Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Звір
На вила "Ляшка" з його корона ідіотизмом , до поки не роздули по змі доти було все в нормі, казав один ... Ато - триватиме не більше тижня!!!, триває 6й рік, так і ???? житиме вічно ...Задовбала влада вміють хібащо язиками чесати а ділом в ... Колупатися, немає ніякої пандемії !!!!, Навіть якщо і є захворювання , то воно і буде до поки не пехворіє 70%світу, так триватиме як і ато...
Рома Лайм
Для Звір: Після прочитаного, я проаналізував і зробив висновок, що Ви дуже креативна людина, яка має розвинуту фантазію та може «приплести» дві протилежні і не сумісні речі, ну якщо трішки менше, то у Вас світогляд є вузьким. Такі абсурдні речі пишете, краще би дітей виховували, ну це один із варіантів. Напишіть ще, що Гітлер побіг в Аргентину, ну а що, заучить круто.
Діана
Дистанційка для студентів медиків це взагалі, про що може йти мова? Як ми будемо лікувати людей? Як ми будемо їздити на скорій?? Просто дивитися в зум і все. А потім хай не кажуть:" Чому у нас така медицина". Я перейшла на 3 курс, 2 - гий курс закінчила аби як(як то кажуть) і практику пройшли з листочком А4 і ручкою в руках. Це НЕ навчання!!
Наташа
А якже здоров’я дітей, ви забули найголовніше, діти не будуть дотримуватися правил карантину, тому що дорослим важко це контролювати. А є такі діти, що кажуть, що цей вірус вигадка, бо так сказали батьки. І через тих хто нехтує будуть хворіти всі і в трму числі вчителі. Що важливіше здоров’я ваших дітей, чи ваш відпочинок.
Коментувати
педагоги
Корона вірус, Свинячий грип, Бубонна чума. І хто знає, що нас чекає. Усім прихильникам дистанційного навчання одразу хочемо сказати. Або буде законодавство і умови, або нічого не буде. Треба вирішувати наболілі проблеми, інакше далі дороги не має. 1. Учням котрі не виходять на зв’язок ставимо 3,4. Це має бути написано у положенні. 2. Жодних відмінників та медалістів. Лише 1 вересня чуємо від директора, - ця дитина відмінник їй 7 не можна ставити, так усі сайти і мережі будуть заповнені протестами проти дистанційного навчання. Для директорів це лише бізнес. А учителям треба віддуватися. 3. Усі учителі мають проводити навчання за єдиними вимогами. Інакше ті хто проводить уроки у Zoom чи інших платформах - білі ворони. Не такі як усі. Рекомендуємо МОЗ, МОН дослухатися до цих і раніше написаних слів. Це запорука дієвого дистанційного навчання.
Мойша
Для педагоги: господи, кому не плевать на школьные оценки и тем более на покрытые латунью медали? В 21 веке? Во время существование богоизбранного ЗНО, которое просто богомерзких зубрил-отличничков опускает ниже дна? Не на тех напали, педаГои.
Учитель
Для Мойша: Повірте досвіду таких батьків багато, навіть дуже. Їм цікаві оцінки, а не знання і найвищою радістю випуск з медаллю на шиї. Особливо у маленьких містечках та селах
Коментувати
Andrew Brown
Очевидно, що серед владної верхівки України напередодні виборів до місцевих органів влади йде якась нова політика. Зокрема, нещодавно стало відомо, що "зверху" тиснуть на мерів і губернаторів, щоб обов’язково було дистанційне навчання. Зверніть увагу, що в усій Європі навчальний рік навіть закінчували очно, а не дистанційно, а ситуація там була, м’ яко кажучи, напруженішою, ніж в Україні. У Франції діти повернулися за парти ще у квітні, коли вірус просто бушував, у Німеччині - з 15 квітня, у Данії, Чехії, Польщі і т.д. Не кажу вже про Швецію, де карантину так і не було зовсім, особливо для дітей (там взагалі було дивовижне пояснення, чому діти мають відвідувати школи і садочки: щоб менше контактувати з бабусями і дідусями, які в групі ризику). При цьому я і далі вважаю, що коронавірусна інфекція - важка та підступна хвороба. Але ж давайте дотримуватися і здорового глузду. Не буває карантину тривалістю півроку чи більше. Ніде. Навіть в Італії й Іспанії. Навіть у США! І рішення про відкриття чи невідкриття шкіл мають ухвалювати на місцях з огляду на конкретні умови, а не висновками данілових чи шмигалів.
Оксана
Для Andrew Brown: піти 1 вересня до школи звісно можна, але після 2-3 випадків звісно кожну конкретну школу знову відправлять на карантин.. Як думаєте, довго провчимося? Деякі регіони, вочевидь, не дуже довго..
Коментувати
Andrew Brown
До вересня ще два місяці, ситуація може кардинально змінитися, у тому числі в позитивному сенсі слова (захворюваність запросто може почати згасати до серпня), але вже відтепер починають регулярно та методично кошмарити освітянську спільноту. То призначать токсичного Шкарлета, який починає з наступу на ЗНО (уже хоче скасувати ЗНО для заочників, аргументуючи цей вибрик абсолютно нікчемною відмазкою "дорослій людині скласти ЗНО нереально"), то методкабінети позакривають,а потім знов повідкривають під новою назвою, то насильно дистанційку впровадять (хоча це мають вирішувати комісії ТЕБ і НС на місцях, а не "височайшим указом", бо у різних регіонах і районах епідемічні показники не просто різні, між ними подекуди прірва: наприклад, у Львові показник зашкалює, а по області рівень неймовірно низький, відтак Львів тримає в заручниках всю область) і т.д. і т.п. Нешановна центральна владо, ти дочекаєшся СПРАВЖНЬОГО освітянського бунту...
Володимир
Зелень в Одесі купається, а простому люду чуть труси на голову не натягують. Оце влада оце президент.
Мама
Обязательно лети должны учиться в школе. Дистанционно они не хотя , не понимают. У меня трое детей. 2-2 класс, 1-5. Как я должна их учить? Мне не работать? Как мне их кормить и содержать семью. У нас нет Денег нанимать репетиторов. Хватит крутить статистику, проверьте лучше тесты, может в них проблема. Уже достали с своими брехнями. Или вы хотите, чтоб люди вас вынесли с кабинетов..
Адепт Сороса
Для Мама: ну еще 10 детей наплоди, может и деньги появятся. Больше рожайте, гои, больше! Государству нужно больше рабов, что их потом зомбировать в шкалке.
Ярослав Васильович
Господи , страна дебилов и садистов!
Коментувати
Реальность
Выпустят только 1-й класс и все, остальным скажут дистанционка, нереально обеспечить всех забаганки, по телеку уроки проведут и хватит, давно пора понять, медицины нет, сейчас добивают последний рудимент советского прошлого - бесплатное образование, оно будет, но только в частных школах для тех, у кого бабки, у кого их нет, зарабатывайте и платите. Учителя превратили с убого и думают так будет всегда, нет, это время ушло безвозвратно, нынче качественное образование будет стоит денег, оно и правильно, все не могут сидеть в мягких креслах, кому-то и в поле пахать надо.
Микола
Для Реальность
Микола
Таких нитиків як ти ніхто не тримає береш чемоданчик і їдеш в маскву прівєтікі передавати
?
Микола, я живу в Европе, куда твои дети мечтают попасть, но максимум на клубнику, если ты бабло не заработаешь им на образование, халявщина была, но и это просрали, ничего полей в Европе хватит для рабов, так что Микола скачи дальше...
Коментувати
Lad
Шановні можевладці. Ми вам дуже вдячні за можливість для наших дітей, відпочивати більше, вдячні, що майже половина дорослого населення втратила роботу і навіть інколи не знає чим накормити своїх дітей. Про собак і кастрацію мову можете не вести, ми не скиглимо, в жодному разі , ми вдячні вам за можливість зрозуміти, яка справді фальш нас оточує постійно. Від щирого серця, від всього Всесвіту кажемо, вам спасиБог нас від вас! Да почує нас Бог!!!
Anna
Як це навчання по змінах? Одна половина класу навчаєтся до обіду, а інша - після? Так вчителю потрібно двічі проводити урок. а тоді як щодо оплати? І ще: якщо заняття першої зміни закінчуються о 16 год., то яким буде нічне навчання другої зміни (так як взимку 17 год. уже ніч)? це, мабуть, не варіант.
1
Для Anna: Уроки по 30 минут. 6 уроков. Старт в 8:00. Конечно, это будет очковтирательство, а не учеба.
Anna
Для 1. Навіть і такий варіант значно кращий за дистанційне навчання.
1
Для Anna: Це профанація, як і дистанційка. Різниця в трудозатратах. Так вдома нічого не роби, а так тягнися в школу і там нічого нк роби. Урок не просто так 45 хв. Не годину, не 30, або 40. Це оптимальний час.
Коментувати
Катерина
Послушайте краше Комаровського. Він все вірно каже. Чому МОН не піде на звичайне навчання!
Olga Turukalo
Скажіть,якщо діти разом відсиділи математику,то історія їм чим небезпечна? Хоча,історія таки небезпечна для теперішньої влади,звісно ж....
Моя дитина має право на освіту
1. Ввести загальнодержавний карантин на 40 днів(саме такпідтримку перекдадається це слово).2. Заборонити в*їзд-виїзд повністю, всім. Ніхто не в*їхати, ніхто не виїхати. Ввести кримінальні відповідальність перевізникам, прикордонникам, позбавлення туроператорів ліцензій назавжди..3. За 40 днів потенційні хворі перехворіють, нових випадків не буде. 4. Підготувати в кожному населенному пункті обсерватори . 5. Хто буде приїжджати після карантину - в обсерватор, під охорону., на 14 днів. Не питати адресу обсервації, а супроводжувати в обсерватор. Якщо випадок інфікування на території - крим. Відповідальність місцевої влади і відповідних структур.Тільки так ми зможемо запустити навчальний процес, надати право дітям на освіту. В інакшому випадку, це буде безкінця. Заради наших дітей варто потерпітиСтосовно гуманності і законності - прочитайте що означає слово «карантин», які заходи передбачені за Міжнародними документами, і закони України про карантинні заходи
Елена
Какая глупость! Почему именно на 40 дней? Вы интересовались инкубац.периодом при ковиде? 14 дней! Даже если и ограничить всех на какое-то время, когда откроют границы, тут же ввезут эту заразу и все сначала! По законом эпидемиологии, либо переболеет большинство или вакцинация! Третьего не дано!
моя дитина має право на освіту
Саме не "глупость". Перечитайте уважно щоя писав вище. Карантин саме передбачає 40 (Гугл у допомогу). Стосовно того що відкриють кордони- там написано- тільки через строгу обсервацію. У Вашому варіанті доки перехворіє все населення планети, то наші діти роками не будуть навчатися. Діалог вести цікаво, коли люди розмовляють не емоціями, а фактами
Коментувати
микола кучевський
Дистанційне навчання - аналог дистанційного кохання: ні задоволення, ні результату.
Денис Сухачев
Для микола кучевський: ну да, другое дело сидеть в шкалке с 30 оболтусами в кабинете по 8 часов. Вот это удовольствие!
Вчитель
Не сидіти а працювати, отримувати знання. І хто зацікавлений з батьків щоб дитина навчалася, той розуміє що дитина повинна повернутися за парту для живого спілкування з учителем...
Коментувати
Громадянин
Читаю коментарі і ШОКУЮСЬ. Навіть гадки не маю, як можна уже 4 місяці поспіль не замислюватися над тим, що відбувається!? ВІРУС! ПАНІКА! Люди, ну ви серйозно? Здається, чума і та старіша була, але завдяки звичайним засобам гігієни в першу чергу, і ту хворобу вдалося подолати. Спілкування з людьми (живе) і є нашим імунітетом, а коли ми говоримо про дітей, то це ще і психологічно здоров’я (про важливість соціалізації, гадаю, не потрібно пояснювати). Є досить багато авторитетних досліджень, які доводять шкіду наявних обмежень, а тому ці 4 місяці карантину і без того уже сильно вдарили по імунітету всіх громадян, що дійсно перебули цей карантин переважну частину часу по домівках. І перед тим, як відповідати мені, спершу проведіть достатній аналіз інформації, хоча б в Інтернеті. Це не складно!
Ярослава
Блін так не хочеться йти до школи.????????Ну ми можемо і не піти до школи???????? Також як варіант.
Мама
Для Ярослава: Суперово! От я і як мама думаю, це скільки коштів зекономим ! Портфель, рдяг, обіди , проїзд. Ух ти. От молодці, і вчителям платити теж не треба. Круть!
Коментувати
Гость
Безпека для дітей та вчителів буде забезпеченна. Тести 1 раз у тиждень, маски та очки, Хто це буде робити перевіряти дітей, кожного дня перед школою. Боже в Україні є лікаря, не хай скажуть, чи є сенс ризикувати здоров’ям усіх у родині.
Ольга
Для Гость: 100÷.
Вікторія
Ви що ,справді думаєте ,що це корисно дитині сидіти в масці усі 6 уроків, краще нехай буде навчання по змінах. Якщо якісне дистанційне навчання теж непогано,а не те що маємо на кінець н.р.,
1
Для Вікторія: Ребенок никогда не будет носить маску нонстоп.
Коментувати
Гость
Якщо дитина хоче, то і дистанційно буде навчатись, за то залишиться здорова. А кого судити будуть, якщо буде масове зараження, не одна школа прогримить на всю країну. :) І адміністрація закладу. Діти будуть добиратись із різних місць, на маршрутках, з іншимилюдьми, можливо інфікованими. Схаменіться та зважте пріоритети.
Ольга
Для Гость: Погоджуюсь на 100÷.
Галина
Таке може писати тільки людина ,в якої нема дітей шкільного віку.Перший місяць дистанційного навчання моя дитина без проблем робила всі завдання..Все розуміла без пояснень.А потім поступово ставало все гірше і гірше....Вкінці я молилася,щоб це навчання скоріше закінчилося.Це був стрес і для мене,і для мого сина.Я злилася,що не можу йому пояснити так,щоб він зрозумів..Були і крики ,і сльози...Про яке здоров’я може йти мова в таких випадках?Я згодна на будь-який який варіант поєднання ...тільки щоб було хоч кілька годин в тиждень ,які дитина проводить з вчителем.Бо я не вчитель,я не можу доступно для дитини пояснити матеріал...
Батько
Чому видалили коментар для Гость????Краще видаліть його коментарі.Ця людина не бачить сенсу у шкільній освіті взагалі...таке враження в мене склалося...
Коментувати
Кармановірус
Якого хера Ляшко і всякі там шмигалі мають нам розказувати коли нашим дітям іти в школу чи в садіка. Це просто піздетц!. Наказують нам маски носити як собакам. А ви виконуєте їхні команди.Роздупліться вони вас дресерують як собак777
гість
Для Кармановірус: хотів відповісти, але зрозумів, що дурню відповідати смішно
Ольга
100%.
Коментувати
Світлана
Можна сперечатися,чи це доречно чи ні.Але потрібно напрацювати сценарії подальшого навчання ,щоб 1 вересня і батьки ,і вчителі розуміли ,як діти мають отримувати знання.А не кинути все на самоплив,як було до цього.Я вже не кажу про технічне забезпечення як учнів,так і вчителів.
Гость
Для Світлана: Кембрідж навчатиметься дистанційно до 21 року. А в нас головне піти до школи, а те що діти можуть хворіти. Це так стаститика.
Ольга
Здоров’я та життя людини - це головне! Навчання взагалi можна вidkласти на рiк. Рiк - це маленький термiн у порiвняннi з життям.
Вчитель- методист
Оля дуже розумно, але, то чому не дистанційно. Переваги дистанційного навчання: 1. Дитина навчається у тому темпі в якому дозволяє інтелект та здоров’я. 2. Немає авторитарного тиску вчителя. 3. Колектив класу також не на всіх добре впливає. 4. У світі є багато дистанційних шкіл. Вони досить дорого коштують. 5. Google розробили додадок , ще 2005 році додаток googleclass, де вчитель може виставити презентацію, тест, пояснення, будь-який матеріал, та оцінити дитину. Вчителям для допомоги додати тренерів. Я думаю 8 місяців можна так працювати. Дякую.
Коментувати
Ірина
Історію , яка є на ЗНО вивчати вдома , а тих предметів , що на ЗНО немає в класі? Одні вчать дітей в нормальних умовах , а інші за комп’ютером? Цирк.
Мар'яна
Для Ірина: математика на ЗНО є.
Ірина
я не про математику
Коментувати
Багато міністрів працювали у школі?
Всі ваші слова і слова В.О. це відхилення від реальності. 1. Потрібно все тижневе навантаження на клас ділити. 50% очно, а 50 % дистанційно. Якщо 2 години укр.мови, тоді 1 у класі, інша дистанційно. 3 години, 1,5 у класі, а 1,5 дистанційно. 1 година. 0,5 у класі - раз на два тижні, а 0,5 дистанційно. Що взагалі це дає. При тижневому навантаженні 32 години, учні будуть перебувати на уроках тільки 16 годин. Це 4 дні 3 уроки і 1 день 4 уроки. Такий варіант ще має одну велику перевагу. На 1,2,3 уроки приходять 5,7,9,11 клас. На 4,5,6 урок йдуть 6,8,10 клас. За таких обставин реально організувати навчання дітей по змінах. 2. Уроки можна скоротити до 35,40 хвилин. 3. Такого не може бути щоб історія чи інший гуманітарний предмет викладався повністю дистанційно. По-перше, чи мало учнів ігнорують дистанційну освіту. По-друге, між учителями почнуть виникати конфлікти. Я проводжу уроки, а ти перед комп’ютером сидиш.
Багато міністрів працювали у школі?
4. За згодою учнів, учителі можуть додатково проводити заняття у школі. Наприклад з метою підготовки до ЗНО. 5. Не зрозуміло за які зміни говорить міністр, але далі ніж 16.00 учні не мають затримуватися у школі. Багатьом учням України дійсно важко добиратися до дому. 6. Повна заборона харчування у школі. Тільки продаж всього того, що запаковано. 7. Якщо і буде дистанційне навчання, тоді це має бути дійсно навчання, а не засипання домашніми завданнями. Якщо учителі не мають технічних можливостей синхронно проводити уроки, тоді нехай готують учням презентації, аудіолекції, відео... Не може бути такого, що все конспектувати!!! Взагалі це тема для окремої дискусії.
Гость
Да? За згодою вчителів учні прийдуть із тестом ПЛР, кожних 2 тижні, і тоді вчителі будуть навчати не дистанційно.
Ольга
Зараз, щоб потрапити в лiкарню на стацiонар на планове лiкування, здають тест на ковiд. Якщо батькам так хочеться очного навчання для своiх дiтей, то вони мають забезпечити тестування дiтей кожного тижня, маски та антисептики.
Коментувати