Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сятошин
Доброго дня! м.Київ школа №40.Вчитилі молодших класів не всі уроки проводять дистанційно. За їхнім планом у класі має бути 3-и уроки онлайна, а прводився тільки один урок математика і то шум,свистить в таких умовах дитині важко щось зрозуміти і вивчити новий урок. А щоб дитина щось перепитала під час такого уроку не якісного то у вчителя мало часу,тому що урок триває 10-15хвилин, немає нормальної організації для проведення таких уроків онлай від вчителів і класного керівника. Подають інформацію вчителі і класний керівник не чітку,не зрозумілу для батьків. Коли будуть проводитись уроки онлайн у які дні, вкотрій годині і адрес онлайн дистанційного уроку.Треба інформувати батьків завчасно щоб батьки володіли інформацією, у батьків теж є під час локдауну робота і особисті обов’язки. І ще в один день нім.мова в 10:20,а математика в 10:30. А коли батьки оточнюють у вайбері у класного кервн. про уроки, то класний керівник невідписує. А коли вже побачив і відписав, то пізніше видаляє переписку.
Школа 40
Для Сятошин: а щож ви анонімно пишете? Чому не звертається до адміністрації школи?
Святошин
Добрий вечір! А Ви школа №40? Ось для Вас і новина для розлядання у школі.
Юлія
Школа #40 Київ. Я мама учня 4 класу. Наш вчитель відпрацьовує дистанційне навчання на 150% , працюючи з учнями і в синхронному режимі і в асинхронному. Створений Класрум для виконання завдань, які вчасно перевіряються і виставляються оцінки. Вся навчальна програма виконується. Я як мама взагалі не втручаюсь в процес навчання дитини. Так було і минулому півріччі. Дякую Титаренко Л. В.
Коментувати
Давид
Вважаю що якість навчання повністю залежить від відношення вчителя. Дистанційне навчання дало можливість побачити як кожний вчителя відноситься до своєї справи, його фаховість. У Чернівецькій школі 11 (початкова школа) якість навчання на високому рівні і, як результат, всі учні засвоюють матеріал. Упродовж уроку вчитель пояснює матеріал, а учень має можливість поставити питання у разі, якщо йому щось незрозуміло, або якщо не встигає. Збалансованість розкладу, наявність можливості розвантаження діяльності за рахунок введення уроків фізкультури, де діти виконують різноманітні вправи, грають у ігри, що сприяє комунікації і розвиває фізичну активність. Дистанційне навчання це тимчасове явище, але саме воно проявило всі позитиви або негативи які є при очній формі навчання
Ганна
Дивні є люди! Вони мабуть з Марсу! Завітайте до звичайної школи і подивіться на забезпечення комп’ютерами вчителів! Якщо батьки від класу купили....то є!
Катерина
Для Ганна: Администрація школе має написати запит до міністерства на отримання всієї необхідної для НУШ техніки,дедактичного матеріалу і такого іншого.Спілкуйтесь з адміністрацією Школи.З нашого класу 6 місяців кошти намагались зібрати на ноутбук,ми легко не здалися,тоді було виділено міністерством 2 ноути та копіювальний пристрій.А хто мовчить,той й далі кошти носить...
Страхи беруть
Аж міністерство вашій школі кошти виділило? Мабуть ваша школа стоїть на балансі міністерсва...))
Коментувати
Мамаївська ОТГ
Якщо інтернет поганий, то треба дякувати учителям за те, що вони через ваібер працюють. А перевіряти треба місцевих чиновників, куди вони поділи гроші і чому вони не підключили школи до інтернету.
Чортків
Нехай їхні діти вчаться онлайн , а нам поверніть нормальну школу. Придумали хоробу, а на неї ЛОХДАУН для ЛОХІВ.
Наталия
О каком очернение идёт речь? Если своими глазами вижу, как проходит учебный процесс! Это не игрушки, когда у детей около 10 онлайн уроков по 20 минут. И когда элементарных пояснений на вопросы НЕТ!
OKSAN_A
А якщо інтернет поганий для зв’язку (наприклад той самий Zoom) що тоді робити?
Чернівчани
Просимо не звертати увагу на деяких осіб, які хочуть очорнити Мамаївську громаду. Надаємо адреси сайтів де розміщенні всі матеріали ліцензування. У всій своїй повноті. Матеріали ліцензування Мамаївських ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів http://m-otg.gov.ua/ Матеріали ліцензування Глиницького ЗНЗ І-ІІ ступенів https://glznz.klasna.com/uk/site/index.html Матеріали ліцензування Стрілецькокуктського ЗНЗ І-ІІІ ступенів https://strkut.klasna.com Матеріали ліцензування Драчинецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів https://sites.google.com/view/drzzso Матеріали ліцензування Дубовецького ЗНЗ І –ІІ ступенів https://dubznz.e-schools.info Матеріали ліцензування Драчинецької  сільської ради http://gromady.cv.ua/km/rada/132/document_drafts
Наталия
Харьков.74 школа . Подача материала за период дистанционного обучения отвратительная. До десяти онлайн уроков в выпускном классе. Оценки плохие и хорошие берутся преподавателями просто с неба. Я наблюдаю за обучением дочери , подачей материала, безответственности учетелей совсем не понимаю за что им платит государство. У детей ЗНО на носу, а материал как надлежит не подаётся. Это школа,а не высшие или технические заведения на самообучением. С такой ситуацией детям повторно нжну проходить программу за два года! А по результатам Тестирования детей начислять зарплату. Коль такая ситуация, то или дети на самообучением и учителя без зарплат, или подача материала а достойном уровне должна быть.
гість
Для Наталия: а Вы кто, методист? Кто Вы и по какому праву беретесь оценивать рабоиу учителей? Есть контролирующие органы, обращайтесь. Скажите спасибо, что хоть как то проводятся уроки. Учителя работают со своей домашней техники, сами оплачивают интернет, и, кстати, электричество. Чем богаты, тем и рады.
Роман
Для Наталия: Скажи спасибо и в ножки поклонись, что хоть кто-то ликвидирует безграмотность твоего чада! Учителя увольняются от такого беспредела и хамского отношения! За мизерную зарплату заражается от вас, путешественников, лазающих везде, и заражающих нас! Слушать надо на уроке внимательно м все выполнять! Не ты нам платишь зрпл, а мы сами себе своими податками!
Коментувати
Мамаївська громада
Ефективне дистанційне навчання починається тоді, коли школа починає проводити уроки на відеоплатформах. Якщо учителі пів року топчуться в одному VIBER, це напівнавчання. І не важливо, де знаходиться школа та в якій ОТГ. Підходи і проблеми одинакові. А перевіряти дистанційне навчання треба. Тому що одні працюють, а інші кидають завдання типу прочитати і законспектувати. Хоч гроші усі беруть однаково. Спочатку перевірте саму організацію навчання. Після того, чи проводяться уроки. А вже тоді решта. Не знаєм як і де. Але у нашій ОТГ з інтернетом проблем не має. Засобами навчання учні та учителі теж забезпечені добре. Головне хотіти і працювати.
Dimon
Нет никакого названия, только ромашку задают и всё, а это 11 класс, как поступать не понятно, всё сами родители должны а государство зачем, зачем депутаты, менты, врачи, педагоги и прочие которых содержат ща бюджетные деньги. За что мы плати налоги? Чтоб потом идти к репетитора, к частному врачу, ремонтировать машину которая сломалась от этих дорог???!!! Расстрелять всех власть имущих, а потом расстрелять всех кто придет к ним на похороны! По-другому в нашей стране ничего не изменится.
Платник податку
Добросовісні вчителі не мають чого боятись, бо проводили онлайн уроки. Стосовно якості це ще питання, бо навіть дорослому прослухавши важко зрозуміти, не те що дітям,- звідти й низький рівень знань, бо ті ж уроки так само очно проводяться заплутано і незрозуміло, тому біжимо до репетиторів... Частина уроків взагалі не проводиться онлайн, до прикладу історія , література та ін. обов’язкові предмети ,чи це правильно? Шокує програма, прошу відповісти для чого дитині в 6 класі знання з біології ,які відповідають гістології мед університету(найпростіші одноклітинні в деталях)? Чому міністерство не адаптує програми і ставить неадекватні для виконання вчителеві і учневі завдання? Чому наданий рівень послуг ніким не контролюється, і заплативши податки я маю наймати репетиторів бо школа не несе відповідальності за рівень наданих послуг?Коли школа буде не відбувайлівкою і даватиме знання , а безлад в міністерстві і в школах закінчиться і українці зможуть отримати гідну шкільну освіту?
Наталія
Ще перевірити потрібно не тільки дистанційне, а й звичайне навчання. В деяких школах різниці не має!!! Дуже прикро, що вчителі вважають що саме батьки мають навчати своїх дітей, а не вони( Тільки постійні самостійні, контрольні і перевірки знань... Навіщо тоді ходити до школи, якщо навчаєшся самостійно!!!???
Юлия
Було б непогано перевірити Криничанську середню загальноосвітню школу номер 1, інтернет є, техніка необхідна є, а чогось не вистачає - можливо совісті у деяких педагогів. З усього педколективу лише кілька педагогів розпочали навчання на платформі Zoom , інших, мабуть, знову переселили на Луну, як під час попереднього карантину
Мамаївська ОТГ
Ви спочатку перевірте, чи кожна школа має інтернет, чи кожний учитель забезпечений технікою і чи правильно по школах організували дистанційне навчання. Бо нічого не дати, все перевалити на плечі людей, а після того ще говорити про перевірки, це ви знайте нагловато. Ми розуміємо, що не все у нас в державі ідеально. І не ми писали коментар нище. Але дійсно буде не погано, якщо на сайті ОТГ будуть ссилки на сайти кожної школи. А матеріали ліцензування будуть підкріплені копіями дипломів учителів. Ми не сомніваємось, що всі учителі мають освіту. З другого боку не хочемо навіть чути, що безосвідченки за гроші пробралися до школи і вчять наших учнів. Дякуємо за розуміння. І закликаємо директорів. Не уводіть в оману голову ОТГ і спільноту. Катрюк кожного не може знати. Але правда все одно вилізе. Будете бачити! Вилізе!
Дід Мороз
А з чого ви дивуєтеся?! Мають же ті кілька тисяч "сертифікованих" спеціалістів, яким платять бабки якось їх відробляти-хоча б видимість створити своєї потрібності!..То вебінарами вчителів завалили так, що в жодній школі протягом першого семестру не було стабільного розкладу-одні заміни, то тепер якість нісенітниці перевірятимуть! Ви б, шановні "безробітні" зібрали і оприлюднили інформацію про те, у скількох школах в Україні станом, наприклад, на 10 січня був відключений і опломбований ввід газу і приміщення просто замерзали. І в скількох він ще й сьогодні перекритий, а завтра розморозиться система опалення..Трохи в реалії опускайтеся, шановні! Бо одні марсіани керують в столиці, а їхні молочні брати-по низах
BBNN
Та якого греця "шановні міністерські чиновники на чолі з новим міністром" чи вам робити нічого і знову перевірки, а ви забезпечили всі школи необхідним для дистанційного навчання чи то у вас такий спосіб відпрацьовувати державну зарплату і от розвиваєте кипучу діяльність та замилюєте очі суспільству!!! ГАНЬБА!
Олена
Очне навчання,для дітей є складним ,а що говорити про дистанційне, це тільки ,щоб нація була тільки тупа, і сліпа.Бо я не бачу ,що наша влада піклується, про здоров’я наших діток.Я відвідавши окуліста, який пояснив скільки часу дозволено дитині, проводити біля комп’ютера.Чого? приймаються такі рішення, і не враховується ,що корисно, а що зашкоджає.Це все говорить, про те що наші сім’ї їх не турбують.Це просто крик душі,ми з дітьми майже день вчимо уроки.Не говорячи про те, що нас ніхто не забезпечив компюторами, чи телефонами і навіть нікого не цікавить, чи вони є у всіх діток.В нас не настільки, є можливості як у Європі,і ми не настільки розвинуті.
Наталія
Для Олена: Вашу дитину маєте забезпечувати ви, і лише ви. Чи може ще поцікавитись, чи є у вас чоботи, щоб ходити до школи?
Коментувати
Владимир
Этим проверяльщикам нужно сначало обеспечить школы и школьников техникой, а потом уже надо было вводить динстанционное обучение. А у зеленых юмористов все наоборот: сначала телега едет, а потом лошадь. И они еще заикаются о каких-то проверках. Себя проверьте на слабоумие.
Макс
Смотрю одни проверяльщики. Может пора нам вас проверить на проф.пригодность??? Хернёй занимаетесь, начните сами работать.