Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Харьков ушёл на дистационку в шоклах. Мы так были довольны. Наша школа №42 отлично подготовилась: с детьми онлайн каждый день проводили все уроки. И тут на тебе выводим детей с понедельника в школу - пусть иммунитет вырабатывает. Нет слов одни выражения.
люк
Для Елена: на підставі чого Ви так заявляєте про успішне дистанційне навчання? Який % вижодять на синхронне навчання?)
Елена
Я заявляю на основании проведённой работы в нашей конкретной школе. В отличии от весеннего дистанционного образования, где просто скидывлось видио по теме урока из интернета и тесты, сейчас было полноценное образование и непосредственное общение с учителем, и я считаю, что это полностью заслуга руководства школы. за время летних каникул учителя освоили гуглмит и проводили в нем уроки. Конечно очное обучение более эффективное. Но в ситуации, которая сейчас сложилась это лучшее. Дистанционное образование в других учебных заведениях на совести их руководства
Коментувати
Местный
"сказав голова столичної Держспоживслужби Олег Рубан" - за последствия от такой позиции данного человека в нормальном правовом государстве судили бы...
голос з СРСР
Кожну мерзоту, яка виступає проти карантину відправляти волонтерами у covidni відділення. Примусово відправляти. Може клепки до голови вернуться. Маєте досвід країн, які чекали імунітету, а після того їх "потоплювала" пандемія. Ви цього чекайте? А знайте в чому буда? В тому, що у нас в державі працює армія чиновників, які одне чого навчилася - це гроші з подачок рахувати. Чому вони до цього часу не освоїли комунікаційні технології? Чому не провели школам інтернет? Чому не забезпечили школи технікою? А для чого це робити, якщо можна батьків налаштовувати проти держави, а після того повернутися у привичні для них шаманські з’їзди? Хочу сказати владі. Ви самі подивіться! Краще з пандемією боряться диктаторські країни. Чинушки плєвать хотіли на вашу демократію.
вчитель намбе ван
Руслан дебил, так вважає 99% вчителів, і батьків.(ставте +, і от вам буде і статистика)
Ольгино
Для вчитель намбе ван: Т.е. пару плюсов под твоим постом это показатель общественного мнения?
Коментувати
Тарас
люди, виходим із профспілок масово. Ясно що владі на нас на рать, але за що ми платимо профспілкам? Заховались як таракани. Забастовку даваай!
Юрій Ростовський
17 хворих вчителів за 10 днів Великодимерський ліцей Броварського району. Імунітет будемо виробляти до останнього вчителя. Браво розумники!!!
Читач
Шведи теж весною "створювали колективний імунітет", нічого не забороняючи. Погляньте, що у них сьогодні відбувається.
Марія
Київська дитяча інфекційна лікарня переповнена дітьми!!! По дві-три швидких на годину!!! Звідки вони беручи цю статистику??!! Ідіоти!
Гість
Кидати дітей і вчителів ’’під танки’’, коли кількість інфікованих понад 11 тисяч за добу - це злочин! Навіщо наражати людей на смертельну небезпеку, коли лікувати вже, практично, ніде і медиків не вистачає? Кожного чиновника, з їхніми безцінними думками і безглуздими підрахунками, треба відправити до школи, хоча б на тиждень. А ще краще - в одну з переповнених лікарень, нехай на волонтерських засадах попрацюють кілька днів. Цікаво, як вони б після цього рахували і які перли видавали?
Надія
Дуже цікава держава, за рахунок дітей і вчителів вирішувати проблеми. Діти можуть і не хаоріти, а от вчиетелів це знищить. Зрозуміло, що треба ж скоротити чисельність вчителів. Нехай можновладці перш ніж приймати рішення підуть до лікарень, а потім до школи, де на них подихає 20 чи 30 учнів, які переносять коввд бессимптомно, прийдуть жодому, інфіцують літніх батьків, виклалуть на лікування їх сотні тисчч гривень....
Учитель
Для Надія: ВР у школу! Нехай зрозуміють, що вчителів скоро не буде з їхньою політикою. Навіщо виходити до школи? Знищити вчителів?
Коментувати
Ruslan Kuznetsov
Що це за дебільна фраза "Це рахують і учні, і персонал, і вчителі"? Хто там і, що там рахує? У нас серед вчителів , які на корону захворіли, з шести чоловік тільки одну перевірили лабораторно (аналізи здала). Зараз з пневмонією троє з них. Оце так у нього 1% намалювався!
Ирина
Мені цікаво , а хто про це у вчителіа питав? , Я так розумію, імунітет Рубан збирається формувати за рахунок вчительок та виховательок , а сам схоаався у кабінеті та вимловлює свої цінні думки.
Анна
А вчителі? Звісно, кому вони потрібні? Кожного дня по 7 уроків, на кожен урок заходиш у клас, у якому на тебе кашляє 30 учнів! Про які "бульбашки" можна говорити? Для дітей, можливо, але не для вчителів...