Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Добре, звичайно, що збільшили, але ж у нас доплату за престижність зменшили з 20 до 5 відсотків. Так що підвищення пройде непомітно. Потрібно прийняти діапазон доплати за престижність, ну хоча б від 15 до 30 відсотків. Ну а про +7 у школі я вже мовчу. Це знущання і над дітьми, і над педагогами, і над батьками. Це виходить вже не навчання, а виживання. Ганьба!
V
Я бы сказал что повысили аж "ДО ХЕРА", прям как витренку премию за газ. Вопрос недоразвитым из миннедообразования. Накой Х..Й вы донимаете преподов своим вонючим повышением квалификации и сертификацией? За такую подачку можно и без категорий. УРОДЫ!!!
вчитель намбе ван
Для тих это пишет про слуг, коллеги, про нас і папєрєдники не думали, і ті що були перед папєржднікаси, також не думали, то чого ці будуть думати?!їм монопенісуально на нас, з високої гори плювати збагніть це. А міністру ганьба
Сандомир
При середній з-ті по Україні 11 тис. Дякуємо нашій славній партії "слуга народу" за любов і повагу до праці вчителя. І це ще треба 10 років,щоб дослужитися до вищої категорії, як директор дозволить.
Сергей Лимонов
Для Сандомир: Мінімальна - 6000: а вища категорія аж на 461 гривню вища ! Оце так досягнення! По закону і по правді зарплати педагогів і лікарів повинні бути в рази вищими- а не подачками з барського столу! та ще на місцях знімуть 10-15 % за "перстижність" -от і все підвищення на 5 %! Оце так "слуги народу " піклуються про своїх "хазяїв -виборців "!
гість
Який жах! Допрацьовують пенсіонери , молодь ганьбитися за такі гроші не йде.
Коментувати