Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аріель
Да ликвидируйте вы уже эти школы и этих терпил педагогов!
Шо творят?
Для Аріель: Уже полным ходом! В ОТГ закрывают школы,садики. Зато зарплата главы ОТГ- 60000грн,без сертификации и знания украинского языка)
Коментувати
2021
Законом «Про Державний бюджет України на 2021 рік» установлено розмір мінімальної заробітної плати: у місячному розмірі: з 1 січня – 6000 грн, з 1 грудня – 6500 грн.
Учитель
Шановні! Про яке підвищення іде мова? Це просто ПЕРЕРАХУНОК у зв’язку з підняттям мінімальної зарплати!
Колосов
Для Учитель: а це не підвищення?
Петро
Для Колосов. Ні. Середня заробітна плата в Україні на грудень 2020 року становила 11987 грн. Тарифна ставка вчителя вищої категорії після підвищення (січень-липень) буде складати 6461 грн. СІЧЬОШ?
Коментувати
Василь
Добре, звичайно, що збільшили, але ж у нас доплату за престижність зменшили з 20 до 5 відсотків. Так що підвищення пройде непомітно. Потрібно прийняти діапазон доплати за престижність, ну хоча б від 15 до 30 відсотків. Ну а про +7 у школі я вже мовчу. Це знущання і над дітьми, і над педагогами, і над батьками. Це виходить вже не навчання, а виживання. Ганьба!
Вчитель
Ай, хай йому грець. Нашу школу все одно з вересня закриють, бо менше 50-ти учнів. Най би вже хоч до кінця навчального року дотягнули
Володимир
Ага, збільшать. З приєднанням нашого села до отг, престижність зменшили в два рази, навіть доплату за комп’ютери і ту забрали. Спеціаліст першої категорії, 15 років стажу а зарплата 5000. В школі на 2 поверсі де мій кабінет зараз +5, це знущання.
Мира
одни обещания . Как за такие деньги можно купить молодому учителю дом или квартиру, достойно одеваться, покупать современные гаджеты что бы на дистанции работать ? По зарплате сравнили с техперсоналом школы ! Это просто ужас. Возможно в городах учителям проще но вот в селе все загибаются . Молодым учителям так обещанную доплату так и не выплатили .(хотя раньше и квартиры медикам и педагогам предоставляли ) - плохо жили в советском союзе ??? Херовая демократия я вам скажу и врагу не пожелаешь. Мне стыдно за нашу страну и мерзко смотреть на то как власть правит нами. врут каждый раз и даже не стыдятся . Когда будут контролировать цены в магазинах тогда ,возможно , повышение зарплаты будет каким то образом улучшать нашу жизнь.
Мира
у нас двое молодых педагогов ушли со школы , не доработав до конца года ! скоро останутся одни пенсионеры в школе работать .
umka
Для Мира: Так молодые не освоилиIKT,пенсионеры умнее,в сб органах власти,ИУУ,МОН-тоже люди преклонного возраста.
Коментувати
Ігор
Зарплату підняли, а престижність зрізали, ще і години в січні зняли бо грошей немає.
Тетяна Кіба
Для Ігор: У нас мінус престижність і доплати за НУШ, тобто менше буде на 25%... Оце і все, що треба знати про підвищення.
ЛЛ
«Сьогоднішнє рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами»... Цікаво. А нам говорять, що коштів у місті не вистачає на зарплату і тому у січні - лютому отримаємо меншу зарплату. Яке там підвищення? Отримуємо менше, ніж було. Ось і все підвищення.
Коментувати
Вчитель намбе ван
Трынди-трынди, мне голос твой приятен, не видно что бы подняли зарплату на пару тысяч гривен, а вы видите?