Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Не забудьте про оплату праці вчителів. Дві щміни - дві плати, всі предмети інваріантної частини потрібні і важливі- щоб не було так, що математики і мовники отримають зарплату, а трудовики та музиканти дзуськи
гість
Для Учитель: Також щоб не було так. як було весною - математики та іноземці без вихідних з 8.00 до 2.00 - у людей погоріли компи та телефони. а історія з географією - сторінки у вайбер. не кажучи про фізкультуру та працю. коли хитрозроблені вчителі влаштували собв оплачувану відпустку під час карантину, ні діти. ні батьки. ні колеги жодного разу їх не побачили навіть, як кажуть ,приказали довго жити )).! Зарплату отримали всі ! Вчителі мають працювати в рівних умовах - це закон! Питань багато. Хто буде доплачувати вчителям за небезпеку зараження у разі очного навчання? З яких гаджетів має працювати вчитель під час дистанційного навчання? Як вчитель буде дотримуватись санітарних норм щодо часу перебування перед монітором? Хто буде відшкодовувати втрату зору? Де має перебувати вчитель під час "вікон", якщо тісна маленька учительська, а вільних кабінетів немає? Про вчителів як завжди ніхто ніколи не думає!
Я проти дистанційного навчання
Добре ви кажете що дитина яка захоче вчитися то буде вчитися дистанційно... А як же ті що не мають ні телефона ні комп’ютера? Як як їм вчитися? Чи нехай ростуть тупі??!
гість
Для цього у дитини є батьки, які її народили.
Коментувати
Andy Meinetwegen
якщо вже прийшли на математику, то який тоді смисл робити історію дистанційно...
Гость
Для Andy Meinetwegen: 1 дитина в класі і все всі хворі:(. Якщо прийшли у школу.
Ольга
Це так.
Ирина Егорова
Ви перехопили мою думку, якщо всі на математиці, то який сенс у дистанційній історії?
Коментувати
Covid-19
Повністю згоден! Нарешті в Україні з’явилася людина, яка допоможе мені зібрати 100-150к фоловерів. Увесь світ активно на мене підписується, а от Україна чогось пасе задніх. За вересень-жовтень наздоженемо, я вірю в це! Відпускайте дітей до школи, не забивайте їм голову усіляким непотребом, накшталт соціальної дистанції,антисептиків та масок. Ні в якому разі, не дозволяйте школам переходити на дистанційне навчання! Оскільки ніякого коронавірусу не існує,люди помирають від носіння масок , які у свою чергу і викликають пневмонію та ускладнення!
Ім'я
Для Covid-19: як ви вже з цим роздутим ’’барановірусом’’ надоїли
Гость
Да, мозг курицы лучше. Она когда видет лису, убегает. А тут все своих детей, в школу, не смотря на вирус.
Я
Для Covid-19: ????????????????
Коментувати