знає їх наслідків. Невже у нас немає власної гідності, лише рабська покора???
Коментувати
Ніна
Кілька разів писала тут свої коментарі. Зараз хочу задати деякі правові питання нашому пану міністру . Хо1чу почути відповідь на них. По-перше, як відомо, джерелами права в Україні є Закони України, підзаконні нормативно- правові акти, нормативно-правові договори і тд. У даному переліку джерел є міжнародні нормативно-правові акти після їх ратифікації. ПАНЕ ЛЯШКО, який саме нормативно-правовй акт лежить в основі проєкту Указу МОЗ щодо обов"язкової вакцинації працівників вказаних у ньому професій? Рішення Європейського суду з прав людини? Поясніть, яким чином???? Як воно стало основою Указу МОН??? По-друге. Щось я не пригадую, щоб у Кодексі про Працю України була стаття про відсторонення працівника від виконання ним професійних обов’язків у зв’язку із відмовою від вакцинації. Чи , можливо, така норма прописана у Конституції України??? Викладаю багато років правознавство у школі. Такої норми не зустрічала. Дивно. По-третє, в умовах, коли виробники вакцин знімають із себе відповідальність щодо ймовірних непередбачуваних наслідків, гадаю було б справедливо ( а в основі законодавства лежать правові норми, які передбачають соціальну справедливість), щоб не особа, яка вакцинується, а саме держава через свої органи влади брала на себе повну відповідальність за ВСІ наслідки, а саме: якщо летальний випадок - матеріальна допомога родині на поховання і утримання неповнолітніх осіб аж до досягнення ними повноліття; якщо каліцтво- пожиттєве безкоштовне піклування і допомога по доглялу за такими хворими; якщо інші шкідливі наслідки - так само мають бути гарантії Уряду і відповідальність Уряду , а не особи. По суті, ми всі зараз заручники ситуації . Не варто відповідальність переносити на людину. Саме ті, хто видає такі Закони, Укази мають нести відповідальність. І особисту також!!!
Ответ
Для Ніна: ст. 12 закон про захист населення від інфекційних хвороб! У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об’єктах можуть проводитися обов’язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями.
Георгій
Але ж не експериментальними вакцинами, а затвердженими у законодавстві. Там шість вакцин, які пройшли всі необхідні тестування.
Коментувати
Таня
Я думаю что вместо того чтобы искать методы лечения болезни, наша медицина сосредоточилась на вакцинации чем попало и кого попало. Это не министр, а испуганный мальчик, нашли виноватых в распространении ковида. То голосовать и митинговать автобусами возили, теперь вакцинировать. Родители по классам пусть вакцинируются на 80% сначала.
Xayc
Для Таня: Тарифы, цены, работа, жизнь, разруха, а клиповое мышление акцентирует на левой руке, пока клоуны идут направо и по хлопку все забывают... из выживших.
Коментувати
Галина
Вам - керуватися Основним законом України та кодексом законів про працю, де не передбачена примусова вакцинація. Якщо ви, звичайно, хочете жити. Вакцина РНК змінює ДНК людини, замінюючи її на синтетичну Над людьми роблять досліди, причому за це НІХТО НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. Дійте так: якщо вас змушують, то вимагайте письмовий наказ для суду, щоб було з кого спитати за примус, записуйте на диктофон, що є у смартфон все, що стосується примусу, збирайте матеріали для суду. Бо якщо таких матеріалів не буде, ваш директор відмовиться від своїх слів. І ОБОВ’ЯЗКОВО ХОДІТЬ НА РОБОТУ. ЯКЩО НЕДОПУСКАЮТЬ ДО УРОКІВ, ВИКЛИКАЙТЕ ПОЛІЦІЮ І ВСЕ ФІКСУЙТЕ У ПРОТОКОЛАХ. ЇХ ТЕЖ ДО СУДУ. БО ЯКЩО НЕ БУДЕТЕ ВИХОДИТИ НА РОБОТУ, ТО ВАС ЗВІЛЬНЯТЬ ЗА ПРОГУЛИ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЩО ВАС НЕ ДОПУСКАЛИ. З ЗІБРАНИМИ МАТЕРІАЛАМИ В СУД. В СУДИТЕ І ВИМУШЕНІ ПРОГУЛИ І МОРАЛЬНІ ЗБИТКИ. Ще одне - не здумайте писати заяву за власним бажанням чи за згодою сторін, бо тоді ніякий суд вас не восстановить на роботі. Зрозуміло?
Роман
Для Галина: Та що Ви всі вчепилися в ті мРНК вакцини?! В Україні є "традиційна" вакцина (не мРНК і не ДНК) з інактивованим вірусом - Coronavac. Щеплюйтеся ним. Я, звичайно, категорично НЕ підтримую ідею про необов’язкову (за законом) примусову (по факту) вакцинацію, яку зараз так вперто просувають "фахівці" з МОЗу. Але й не реагувати на неправдиву інформацію про відсутність альтернативи в технології вакцин теж вважаю неправильним. Хоч це - "Вакцина РНК змінює ДНК людини, замінюючи її на синтетичну" - шедевр, нове слово у біології. Треба нашим університетським біологам показати. Прочитайте хоча б шкільний підручник з біології!
Xayc
Для Роман: В том и дело, что даже настоящие качественные вакцины не единственное, не лучшее и не самое надёжное средство профилактики, потому что всё индивидуально. Но маркетологи доят мировое сообщество пандемией тупости. Не удивлюсь, если окажется, что барановирус это обычной грипп, который вызывает осложнения (кроме ослабленных и хроников) у определённого контингента, например, употребляющих ГМО или больных паразитами.
Ясно
Для Галина: "Вакцина РНК змінює ДНК людини, замінюючи її на синтетичну" Я бы всех педагогов обязал получать допуск у психиатра - просто на наличие здравого смысла в продукте мышления. Я понимаю, профессиональная деформация и все такое, но надо же какие-то пределы иметь..
Коментувати
Xayc
Если взрослый образованный человек, который работает учителем или преподавателем, не может найти информацию и сопоставить данные даже хоть насчёт ношения масок против гидрофильных вирусов размером от 2 нанометров, то он заслужил такие "прививки" за такую цену (зарплату).
Ясно
Для Xayc: Чихните перед зеркалом без маски - если хватит ума то сами и увидите какие там нанометры. Если сразу не зайдет то еще раз чихните, но уже в маске и сравните результаты. Не для Вас, а для дебилов: маска это не 100% барьер от вирусов, но в достаточной мере препятствует распространению аэрозолей слюней и соплей в которых и перемещаются вирусы.
Xayc
Для Ясное эухдле солнышко: Так ваши неумные завывают, что трусы якобы спасают от диареи, и о БЕСсимптомных, которые НЕ кашляют, НЕ чихают, НЕимеют температуры, слабости и признаки - и даже глазки не прикрывают от гидрофильного "вируса" (через слизистые).
Ясно
Для Xayc: зачем нам неумных про трусы слушать ? а те кто не чихают и не кашляют - то и не разносят, конечно если с ними не лобызаться и прочее... Уверен, что Вы не лобызаетесь со всеми подряд, не говоря уже про прочее.
Коментувати
Ірина
Всіх вітаю!!! Як жили 10000 років, так і далі житимемо. ,,На костер,, (середньовіччя), ,,до основания, а затем,, (ХІХ век) і тому подібне. Агов, чума/поліміеліт/дифтерії і що там ще, ЗАХОДЬТЕ. ТУТ вас чекають. ,,Противники,, вакцинації готові прийняти вас в свої обійми. Ну і всіх оточуючих нагородити ,,посмєртно,, хрестом могильним. Ура! Вмиратимемо ,,вільними,, і зі своїм правом на ,,здохнути так, як того хочу,, Вам рукоплєщет восхіщьонний зал.
Ната
Для Ірина: Шановна, виробник горілки відповідає за її якість, а ось за вакцини відповідальність знята, а це людське життя, а не х.й собачий.
Xayc
Восхищенная Ірина, а вы знаете принцип действия НОРМАЛЬНОЙ прививки? Правильно, чтобы провоцировать имеющийся иммунитет. То есть, кроме клеточного иммунитета, вакцины лишь ускоряют процесс, накладывая минимальные побочные. Другое дело с репликацией ДНК, когда клетки человека превращаются в неконтролируемые фабрики чтобы спровоцировать иммунитет - на постоянной основе. Это НЕ вакцина. Вы для приличия хоть иногда используйте мозг в голове по назначению.
Роман
Пане(і) Хаус(е), не сійте хаос, а скористайтеся Вашою ж порадою у дописі від 02.10.2021 в 09:01 - пошукайте інформацію. Тільки ради всього святого не "ведіться" на фейкові джерела інформації. В Україні вже давно крім мРНК вакцин Comirnaty (Pfizer–BioNTech COVID-19 vaccine (INN: tozinameran)) і Moderna щеплюють вакциною Coronavac від Sinovac Biotech, яка виробляється за "традиційною" технологією інактивації віруса. Можете для щеплення обрати цю "традиційну" вакцину, ніхто ж Вас під дулом пістолета не примушує щеплюватися саме мРНК вакциною.
Коментувати
Ирина
Згідно з МОЗ наказом від 16.09.2011 № 595 затвердив Календар профілактичних щеплень в Україні. Якщо щеплення від коронавірусу додадуть у календар профілактичних щеплень за епідемічними показаннями в Україні для працівників окремих професій, виробництв та організацій, роботодавці відсторонятимуть невакцинованих працівників від роботи без зарплати на підставі статті 46 КЗпП. Тому загальними зусиллями ми всі повинні не дозволити додати цю вакцинацію до календарю профілактичних щеплень. Ми обирали профспілку, депутатів, які повинні допомогати людям і нам потрібно до них звертатися за допомогою.
Вчитель
Цікаво чи самі міністри вакциновані? В школі ніхто не хоче працювати за копійки і їх ще добувають вакцинацією
Эллора
А не боїтеся, що заставлять вакцинувати наших дітей. Може ми дорослі забезпечимо колективний імунітет і для дітей, а не будемо ставити на них експерименти.
Марина
Для Эллора: Какой коллективный иммунитет, вы о чём? Корона была много лет, есть и будет! Обычное сезонное заболевание , которым все переодически будут болеть. Искусственно раздутая темя для опытов.
Xayc
Для Марина: Верно, полсотни короновирусов (мягкие/средние ОРВИ) существовали задолго до человека и даже их не смогли уничтожить, но "эпидемии" случайно посыпались удачно после патентов на вирусы когда нужно отвлечь внимание сИрых масс. А от обычного стресса просыпаются хронические и обостряются имеющиеся, снижая планку новым болячкам.
Коментувати
Женя
ТВАРИНИ, залиште людей в спокої.Що за концтабори? Ви на людях зразу випробовуєте вакцину? Добре знаєте, що ця отрута не діє.Як вакциновані, так і не вакциновані хворіють і є рознощиками вірусу.Навіщо руйнуєте імунну систему людей?Ви думаєте вчителі доки будуть терпіти? Що за дискримінація? Заставляють вакцинуватись і вагітних, алергіків, хворих людей, яким від цього стає погано.То яка це турбота про здоров’я людей?КАТЮГИ...
Serhiy
Вакцинуватися і знаходитися під наглядом лікарів. У стаціонарі. Ви не одна така. Є механізм захисту дітей після вакцинації протягом багатьох роквв. Не треба "відмазки" тут висказувати . Живіть за лозунгом "Вакцинувався - спи спокійно".
Результат перевірки
Для Serhiy: Спи спокойно, дорогой товаріщ. Ти будеш вєчно в нашіх сердцах. Умер Максим, то й хрін із ним.
Ирина
Для Serhiy: И вечный покой!
Xayc
Для Serhiy: Дурашки всегда живут (читай: подыхают) за чужие идеи по чужим лозунгам. В некоторой степени эти мРНК вакцины отсеивают лишних и ненужных. В разных смыслах.
Коментувати
TXPP
* Хіба не учительство вибирало собі майбутню долю? То що ж вам залишається робити? Ще на один термін вибрати цирк "Шапіто".
Протестуюча
Я дуже сильно вибачаюся, але для чого це все? Для того, щоб молоде покоління - діти дурнями виросли???? Нашій країні не потрібні розумні, досвідчені громадяни??? "Стадом баранів" легше керувати???? Що ви робите?? Отямтеся!!!!
TXPP
Для Протестуюча: Так ви і є стадо баранів. Якби були розумними, то не допустили б до влади клоунаду.
Анна
Наша влада виконує умови глобалістів.Таке відбувається у всьому світі.а не тільки у нашій країні.
Коментувати
Олена
Ми повинні Всі разом не мовчати. Один в полі не воїн. Відстоювати свої права і гнати тих, хто такі придумує поправки. Разом - ми сила.
Ирина
Для Олена: Так потрібно діяти, а не мовчки сидіти і чекати поки всіх задавлять своєю вакциною
Коментувати
ОЛЕНА
Да чому ж в даній ситуації ВИГРІБАТИ повинні вчителі? Знайшли нарешті злісних розповсюджувачів інфекціїї нас освітян? Ляшко взагалі з глузду з’їхав порушуючи статті Конституції України. Вакцинація і будь які медичні втручання, тільки за згодою власника. Чому на нас світ зійшовся клином???? Освітяни - ми розумні люди, чому даємо свою гідність і свої права комусь порушувати, переступати через нашу власну думку, гідність. Хто хотів добровільно це зробити - зробили. Дайте освіті спокійно працювати, кожен несе відповідалтність за своє здоров’я самостійно. Що це за РЕЖИМ такий. Кого ми обрали на виборах?
*****
А що ж мені буде робити?Як я можу залишитися без роботи будучи в складній ситуації?Я працюю у школі вчителем.Мій син у 2021 року захворів на лейкоз.Цілий рік ми боролися із хворобою.Зараз в нас підтримуюча терапія.Ми пройшли багато курсів хіміотерапії.Під час підтримуючої терапії я закупляю дорогі препарати,які нам потрібно пропивати до травня 2022 року щоденно.Цілий рік я була із сином поруч в ізоляції повній.Зараз я схильна до алергії.Мені протипоказана вакцинація взагалі.Підкажіть що мені робити ?
Гость
Ну-ну. Хочу посмотреть как вместо отстранённых кто-то временно прийдёт работать. На постоянное место педагогов найти не могут. А тут вообще временное, даже не декретное, которое хоть как-то прогнозируемое... Потом как подадут все коллективный иск в суд за незаконный недопуск, и будет государство выплачивать компенсации. Вот что значит клоунов выбрали.
Галина
Це просто Божевілля.Чому не прислухаються до розумних вірусологів. ТРЕБА ВКЛЮЧИТИ ОПАЛЕННЯ В ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДАХ,ПРВИЛЬНЕ І ДОСТАТНЄ ХАРЧУВАННЯ,СВОЄЧАСНА ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ГРВІ.ВСЕ...що треба
Люся
Для Галина: Про те, що треба включити опалення - це точно сказано. Бо 10 градусів тепла в садочку і школі, здоров’я точно не додасть!!!!
Коментувати
Секрет
А у нас ище лучше и вакцина и отпуск за свой щет.государство денег недало.ни при одной власти так небыло дожыли