Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Твой Мозг
Бггг, ну как же наше министерство и без проверок? Они же работают, не то, что учителя. Всем известно, чем меньше обеспечение и больше проверок, тем выше якисть освиты. Интересно, будет время, когда учителям просто дадут нормально работать? А вот все министерства хоть раз проверят?
вчитель намбе ван
Як же ви задовбешкали (ось тут хотів вам матів нагнуть, але передумав, я вихований вчитель!, на відміну від вас) - ви падли дали ноути для вчителів?! Ви оплатили мобільний інет для безліму?! Бо, ДИВО, мобільний інт закінчується після використання Міт, зум, вібер), телеги, і всього іншого, ви забезпечили обідами?!на робочому місці? ви с*ки хоть щось зробили?! А точно: ви моніторинг проведете... ну тоді добре
Ольга
Для вчитель намбе ван: Перевіряти легше ніж працювати. Давайте на мою посаду, вчителя. Даю Вам свій гаджет, ноутбук покажіть, як працювати. Зарплату свою віддам ЛЕГКО, при умові Ви мені свою!Не забудьте потім все перевірити безкоштовно, бо мені за перевірку зошитів не платять.
Галина
Сумлінного вчителя перевіряти не треба .Його щоразу ,коли він виконує свою роботу ,перевіряє його власна совість!!!Забезпечти школу ,вчителя усім необхідним для дистанційного навчання,а тоді перевіряйте.А може спершу вас перевірити треба ,бо кажуть,що риба гниє з голови!
Таня
А чому усі вчителі думають, що працюють тільки вони, а батьки дітей молодших класів право на роботу не мають, а повинні сидіти дома та вчити замість них дітей вдома. Нехай свою зарплату вчителі віддають батькам дітей і тоді можна постійно сидіти на дистанційні і батьки будуть замість вчителів. Чи батькам дітей гроші заробляти не треба? За що піднімати вчителям зарплати, може за те, що свою роботу, прикриваючись карантином, переклали на плечі батьків дітей. Чому у інших країнах діти вчилися літом, а наші не вчилися, хоча захворюваність була невеликою? Може тому що вчителі не змогли відмовитись від 3-х місячної відпустки літом?
Коментувати