Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Верніть дітям школи, дитинство і юність. Яка корона ,а те що діти толпами ходять ввечері ви це враховуєте? Я і мої діти проти дистанційного навчання!!!
Анатолий Тол
Для Тетяна: так предложили ж асинхронне навчання. Поєднання "ходіння в школу" з дистанційним.
eduard
Для Анатолий Тол: Хто буде забезпечувати й за які кошти хоча б в технічному плані цей асинхрон. Ви Положення (цей брєд) читали?
Анатолий Тол
Це вже інше питання. Але є багато "спонсорів" можна бул об забезпечити всіх технічними можливостями - планшет 9,6 чи 10 діагональ з інтернетом 3G зараз майже кругом повинен ловити (покриття мобыльних операторів на території України дуже розвинулось). Я взагалі за поєднання дист з таким навчання. Правда збирати групами як на англ мову. На англ мову клас поділено на 2 групи. Ось нехай цими групами і приходять. Там явно не 30-35 учнів. А 14-15 в кожній групі. Вибрати дні і чергувати 1 і 2 групи. ПН, СР - одна. ВТ, ЧТ - інша група. Ну і хто залишився вдома працює дистанційно, потім що не зрозуміло питають чи опрацьовують вж з учителем. Так і більше часу кожному учневі. Та і контроль за дистанційним - що не зрозуміло, що повторити ще раз і т.д. Всі працюють дистацнційно проте приходят в школу "як завжди" хоть інколи.
Коментувати
Олеся
Я семь лет сидела в декрете, собиралась выходить на работу, теперь я должна сидеть дома еще не известно сколько, т.к. мой ребенок идет в первый класс. И как я могу обяснить ребенку украинскую мову, если я её не изучала? Я против дистанционного навчання.
eduard
Обговорюючи дистанційне навчання, чомусь не звертают увагу на прожект "Положення". Оце жах. Конкретно розглядав нижче. А стосовно дистанційного навчання, ще раз наголошую - це для старших учнів ( й навіть не для всіх). Причому тут штучно роздута "короняжка"? МОН перекладає відповідальність зі своїх "могучих плечей" на заклади освіти. Та схрещує вужака з їжаком, а з цього нічого гарного не вийде!. Ролікі на ютюб-каналах, тв-уроки - це не дистанційна освіта. Технічне забезпечення "дистанційкі" "вапще пестня": п.2 розділ 4 "Положення" - "смехопанорама" відпочіває. Методичне забезпечення дистанційного навчання - мінус бескінечність. А якщо підходити таким чином, що хто не хоче отримувати знання так тому й треба, то "нафік" позакривати "оці школи" й буде усім щастя (сарказм).
Анатолий Тол
Для eduard: ну раніше вчилися у дяків, нянь
eduard
"Верной дорогой идёте, товарищи!" Тоді до чого ці балачки! Залишити освіту на рівні церковно-приходської школи, а лікуватись подорожником. Тільки щоб це офіційно було озвучено МОН, а не так, що ми нібито крокуємо в світле майбутнє. Відбувається свідоме нищення та феодалізація, а для середньовічної країни навіщо якісь там спеціалісти. Хай до Польщі на заробітки їдуть, усіляку фізику та хімію там знати не треба. (сарказм)
Анатолий Тол
ну медицину попереднй уряд загнав До освіти прийшли ще з введенням 12 бальної системи оцінювання.
Коментувати
Олекса Позняк
Пётр 1 говорил- всем учителям работать дистанционно, дабы дурь каждого была видна родителям. Может и не говорил но мысль правильая
Олекса Позняк
на дистанционке родители увидели реальную картину - их дети ленивы, тупы и учиться не хотят. Путаются под ногами, хамят, мешают жить хорошо. Хочется побыстрее спихнуть в школу- с глаз долой. А кто хорошо учился в школе тому норм и в дистанционке
Лілія
Для Олекса Позняк: Категорично з Вами не згодна. Діти навчалися так, як їх навчали (дочка 9-й і всі попередні класи закінчила на відмінно). Нажаль, дистанційно в нашому класі щонайменше з половини предметів онлайн уроки не проводилися, лише дз з цих предметів задавали. Загалом, якість дистанційного навчання однозначно гірша, відсутня нормальна соціалізація дітей. Я, як мама готова, брати у будь-яких акціях проти обов’язкового дистанційного навчання для всіх. Київ.
Коментувати
Поназырёва Елена Николаевна
А ніхто не враховує можливість інтернету у селі ,дистанційне навчання це мука ,для дітей ,батьків ,вчителів .Я бачила як навчалися наші діти ,це жах!!!!Спочатку забезпечте реальними можливостями .
Небайдужий
Для Поназырёва Елена Николаевна: Та про що Ви говорите! МОН нічим не відрізняється від інших міністерств, а з них хоч одне дбає про людей чи державу??? Кварталізація України -- ось їхня мета! Хотіли видовищ, хотіли цирку на дроті -- маєте! Зелебобіки розвалять все вщент, а тоді здадуть нас з вами путлєру, бо скажуть, що бачте, старалися щось побудувати, але от не вийшло. Тьфу, зебіли нещасні! А школа? А що школа, якщо самі ж імбецильні батьки, замість того, щоб заставляти вчитися своїх тупаків, роблять винними у всьому вчителів. Ну вперед, платіть репетиторам, якщо не справляєтесь з вихованням своїх чад....
Анатолий Тол
ну заводи. фабрики розвали ще до приходу "Зе команди" І люди масово почали виїжджади за кордон Так що всіх собак на них не спускайте.
Коментувати
Наталия
Боже, упаси моих детей от дистанционки Это издевательство над детьми, родителями и учителями. Дети должны ходить в школу. Общаться со сверстниками, учителя должны видеть деток и вести уроки вживую.
Олекса Позняк
Для Наталия: почему должны? 35 в классе это ковид и смерть. Пусть поумирают только чтоб дома не путались под ногами?
Тетяна
А в дитячому садочку "немає ковіду"? Де логіка? Так само можна вимірювати температуру, діти свідомі. Ковід - це відмовка, є якась інша, більш глобальна причина.
Анатолий Тол
в садочок всю групу і не звали. Та і з 35 садочків міста тільки 5 почали працювати.
Коментувати
Сергей
И ещё. Внизу родители писали - что во время карантина родители увидели реальный уровень и качество преподавания в школе. Я подтверждаю - качество преподавания очень низкое и отношение учителей к детям иногда весьма спорное. Я не понимал детей и гнал их в школу - рассказывая им о необходимости учиться в школе. Я не верил их словам, что там им ничего не дают, и знания они получают только после школы на курсах и у репетиторов, за исключением некоторых предметов. У вот карантин и удалена показали - на сколько это была ПРАВДА!! Я двумя руками за возможность учиться дистанционно! У кого хороша школа рядом и платить за это не надо - очень вам повезло. Нам в Киеве нет!
Сергей Ревнюк
Для Сергей: учителі не дають знань? А спробуйте дати знання, коли більша частина класу зайнята своїми справами: одні говорять, інші сидять в телефонах, треті граються у морський бій, хрестики-нолики, четверті не можуть зрозуміти, що від них вимагають, або що їм розповідають. Коли батьки такі, як ви - в усьому винні вчителі, а не учні. Спробуйте, хоча б один день. І побачу як ви їх навчите. Так говорять ті люди, які, навіть, і не підозрюють, що таке робота вчителя у сучасних умовах. Вам повинно бути соромно за такі вислови. Вчитель за день дуже виснажується і фізично і морально. Бо йому потрібно і дати знання тим, хто хоче, і, паралельно, заспокоювати тих, хто не має бажання навчатися і заважає іншим, та ще й потерпає від нападок недолугих батьків, таких як ви
Олексій
Ну, вот и отлично. МОН, пусть желающие учиться дистанционно учаться так дальше, а те кто за очное обучение-идут в школы.Так и классы поразгружаются, и меньше людей в школе будет.
Коментувати
Сергей
На дистанционном обучении ребенок начал готовится и учиться. Подтянул и знания и оценки. О каком нормальном обучении кто то говорит если в классе 38 учеников? Сколько Секунд внимания попадает на ученика? А если учитель предвзято относится к некоторым ученикам - то ситуация ещё более очевидна. Далее, уровень некоторых учителей и их опыта - мягко говоря очень низкий. Ещё до карантина мы были вынуждены брать репетиторов по всем основным предметам. При том - что ребенок просто просиживал до обеда в школе и на всяких Выходных годынах, а после этого шел на занятия до вечера! Я за дистанционное обучение - качества преподавания в школах не оставляет других вариантов.
Олекса Позняк
Для Сергей: Вы абсолютно правы. Родители могут смотреть уроки и определить уровень учителя. Слабых гнать со школы. У нас выглняют не слабых а пенсионеров , увы.
Сергей Ревнюк
Репетиторів не довелося б наймати, якби діти хотіли навчатися і не заважали проводити уроки. Та й і походи до репетиторів не завжди дають результат. Бо якщо дитина не хоче навчатися, то репетитор тут теж буде безсилий. Я знаю такі випадки, що діти робили домашні завдання по дорозі до репетитора, списуючи у своїх друзів. Тому ще раз повторю: якість навчання залежить від бажання навчатися, вміння слухати і розуміти те, що тобі розповідають, а також від того, чи на уроках усі учні слухають, чи є такі, що заважають. Та й під час дистанційного навчання те, що дитина покращила свої оцінки ні про що не говорить. Вона просто має доступ до інтернету, спілкується зі своїми товаришами і просто могла списувати, що дозволило їй покращити оцінки, але, не факт, що знання
Вячеслав
Сергей, а что мешает перевести ребенка полностью на дистанционное образование? Сегодня это просто, только Ваше желание, ну можно ещё у ребенка спросить.
Коментувати
ОЛЬГА
Пiшли другокласницi доньцi перевiряти зiр,0,9 замiсть 1.Так офтальмолог каже,що за сучасними эвропейськими мiрками 0,9 вважаэться нормою!!! А ще за компьютером можна в день лише 15-20 хвилин,а смартфон лише у режимi дзвiнка,а не грати чи працювати.А в нас було пiд час дистанцiйного навчання по 5 предметам щотижня по 20 хвилин-40 хвилин тiльки презентацiй продивитись на тиждень.
Анатолий Тол
Для ОЛЬГА: ну за 3 місяці дитина зір завдяки школі не могла "посадити" Нехай меньше грає на телефоні
Світлана
Читаючи ваші коментарі, то Ви, Анатоль Тол, явно працюєте у МОН ботом. Так ревно захищаєте проект нового закону. Багато дітей мають поганий зір далеко до початку навчання у школі. І залежить це часто не лише від комп’ютера чи телефона, а й від інших факторів. Дітям, які приходять до школи з уже поганим зором, можна перебувати перед моніторами екранів не більше 20 хв. у день.
Анатолий Тол
їм і перед книгами та зошитами потрібно меньше часу проводити. 20хв для пізняння чогось нового буде достатньо. Урок тв (онлайн) школи йде меньше 20хв. Та і якщо дитина сама почитає щось з підручника самостійно. Твори ж невеликі. Завдання (домашні) також 2-3 номери(математика) чи 1 вправа (укр.м)
Коментувати
Олена
Окрім того, що я- вчитель, я ще і мама. З цим дистанційним навчанням у мене почалася цілодобова робота. Поки я провела свої уроки, потім мої сини сідали за заняття, потім мені починали присилати виконанні завдання для перевірки, потім ще пвдготовка матеріалів на наступний день. Я думала у мене дах поїде. Вдома лише один комп’ютер. А скільки моїх учнів і одного не мають. Це не навчання, а знущання якесь. Ви хоч цікавилися можливостями сімей?
Наталія
Для Олена: Повністю з Вами згодна! Під час карантину і самоізоляції робота в мене була , миже , цілодобова! В сім’ї складались напружені відносини, ( чоловік - теж вчитель, син працює дистанцино). В Росії вчителям за дистанціині уроки під чпс карантину додали 50% зарплатні, ( за напруженність викладагня та амортизацію власних комп’ютерів). У нас , в Україні, зняли з заоплатні 20% - за що ?! Кажуть, грошеф немає
Коментувати
Олена
Так он нашо коронавiрус вигадали- продавить пiд шумок проект про обов’язкову дистанцiйку?
Завідувач
Реальні дані дистанційного навчання: 30%-40% вчителів спромоглися частково працювати, як того вимагає дистанційне навчання; 5%-10% учнів навчалося, в остальних 50% не має можливості і бажання. Батьки на роботі, без контролю дитина не може, нажаль.
Алла
Для Завідувач: Ви праві на всі ????!!
Коментувати
Світлана
Дистанційне навчання - це жах. Це жах для дітей, батьків і вчителів. ВОНО НЕ МОЖЕ ЗАМІНИТИ НАВЧАННЯ У ШКОЛІ. Я від початку карантину проводила зі школярами усіх класів конференції у Zoom. Для тих дітей, що не могли бути під час конференції, завантажувала презентації, інструктажі та навчальні матеріали на padlet. З кожним класом створила окремі групи у Viber та ін. Намагалась підійти до кожного класу індивідуально та не перевантажувати дітей. Я не рахую надісланих дитячих робіт, телефонні консультації дітей та батьків 7 днів на тиждень, а також були учні, які системно надсилали роботи після опівночі. Це займало далеко не 40 годин на тиждень. Як має оплачуватись моя праця. Тому що читаючи, Ваші нововведення, це ви хочете з вересня уже звісити на вчителів потрійну роботу за ту саму зарплату. А також ми та діти працюємо, використовуючи свій інтернет та оргтехніку. Хто пам’ятає про здоров’ я дітей. Скільки часу вони можуть працювати за комп’ютером чи переглядати Ваші телеуроки.
Віталій
Для Світлана: Сто відсотково підтримую вашу позицію. Дистанційка - це крах української школи та освіти
Анатолий Тол
Телеуроки 15-20 хв ідуть. Та і завжди можна переглянути повтор на сайтах Інтернету.
Світлана
Анатолий Тол: Ми говоримо про кінцеву суму часу, який проводять діти перед моніторами екрану. Не можна повністю замінити телеуроком живе спілкування дитини з вчителем та іншими дітьми. Якщо розібратись у теперішній політиці, яку пропагують нам згори, то дітям зовсім не треба у школу ходити. "Дайош країну у смартфоні і освіту у смартфоні". Якщо приймуть закон про дистанційне навчання, то діти при найменшому пчиху сидітимуть вдома. Але дистанційно навчатись можуть далеко не всі діти. Ми говоримо про відповідальність, про житлово-побутові умови і т. д. Повноцінне дистанційне навчання можуть забезпечити далеко не всі сім’ї. Так, саме сім’ ї. Тому що зараз усе перекладено на вчителів і батьків. І проводиться під гаслом " Керувати - не робити". Адже більшість батьків також працює вдень. А діти початкової школи не можуть самостійно працювати за монітором того ж комп’ютера. Чи дає гарантію МОН, що перед моєю дитиною не з’ явиться вірусне відео. І хто за це відповідатиме. Знову вчителі?
Коментувати
Завідувач
Дистанційне навчання це відбувайлівка!!!! Перевірено протягом квітня- травня 2020 р.
Татьяна
Для Завідувач: а 36 человек в классе это не "відбувайлівка"? Дистанционно будут учиться только способные. А то все с липовыми оценками продолжают учёбу на контракте, а специалистов нет. А проподаватели пускай занимаются репетиторством. А то столько бюджетных денех съедают за недоработу и ещё оплачиваемый отпуска.
Маша
Татьяна: а что делать детям у кого нет средств на репетитора?? А учителя не проводят онлайн уроков??? А просто задание в вайбере и всё! Так ещё за период март-май не одного ответа не получили по выполненным дз. А что делать детям у кого в семье нет средств на интернет, компьютер???
Татьяна
Готовьтесь в рабочий класс. Там не так страшно, как вы думаете. И зарплаты, и спрос, и никаких репетиторов. Сейчас на курсах обучают элементарные навыкам и вы с профессией.
Коментувати
Тетяна
Категорично-ні! Як я,бабуся-опікун, буду навчатися, контролювати навчання, допомагати навчатися, ще й виконувати домашню роботу, якщо в мене 4 учня: ліцеїст 2-го курсу КВЛ ім. Богуна, 6-й та 3-й класи та першокласник. Про який імунітет , гарне здоров’я дітей можна казати, якщо все дратує, нервує, зір катастрофічно падає. Все це дистанційне навчання повністю "відбиває" бажання вчитися у дітей, вони й так після усіх нововведень "нової української школи " не дуже горять бажанням, так хоча б спілкувалися в школі, займалися спортом, ходили на гуртки. Ні, ні і ще раз ні.!!! Не кажу вже про технічне забезпечення цього онлайн- навчання ????
Марина
Я проти дистанційного навчання на постійній основі. Донечка йде в перший клас. У дітей має бути нормальне навчання, спілкування, майбутнє
Анатолий Тол
Для Марина: так МОН запропонувало асинхронне навчання. Читайте повністю статтю.
Світлана
Анатолий Тол: А як МОН оплачуватиме зарплатню при так званому "асинхронному навчанні"? Скільки часу затрачатиме вчитель для підготовки онлайн і класноурочного навчання? Де матеріальне забезпечення усіх учасників навчального процесу? Здається, що Ви, Анатоль Тол, зацікавлена особа зверху.
Коментувати
Света
Наші ляльководи підводять нас до того, що діти в школи не підуть 1 вересня. Дійсно, складається враження, що головна мета -знищення традиційної системи освіти. Шкода наших діток, вони хочуть ходити в нормальну школу.
Анатолий Тол
Для Света: ну 30-35 учнів в класі вже давно не нормально. Всі дивляться на Європу. То покажіть в якій з країн є хоть більше 25 в класі. Учні з США ще в 90-2000 присилали листи де описували своє навчання, то і про наповнюваність класів-груп писали, де 15 учнів. А тепер порівняйте 30-35 учнів в Укр. з 15 в США.
Марія Василівна
Наші батьки навчалися в класі де було і по 42 учні в класі , а рівень знань був високий. Тому я впевнена що проблема в іншому , зокрема в перевантаженні шкільної програми, ви говорите про навчання в інших країнах, а ви знаєте що там діти в старшій школі вивчають те що наші в 5-6 класі? Я теж вчитель і реально розумію проблему зсередини, таке враження що там в кабінетах сидять люди які в реальності ніколи не працювали в школі і діти для них ефемерна субстанція для експериментів.
Коментувати
Олена
А я дуже вдячна за дистанційне навчання! Я нарешті побачила як працює школа-ЖАХ! Вчителів, які готувалися до уроків 2-3, інших не було. ДЗ давали але не перевіряли )) у кінці оцінки ставили "зі стелі "... Сподобалось: "вірші здані?" -"так, тоді і тоді!" -" ну, надішли ще раз" ... У школі теж саме, але батьки цього не бачуть і все начеб то добре, але щось не так. У класі 29 учнів, якщо комусь і приділять увагу то не всім! Так було важко, приходилось працювати після роботи, пригадуючи кожний предмет, але я бачила що зрозуміло, а що ні, а не сподіватися що може повезе і щось пояснять у школі. Доречі про соціум, дитина постійно скаржиться що вчителі кричать! однолітки не поважають один одного! Спілкувалася з вчителем..."ну їх багато,а я одна" - "чесно розумію, влаштовує НІ!". Підручники буди але не всі ) довго шукали ... Знайшли!! Хоча говорили, що буде чарівний сайт де будуть усі книжечки... сайт є, з підручниками біда.
Hhhhhh
Я проти дистанційного навчання????Будь ласка скасуйте дистанційне навчання. У моїй сім’ї мама, тато і нас 5-теро дітей . Мамі треба їсти зварити і їй помогти треба в чомусь , в тата також багато роботи, мама не встигає нас вчогось навчити і + того мама з татом мало чого знають в навчанні. Я роблю домашню ввечері треба ще меншим допомогти, після того голова починає боліти????????. Будь ласка скасуйте дистанційне навчання ми хочемо в школу
Павлович
Для H: Ніхто нічого скасовувати не буде. Положення про дистанційне навчання -це не проголошення ОБОВ’ЯЗКОВОГО дистанційного навчання для всіх. Наприклад,Закон України "Про оперативно-розшукову діяльність"-для всіх? І якщо Ви хочете до школи,то потрібно скасовувати не дистанційне навчання,а карантин.
Анатолий Тол
в Положенні йде мова про асинхронне навчання!
Коментувати