Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Класс! 15 учасников ЗНО нельзя, а собрать в школах, училищах и колледжах 150-200 можно. Дебилы.
Vano
Вважаю відміну ДПА надзвичайно гарною новиною!Для чого пересічним українцям та освіта взагалі?Поставили оціночки ДПА в школі,занесли вчителям "подяку"і все чудово.Хотілося б звичайно повної відміни того клятого ЗНО,але не все відразу,тут треба розуміти,що"жабу варять повільно".Так що все саме найкраще по переду.В олігархічній країні молодь із гарною освітою і аналітичним мисленням не потрібна,тому освіту будуть і далі знищувати-малоосвіченими малоросами набагато легше управляти.Так що ставим плюсікі,проклинаєм баригу,славим бубачку і всьо будіт зашібісь)
Andrew Brown
Для Vano: Тепер уже старшокласники перестануть вчитися ВЗАГАЛІ!!! ДПА у форматі ЗНО було вагомим "стимулом" напружитися. А тепер батьки все "порішають" з директорами, ті наїдуть (переважно в хамській формі) на особливо принципових учителів - і атестат з хорошими оцінками на руках! Реформа помирає.
Vano
На жаль,так і буде.
Вчителька
Для Andrew Brown: профтех і не вчився. Нащо їм ЗНО? Для галочки. Вступати вони не збираються.
Коментувати
Владислав
Сейчас по 15000 заболевших в сутки и ничего все ходят в школу (по 30 человек сидит в одном классе), на доп.занятия, в магазины, ночные клубы, ездят отдыхать и т.д. И даже если будет локдаун, то школы сказали будут работать в обычном режиме. А как ДПА в форме ЗНО по 15 человек в аудитории, то нельзя. В чем логика? В прошлом году уже отменили ДПА в форме ЗНО, так золотые медали нарисовали всем желающим. ДПА в форме ЗНО должно быть обязательно, а то с таким подходом и ЗНО скоро отменят.
Вчителька
Для Владислав: Не пишіть дурню. Ті хто претендує на медалі вступають до вишіа - вони ЗНО здають.
Олександр
Для Владислав: Як можна і для чого (за медаль додаткових балів при вступі не дають) було намалювати медалі тим, хто на них не претендував в 10 та першому семестрі 11 класу (тобто задовго до карантину і прийняття рішення про звільнення від ДПА)? Таку дурню можуть писати тільки ті, хто не знає процедури "медалювання".
Коментувати
ешкин кот
Від тепер звільнити? А не за скоро. При 14000,15000 епідеміологічна ситуація до школи ходити дозволяє, ДПА вже не дозволяє. І як ми від тепер можемо говорити про епідеміологічну ситуацію у травні? На січень вже обіцяють вакцину. З вашого боку буде розсудливо говорити про скорочення предметів на ДПА з 4 до 2. Але від тепер відмінювати!!! Укр. Мову минулого року здавали майже всі зареєстровані. Багато заразилися? Не навіть 1% і то ні. Щось влада не договорює.
Вчителька
Для ешкин кот: профтех не здавав. І колпсу не трапилось. Діти пішли прцювати без ДПА. Ви відчули різницю. Впевнена що ні.
Коментувати
Chevalier
На мою думку, така ось "демократія", коли ДПА відбуватиметься "за вибором випускника – ... в закладі освіти (письмова чи усна форма, зокрема з використанням дистанційних технологій)", - то повна профанація, особливо якщо порівнювати з альтернативою - "у формі ЗНО". Отже, висновок напрошується один: або всі складають ДПА у формі ЗНО, або ДПА скасовується для всіх.
Батьки
Для Chevalier: +100
Коментувати
Вчителька
Пррфтехам ЗНО до лампочки. Навіщо майбутньому сантехніку здавати ЗНО якщо не планує вступ до вишу? ЗНО вводилося з метою викорінення корупції при вступі до вишу. Ні., знайшлись розумники які його впендюрили всім. Хто вступає нехай здає. Самостійність пора виховувати в випучкникіа - а то знову шкрла реєструє, доставляє до місця тестування і теде. Заберіть цей тягар зі шкіл.
Александр
Для Вчителька: Да, ЗНО было борьбой с коррупцией при поступлении. И вот, УРАААААА, Закон "Про передвищу фахову освіту", поступай как хочешь. Или ЗНО, или вступительные экзамены, или вперемешку. Директора колледжей и техникумов опять потирают лапки и считают доходы от поступления.
Вчителька
Для Александр: эти заведения вообще закрыть. Понапридумывали передвыщого маразма - есть бакалаврат при вузах. Достаточно. Туда только с ЗНО.
для Вас
Для Олександра і для вчительки. Не пишіть дурню. В техніккми і коледжі вступають діти після 9 класу. Після закінчення циклу загальноосвітніх дисциплін складають ЗНО. А вчителька, яка хоче закрити технікуми і коледжі, що тепер називаються закладами фахової передвищої освіти, мабуть вчителює після ПТУ. Тоді давайте і до ПТУ вступати через ЗНО.
Коментувати
Oleg Smirnov
У мене також є пропозиція: у зв’язку з пандемією ковіду видати випускникам університетів дипломи без захисту дипломних робіт.
Владимир Белый
Скільки можна "товкти воду у ступі" - називати ДПА, тобто державною атестацію ту, що виконується під "контролем" вчителя, який і вчив і ним же перевіряється та оцінюється? Ще й під тиском близького оточення - ти ставиш оцінку не учню, а самому собі?
Аскет
Для Владимир Белый: Дуже влучно сказано. ДПА не може проводитися в школі в якій навчався учень, вчителем який його вчив. Тут мова не тільки про роботу учнів. ЗНО-ДПА дає РЕАЛЬНУ КАРТИНУ РОБОТИ конкретної школи .
Коментувати
Зоряна
А як же отримання золотої медалі? Без ДПА дуже-дуже легко отримати золоту медаль. Вона не підтвержена нічим. Так не чесно. Думайте.
Вчитель
Для Зоряна: Повністю згодна!!!! ДПА повинно бути!
Олександр
Для Вчитель: Для Зоряна: ви вважаєте адекватним проводити ДПА для декількох сотень тисяч випускників "шкіл і технікумів" щоб відловити пару десятків чи навіть сотень недобросовісних медалістів? Може для їх відлову достатньо буде проводити ДПА лише для претендентів на медалі? Думайте.
Andrew Brown
Мова не тільки про медалістів. Тепер старшокласники перестануть вчитися ВЗАГАЛІ!!! ДПА у форматі ЗНО було вагомим "стимулом" напружитися. А тепер батьки все "порішають" з директорами, ті наїдуть (переважно в хамській формі) на особливо принципових учителів - і атестат з хорошими оцінками на руках! Реформа помирає.
Коментувати
Оксана
У зв’язку з епідемією , навіщо змінювати кількість предметів,умови,вводити зміни.Чим цьогорічні діти відрізняються від випускників 2020.На мою думку,вони зараз лише у більшій небезпеці.Ви поставили учнів у нерівні умови.
KATARINA
Так а как же обязательное ДПА по математике в формате ЗНО, про которое тут кричали, что это большой прорыв...? Филологи будущие спят спокойно теперь?
Любов
Для KATARINA: Окрім того, очільник Українського центру оцінювання якості освіти наголосив, що відповідно до чинного законодавства проходження ДПА за рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів має обов’язково здійснюватися у формі ЗНО, окрім випадків, визначених законодавством. Математика всеж обовязково у формі ЗНО???
Коментувати
Ольга
ВЧИТЕЛІ - ТАКОЖ ЛЮДИ !!! Шановні колеги ! В зв’язку з тим, що багато вчителів хворіють на легеневі хвороби, просимо підтримати нашу пропозицію і звернутись до МОН з проханням спростити атестацію педпрацівників в 2020-2021 н.р. : на І, ІІ категорію і тарифні розряди атестувати автоматично ; на вищу категорію і звання “старший учитель” атестувати за поданням директора школи на звання “учитель-методист” - атестувати без подання методичної розробки.
Правда
Для Ольга: ты не охренела? Может тебе сразу должность министра?
Олена
Оце вже відповіли.. Причому до Вас ніхто не звертався...
Коментувати
sofia0702
Реєстрація на ЗНО/ДПА відбуватиметься у лютому, то мабуть логічно було б до лютого це питання вирішити!
Олександр
Чекаємо на хвилю грандіозного обурення зі сторони запеклих поціновувачів друкування ЗНОшно-ДПАшних зошитів та інших адептів секти (Ночкін, Стадний, Мандзій, Vano та багатьох інших).
Andrii Nochkin
Для Олександр: то вже визнання) дякую за гарну компанію ;-)
Олександр
Для Andrii Nochkin: пане Андрію, за великим рахунком Вас потрібно "виокремити в окрему групу". Людей, які глибоко в темі (що часом заважає побачити не замиленим оком проблеми, які видно лише зі сторони) й можуть аргументувати свою позицію (з якою я можу не погоджуватися, але...). Також радує, що Ви читаєте й часом реагуєте (принаймні минулої випусково-вступної кампанії) Такі опоненти зараз рідкість ;) Сподіваюся, що Ви ще й вмієте побачити конструктив у критиці.
Аскет
Для Олександр: "...друкування ЗНОшно-ДПАшних зошитів" має якесь відношення до самої форми оцінювання знань учнів і отримання об’єктивних показників РЕЗУЛЬТАТУ РОБОТИ ШКІЛ у формі ЗНО ????
Коментувати