Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЮЛЯ
Дуже прикро, що перевіряючих все стає більше і більше. Можливо і їх потрібно ПЕРЕВІРИТИ
Інна
Яке дистанційне навчання, якщо у класі лише 9 сімей мають ноутбуки, за якими будуть навчатися старші діти, а менших відправили в села, до бабусь з дідусями. Як проводити дистанційне навчання?!
Татьяна Огурцова
Дистанційно навчатися не можливо,7 клас,жоден з вчителів не вийшов на онлайн урок,що зараз ,що на весні під час карантину,сайт майже завжди не працює,бігаємо до вчителів на платні додаткові,щоб хоч щось знати.
MMM
Для Татьяна Огурцова: Коли щось пишете, то потрібно хоч трошки бути в темі. Можливо для Вас буде новиною, що зараз репетиторство практично повністю перейшло на дистанційку. Ніхто не рискує заразитись самому і заразити своїх ближніх. Так що нікуди ви не бігаєте. Не треба тут гонити фуфло.
Коментувати
Антон
Перевірте будь ласка різні ЗВО, особливо й усі ті, що щнаходяться в Тернополі. Буде цікавим ваш висновок.
Вікторія
Добрий день!Перед тим як щось перевіряти,варто було б забезпечити і створити відповідні умови для проведення дистанційного навчання.А не рекомендувати,а як хочете так і виконуйте!!! Дякую за увагу.
Ірина
У мене такий закон:скільки вклала в учнів-стільки і перевіряю. Я думаю, що це законно. А що в нас, учителів, вклало МОН? Зарплату підняли? Це фейк, бо підняли усім. Методичними розробками забезпечили? Ні. Самі викручуємось. Уроки проподимо зазвичайним розкладом. Захистили нас від короновірусу? Ні. Хворіємо за свій рахунок. Електрику палимо свою. Спочатку гроші-потім стільці. Перевіряйте свої обов’язки і виконану роботу.
Местный
Для Ірина: ещё не подняли. "Кабінет Міністрів досі не ухвалив постанову щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери з 1 січня 2021 року, виходячи з розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду – 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року – 2893 грн."
Коментувати
Тереза
У 8 класі наші вчителі незнають елементарно користуватися компютером, в деяких взагалі кнопочні телефони і все. Яку дистанційну роботу вони проводять? Та ніяку, з 7 уроків якщо 2 в день онлайн то добре. Інші просто малюють в журнал оцінки. А класна каже батькам що ніяким законодавством немає розроблено зобов’язань стосовно проведення онлайн уроку, ніхно незмусить всителя купити ноутбук, і грошей у них нема. Другий рік у нас дурдом, і це в Ужгороді, в обласному центрі!!! Вихід -запровадити компютерну грамотність як екзамен для вчителя, і також етичне ставлення і володіння укр.мовою. хто не пройде, звільнити. Як вони атестуються досьогодні, всі знають....
Местный
Для Тереза: а вы задумывались почему у ваших учителей кнопочные телефоны? Почему нет компьютера? - Может это потому что государство педагогов довела до самого нищего слоя населения?
Садись, два.
Для Тереза: Посчитай свои ошибки, чушка. Ты языком тоже нихуя не владеешь, шкура тупая.
Не зеинемураевщина!
Для Тереза :. не Тереза ты, а сосна ...подземная.
Коментувати
ОТГ Мамаївська
Це добре, що у матеріалах ліцензування шкіл ніхто не питається копій дипломів. Був трактористом став учителем. Була дояркою, стала лаборантом. Це дійсно КВН. Ми ще в душі надіємось, що зміни будуть. Нова ОТГ, нові порядки. Бо якщо це повернеться до того, що було, то сенсу у реформах не має. Інакше кажучи - переливання з пустого в порожнє. Маланка. Периберія. Мультиплікація казок в освіті.
Петро Дмитрович
«Хочу підкреслити, що дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму. Дистанційна освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очної форми навчання як розширення власних можливостей набуття додаткових компетенцій», – сказав міністр. А міністр не знає, у нас освіта вже давно втратила якість? Що в нас 70-90 відсотків як учнів, так і студентів списують? Що в нас доктори наук, кандидати і "проФФесори" - дуті? Може пора почати не імітаційну, а справжню боротьбу з академічною недоброчесністю? І почати її з вашого міністерства, з ваших докторів і кандидатів. А ми тут на місцях і без ваших перевірок справляємося і справимося, бо ви там всі нас перевіряти ніякого морального права НЕ МАЄТЕ! Хочете знати чому? А ви почитайте коментарі під вашим повідомленням про перевірку, з якими я повністю згодний і повторювати не буду. Скажу лише, що вчителі вже мають повне моральне право всіх перевіряючих брати нід білі рученьки і виводити зі школи за межі шкільного подвір’я.
Турок
Шо надо "перевірить", так это платёжки за коммуналку всех судей,прокуроров,министров,депутатов ВР, атошников- поцреотов и их родственников. Спором,увидим много интересного?
Местный
"Кабінет Міністрів досі не ухвалив постанову щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери з 1 січня 2021 року, виходячи з розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду – 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року – 2893 грн."
Кака страна?
Для Местный: это только в нашей стране 1 тарифный разряд меньше минималки в 2,5 раза. Зажравшаяся " верхушка" не видит " берегов" своей алчности. Королеву зарплату миллионную,а зарплата учителя уже меньше зарплаты уборщицы! Мы европейская страна или какая?
Кака страна
Для Местный: Коболеву*
Петро Дмитрович
...или какая...
Коментувати
Слава українській освіті
МАБУТЬ І ШКАРЛЕТА ДОБРОЖЕЛАТЄЛІ В РОСТОВ ЗАВЕДУТЬ. БО ДУЖЕ БЛАГИМИ НАМІРАМИ ЙОМУ СТЕЛЯТЬ ТУДИ ДОРОГУ. Нам не треба нічого запозичувати , нікого копіювати, а треба щоб не сунули в освітній процес люди далекі від цього всього і яким усе взагалі - по барабану. Освіта має бути очна - школа - вчитель - учні - батьки. вуз- студент- викладач. от і все, а усі інші - ідіть Лєсом. рішили притормозити розвиток науковий та інтелектуальний, бо заннадто українці грамотні і освідчені стали. треба їх полохотронить , одурачить, притупить - бо рабами легше керувать. щоб були раби і рабовласники і неякі нехєр середні прошарки і прослойки .але справа то в тому , що ті що це затєяли не знають історії, що українці ніколи і ніколи не були рабами. Слава Богу, слава Україні, Бандері, Коновальцю, Петлюрі!
Олена
Скарлет ходить на телеканал Мураєва, шостаки Росії. Скарлет щось бекає на цьому каналі. А якісь дєвочки з прес-служби МОН України на основі цього заявляють, що будуть перевіряти школи. Перевірте роботи Скарлета на плагіат спочатку.
Местный
Для Олена: у вас конкретно есть доказательства про Мураева? Только по фактам, а не лозунгами с ящика.
Не мураевщина !
Для Местный : мураев - оБЫЧное антиукраинское чюдо, хотя и живйоть в Украине. И не нужно " конкретно.Только по фактам..." Все знают, что оно из себя ...
Коментувати
Вероокко
А давайте проверим,сколько людей работает в МОН,какие у них зарплаты и что полезного они сделали за последние 7 лет для украинского образования.
Мама
Поверніть дітей у школу!!!!Важко сконцентрувати увагу дітей.Одні можуть лежати на дивані,другоі-їсти,треті умудряються побавитись під столом...Особливо менші дітки....Навряд чи під час такого дитина встигає щось засвоїти.А затрати сил вчителя колосальні!!!!Просто пуста трата часу.Діти втрачають інтерес до навчання.Неефективо,хоча вчителі дуже стараються.Очно прийдеться проходити все заново.
)))
Для Мама: какие колоссальные затраты сил у учителя? Вам говорят, что дистанционно никто не учится, а дать задание - это не дистанционка. Полстраны в заднице. Затраты))))
Анна
Чому ви так вирішили, що дистанційно ніхто не навчається?! Бо хтось один сказав?; ! Я вчитель, в мене двоє своїх дітей школярів. Що я проводжу онлайн уроки,не дивлячись, що це перший клас, де потрібно тільки живе спілкування, що у моїх дітей кожного дня онлайн уроки. Це колосальна підготовка, в декілька разів підготуватись важче до такого уроку, ніж до звичайного в школі. Дуже прикро читати образливі коментарі, щодо роботи вчителів. Не ми таку форму навчання запровадили, повірте і вчителям, і учням хочеться навчатися очно! Можна багато про це говорити! Я хочу побажати бути добрішими,"не суди не судим будешь"!
Коментувати
Вчителька
фсьо шо угодно - перевіряйте - ви вже так осто-ля-ля со своїми порадами шо уже похрєн
Аскет
Виродки, забезпечте вчителя оплаченим інтернетом, ноутбуком з вебкамерою і мікрофоном, єдиною платформою для дистанційного навчання, а тоді перевіряйте.
odmin
Ви забезпечили вчителів технічними засобами відповідно до "Положення про дистанційне навчання"?..Нє? Не всіх? Ну, кого забезпечили, тих і переевіряйте)
мадам
Для odmin: А зарплату вам виплачують? за що?
odmin
Мадам, в минулий карантин, про який оголосили 11.03.2020, в мене уроки (норм уроки) були опубліковані в Google Classroom 12.03. о 9.00) І вони нікуди звідти не поділись. Це поки МО розробляли до квітня "рекомендації" а методкабінети взагалі не відсвічували. А діти були попреджені за кілька днів, бо видно було, до чого йде. Ну, нам видно) Але це не відміняє того, що я написав вище)
Мадам
ще раз: вчителям платять заробітну плату ? ну то й вимагають, це ж зрозуміло. Перевіряють ,мабуть, тому, що багато халтури.
Коментувати
odmin
Як ви його перевірите, недолугі?))) Хто працював нормально в минулий карантин той працює і зараз. Хто кидав завдання в вайбері, той і кидає. І що? І що ви нам зробите?)
Мадам
Для odmin: нічого не зроблять. хіба тим ,що у вайбері, почнуть платити 2/3 зарплати.а тим. хто старається на тих платформах і в тих зумах - доплачувати.
Коментувати
ПЕРЕВІРКА ТА КОНТРОЛЬ
Перевіряйте! Але не вчителів, а директорів. Дві школи. Одна. В школі тепло, по школі вай-фай, усім дали гаджети і вчителі працюють. Друга школа. В школі колотун (економія), вай-фая нема і навіть не думають його роздавати, гаджети- власність учителя. Поясніть кого перевіряти?Учителя, який за власний кошт придбав гаджет і проводить уроки здому, використовуючи власну електроенергію (1,68 до речі) чи керівників, які економлять собі на премії, премії адміністрації та бухгалтерії? Перевіряти? Перевірти що увесь час ДН роблять ПС та виховники. Перевіряйте Але всіх, а не лише вчителів Перевірте ще методистів, які НІЧОГО не додалищоб навчити, допомогти вчителям
Теж Вчитель
Для ПЕРЕВІРКА ТА КОНТРОЛЬ: хто такі пс ? Дякую
Коментувати