Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника
Куда мы катимся. Какой пиздец. И это ж директор не разрешит работать из дома. Большинство учителей как всегда попиздят-попиздят да и вакцинируются. Лес рубят-щепки летят. Так будет и в этом случае. Вот вам и принудительная вакцинация. Или вакцинируйтесь ,или увольняйтесь. А профсоюз молчит. Начнут с учителей, закончат всеми бюджетниками. А сколько бабок попилят на этой вакцине. Ах,как жаль, что у гроба нет карманов,и с собой на тот свет не унесешь. Придется уходить в глубокий онлайн и заниматься репетиторством. Жаль, до пенсии не доработала.
Наталія
Для Вероника: А бороться не пробовали?Ну,например,объединиться и написать иск в суд,пригласить независимых журналистов.Я понимаю,что это непросто,но ведь такой шаг травительства-только начало.Покоримся-будут колоть принудительно.Аппетит приходит во время еды.
Вероника
Для Наталія: а у нас в школе бороться согласны будут 2-3 человека из коллектива в 60. Всем остальным тепленько и хорошо. Четверок двоечникам понарисовали, родители довольны, ЗНО как Бог даст (чаще не дает) и занимаемся после уроков за деньги в стенах школы до ночи и по выходным тоже. Поэтому никто с директором спорить не будет. Тепленькое насиженное место терять не хочется. Вакцинируются как миленькие и будут молиться, чтоб не было побочек. Хотя у половины коллектива ожирение в приличной степени, и коллектив немолодой, а у директора подружка в больнице районной, она ей физраствор уколет, а напишет, что вакцина.
Коментувати
Ганна
Ви не маєте права вчителів і дітей і навіть будь кого заставляти вакцинуватися ! Це кожен вирішує добровільно ! ДОБРОВІЛЬНО ! Ми не стадо, ми люди !
Віра
Для Ганна: Так Вас і не змушують... Працюйте дистанційно всім закладом
Коментувати
Центральна психлікарня
Подолати карантин можна тільки вакцинацією, але 100% вакцинацію учнів, педагогів та персоналу. Тільки вакцинація може повернути все у звичне русло. Якщо усі будуть вакциновані, тоді колективний імунітет спряцює. У протилежному випадку фіаско.
вчитель
Для Центральна психлікарня: А якщо людини загине через цю вакцину? Вона не перевірена, від тромбів ніхто не застрахований
Наталья Яковлева
Подолати можливо хворобу не вакцинацією,як і стверджують професора з світовим іменем та досвідом,тільки коли більшість перехворіє самостійно,тоді створюється стійкий імунітет, бо організм людини дуже грамотний та долугий механізм з імунітетом, яким наділено нас від природи.А це щеплення не дає ніякої гарантії ,що людина не захворіє та не помре,а ще гірше може померти від самої вакцини, та наслідків, які не віявлені,бо вакцині тільки що виготовлені і не пройшли достатній строк для опробування.Тобто всі хто зараз вакцінується є добровільцями всесвітнього експеримента над людством.Та ще й цю гидоту треба колоти неодноразово,бо штами вони розповсюджують все швидше і швидше.
Коментувати
Центральна психлікарня
Про ефективність вакцинації учителів можна говорити тільки у тому випадку, якщо "Дельта" і "Лямбда" штампом не будуть хворіти учні. А вони хворіють! І не тільки хворіють, але і розносять хворобу. Причому ще більше розносять ніж "Альфа" штамп. З цього висновки напрошуються наступні. Примусовою вакцинацією ви тільки посійте ворожнечу у колективах, але і поставите під сумнів дієздатність центральної влади. У нас в Києві є вже зафіксовані випадки "Дельти" і одна смерть. Такого не було навіть у 2019 році. Якщо ви слідкуйте за новинами тоді маєте знати про те, що йдуть розмови про локдаун. Ви уловлюйте суть? Раховані випадки, а карантин можуть увести. Про яке очне навчання взагалі може йти розмова? Якщо ви учнів пустите до школи і якщо штампи дійсно такі небезпечні, система охорони здоров’я може не витримати. Наступна порада. Владі треба працювати з батькими. Вони мають розуміти необхідність карантину. У свою чергу школи повинні бути відповідальнішими.
Микола
Для Центральна психлікарня: ШТАМ!!! Просто сором...
центральна психликарня
Для Микола: штам у тебя в жопе
Коментувати
Іван
Скільки ж обмежених серед нашого цеху? Лепечуть про якусь отруту у вакцинах,всесвітні заговори,а самі жодну книжку в педінституті не прочитали до кінця! І таких все більше і більше!
вчитель
Для Іван: А чому вчитель повинен вакцінуватися неперевіреним препаратом, не знаючи, чим це для нього оберниться7 Заради чого? Заради того , щоб якась " яжемамка" пішла у косметичний салон, бо дитину їй треба кудись подіти. А от МОН треба категорично заборонити батькам виїзди з дітьми за кордон під час навчального процесу. Таможня повинна сповіщати відділ освіти про виїзд дитини і нехай ця дитина по поверненню сидить півроку на дистанційному навчанні.
вчитель
Для вчитель: Вибачаюсь, обернеться
Тарас
Для вчитель: п9идурок, вже мільйони вакцинувались і все добре
Коментувати
Анна
Я нlбито попала у середньовiччя. ЛЮДИ! МАЙЖЕ ВСi ВИ ЩЕПЛЕНI BIД КУЧI ХВОРОБ. I САМЕ ТОМУ ВИ ЗАХИЩЕНI ВIД ЦИХ ХВОРОБ! Чому ви не хочете захиститися вiд СОVIDA? Я вакцинировалась Пфайзером. Никаких побочных. А я взрослая тётя с соответсвующим набором хронических болячек. У вас никто из ближнего круга не умер? У меня - да. А ЕСЛИ БЫ ЭТОТ ЧЕЛОВЕК БЫЛ ВАКЦИНИРОВАН? МОЖЕТ ОН БЫ И СЕЙЧАС ЖИЛ?!
Антитіла
Для Анна: Телятко полохливе, смачно цмокала цигарки замість уроків чи справді після заморської полунички призабула що таке імунітет? Можливо й так, а можливо й ні. Ну і? Але не буде діла без нормального пояснення що до чого, без сертифікатив, конкретних гарантій, та прямої відповідальності тих, хто під видом пфайзеру чи зенеки тихенько коле людям експерементальні індійські, китайські чи єврейські вакцини. Чи ж ви зовсім тупенька лабораторна свинка? Так не робиться, бо лише скотину не питають. Он через брак якісних вакцин підла особа взагалі рекомендує змішувати що є, але результати непевні та більшість країн не пускають таких пОцієнтів. Також вже писали, що "помер із діагнозом ковід" не значить "помер саме від ускладнень ковід". А так це виглядає нібі глобальні біотерористи змусили нажаханий люд сидіти в камерах.за власний рахунок. Так що посміхайтесь, бо ж смерть - це так природньо :)
Скрипач не нужен
Для Антитіла: Отговорки отговорочки. Любой сертификат можно сфальсифицировать. На счет отвественности уже все сказали и даже закон приняли - ее не будет. Все прививки от ковида эксперементальные так как не завершен 4-й этап тестов. Такие дела. Конечно, все должно быть добровольно, а то поросячий визг антипрививочников уже надоел.
вчитель
Тільки добровольно!
Коментувати
unforgiven 2
Зразок заяви про неприпустимість примусу до участі в експериментальному медичному втручанні: с. 1 https://bit.ly/3yePkT5, с. 2 https://bit.ly/3rEYV2Z. P.S. Особисто, нікого не відмовляю від щеплення проти коронавірусу. Кожний вирішує особисто. Але потрібно враховувати, що вакцина експериментальна і немає жодних гарантій щодо її ефективності та безпечності для пацієнтів.
Андрій
І знову вчителі рознощики зарази. Якщо в школі 200 чи більше учнів скільки це контактів відбувається. Тільки вчителі хоч ты лусни як в часи "свєтлого комунінізма" мають бути відповідальними і інша дурня. Урядовці вы що там курите. Себе рідню всю вколіть покажіть приклад. Ви що робите геть планка впала.
Скрипач не нужен
Тушка человека живет примерно 35-40 лет. Все, что человек прожил сверх этого периода - достижение науки. Дальше думайте сами.
unforgiven 2
Вчителів хочуть поділити на вакцинованих і невакцинованих. Однак, потрібно брати до уваги той факт, що після щеплення все-одно потрібно носити маску, дотримуватися дистанції та користуватися засобами дезінфекції. Тобто не існує гарантій щодо ефективності жодної з вакцин проти коронавірусу. Побічні дії від таких препаратів також повністю не вивчені, для цього потрібно кілька років. ВООЗ рекомендує застосовувати вакцинацію проти коронавірусу лише в екстрених випадках. Резолюція ПАРЄ від 27.01.2021 року говорить: "Вакцинація проти коронавірусу повинна проводитися на добровільних засадах і жодні політичні соціальні та інші обставини не повинні примушувати громадян пройти щеплення". Згідно статті 28 Конституції України "Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам." Таким чином, порушується принцип верховенства права.
Скрипач не нужен
Для unforgiven 2: Срочно несите фотик. У нас тут возможно последний кто верит написаному в Конституции. Реликтовый алехан. Без обид, но нельзя быть таким наивным.
Коментувати
вчитель
Директор, завучі, завгосп, директора дочка, завучки племінниця. Якраз 20%. А хто ми?
Скрипач не нужен
Для вчитель: 20% - люди с противопоказаниями.
то я кажу
Для Скрипач не нужен: Директор, завучі, завгосп, директора дочка, завучки племінниця. А в Українських школах тільки так буває? Ви це не знали?
Скрипач не нужен
Для то я кажу: Все не так плохо. В моей не так.
Коментувати
гість
Это означает переложить ответственность за дистанционку на упртых учителей,не желающих вскцинироваться экспериментальной вакциной. Родители возненавидят еще больше, что дытына весь день маячит перед глазами.
Скрипач не нужен
Для гість: Не совсем ясно, там "упрямых" или "упоротых"?
Коментувати
Люся
А нема чого випендрюватись. "Укололи и пошел" (с) Хочу , не хочу, не така вакцина, не такі ліки... Темний ліс, а не вчителі
Центральна психлікарня
Цю постанову склав або лютий ворог народу. Таких колись на Соловки засилали. Або психічно хвора людина! Про наслідки треба думати!!! У багатьох школах не вакциновані від 30% до 90% колективів. Як вони мають набрати 80%, якщо ніхто не хоче вакинуватися, а батьки будуть давити! Хоч учні будуть хворіти і батьків заражати. Але все одно вони будуть на вчителів давити! Про які протипоказання нище пишуть? Вакцина не має протипоказань окрім алергічної реакції. Така реакція 1 на 1000, якщо не на 10 000. Ви при своєму розумі? Порада одна. Європа з дня на день почне вакцинацію учнів. Відповідно Україна теж має вчинити аналогічні дії. А тоді опираючись на загальний показник вакцинації цілої школи зважуйте, чи можна вчитися очно. До того часу вчіться дистанційно, чи як минулого року відповідно до карантинної зони.
гість
Для Центральна психлікарня: питання чи уповільнить вакцинація розповсюдження Дельти та інших штамів... ..
Коментувати
Кияни
А це те що називається ГЕНОЦИД!!! Вони все готують так щоб народ сам одні одних почали винищувати! Якщо у колективі 30 учителів і 15 не хочуть вакцинуватися. Тоді як вибирати хто піде, а хто ні? Треба 80%! Чи може Кабінет Міністрів пропонує учителям звільнятися і шукати школи, де ще є квота з 20%? Так би мовити вільні місця? Ви не думали піти дружно до психічки? У такий важкий час треба єднатися, а не розбрат у колективах чинити. Ви довго над цим думали? Ви самі спонукайте людей виходити на мітинги! І ніхто інший. А може ви вже з Путіним договорняк уклали і якщо що то він танки на майдан прижене?
Сергій
Для Кияни: А ви самі до психічки не хочете сходити? Не хочуть вакцинуватись вони.
Коментувати
Мати
А тим 20% можна по школі дельту розносити? Якщо 50 учителів, то це 10 невакциновани учителів. Зовсім "мало". 5 частина.
Катерина
Для Мати: А хто Вам дає 100% що він Вас від Дельти, Лямбди, і всього іншого захистить, навіть якщо всі будуть вакциновані? НІХТО! А ще у людей є протипоказання та небажання. Тому говоріть за себе, А не за всіх
гість
Для мати В учням можна розносити заразу? Порахуйте їх кількість порівняно з вчителями. Яого вчепилися знову у вчителів...
Очко
Для Мати: забери свою личинку со школы и сиди с ней дома, ты смотри какая умная нашлась. Закрой свои двери,окна,не выходи на аулицу, надень маску и презерватив себе и своей личинке, пидорка конченая.
Коментувати
ЦЕСАР
АБО 100% або ніхто. Тепер у школах почнеться директорський тероризм. Влада чим думає? Часом не .тим самим! А може ви пропонуйте сярнички тягнути. І хто витягне почне писати заяву? Чи у 20% має увійти директор, заступники і завгосп? Ганьба владі! Майдан! Вибори! ЗЕ-команду на елку! А воно так і може бути. Як не зима так майдан. Студентів і учнів коли почнете вакцинувати? Вчора влада запявила, що 1 % тільки побічок.Так чому не 100%? Як влада пропонує визначати хто 80%, а хто 20? А може дуелі влаштовувати і хто закотиться, той вже не у рахунок? Окремі люди мають побічки, але не 20% Таких може бути 1,2 на колектив. Влада уявляє що тепер буде в школах? А може наша влада почала мислити воровскими законами? Якщо не виздихають то переб’ють одні одних.
Ромашка
Для ЦЕСАР: НІХТО немає права змусити вакцинуватися !!!!Це право вибору кожного.Знову вчителі у всьому винні.І ніхто немає права звільнити людину з посади тільки тому, що не погодилася вакцинуватися бозна чим .Дуже хочеться дочекатися того часу, коли вакцина буде дійсно затверджена на законодавчому рівні.
Зірка
А якже протидія булінгу? Війна між вчителями, батьки на вчителів підуть з вилами! Оце влада -" МОЛОДЦІ"!!!
Мері Поппінс
"У разі карантину школи відкриють за умови вакцинації вчителів" - чистий тобі шантаж. А якщо в дитини захворіли родичі, то вона з дому може принести хворобу до школи, заразити вчителів. Ні, не згодна, шановні. Якщо хочете вакцинувати вчителів, то вакцинуйте й батьків з дітьми. А то виходить, що вчителі - рознощики зарази, а всі інші представники нашого суспільства - "белые и пушистые". Як на мене, то скажу чесно, що я не проти вакцинації, якби бути впевненою, що вміст тих флаконів дійсно не зашкодить здоров’ю й життю людини. Нехай краще вже фізрозчин, ніж невідомо що.
Коментувати