Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Житель УКРАИНЫ
Особенно 6-9 лет СПОСОБНЫ ЛИ самостоятельно включать комьютеры, выходить в ZOOM и проходить тесты онлайн, не зная еще клавиатуры, а порой и как правильно включить и выключить компьютер. ПОД ЧЬИМ ПРИСМОТРОМ ЭТИ ДЕТИ ДОЛЖНЫ НАХОДИТЬСЯ, ПОКА РОДИТЕЛИ С БАБУШКАМИ ДЕДУШКАМИ НА РАБОТЕ??? Так же есть семьи, в которых бабушек и дедушек к сожалению нет в живых, и даже часто мама одна содержит одного-двух детей при отсутствии алиментов или как по закону 30-50% от прожиточного минимума... Не сложно представить уровень жизни в таких семьях. А дети в таких семьях не глупее... но уже лишены возможности... ПОЛУЧАЕТСЯ НИКАКОЙ СОЦИАЛЬНОЙ ЗАЩИТЫ... ЗАКОН "ДАРВИНА"... ВЫЖИВАЕТ ТОТ У КОГО ДЕНЕГ БОЛЬШЕ... А У ЧЕСТНО РАБОТАЮЩЕГО НАСЕЛЕНИЯ, К СОЖАЛЕНИЮ, ДОХОДА ХВАТАЕТ ОПЛАТИТЬ КОММУНАЛЬНЫЕ УСЛУГИ И НА МИНИМАЛЬНЫЙ ПРОДУКТОВЫЙ НАБОР С МАРГАРИНОМ ВМЕСТО МАСЛА... ОДЕТЬСЯ УЖЕ НЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО... А МЕДИЦИНА - ОПЯТЬ ЗАКОН ДАРВИНА? И в чем замысел реформ ВЫРИСОВЫВАЕТСЯ?
Торба
Для Житель УКРАИНЫ: Таки повинні вміти, якщо батьки не виховують їх за часів Дарвіна. Діти розумніші, ніж дехто вважає.
Анатолий Тол
інформатика в школі вже з 1 класу. Так що вкл і викл ПК вони як мінімум повинні були навчитись.
Людмила
Так ціль ж зробити всіх тупими , невже ви не бачите ?
Коментувати
Народ
Для дистанционного обучения каждому ребенку в семье необходим персональный компьютер. НА ОДНОМ КОМПЬЮТЕРЕ ДВУМ ИЛИ ТРЕМ УЧЕНИКАМ В СЕМЬЕ НЕ РЕАЛЬНО УСПЕВАТЬ ОСВАИВАТЬ ПРОГРАММУ И ВЫПОЛНЯТЬ ВОВРЕМЯ ЗАДАНИЯ. А ТАК ЖЕ, ЕСЛИ В СЕМЬЕ РЕБЕНОК-УЧЕНИКИ РОДИТЕЛЬ-ПЕДАГОГ. ПРИ СУЩЕСТВУЮЩЕМ УРОВЕНЕ ЖИЗНИ НАСЕЛЕНИЯ ДАЛЕКО НЕ ВСЕМ ПО КАРМАНУ ИМЕТЬ В ДОМЕ ПО ДВА -ТРИ КОМПЬЮТЕРА ИЛИ ДРУГИХ ГАДЖЕТОВ. А как же те семьи, у которых нет ни одного компьютера в доме и ограниченный мобильный интернет с ограниченными возможностями телефона, МЕЛКИЙ ШРИФТ, и т.д. И не мало важно, что, работающие родители так же, как и работающие бабушки (с нынешними законами о выходе на пенсию, да еще вопрос с каким размером пенсии) должны быть на работе, а с кем в это время должен оставаться ребенок 6-14 лет??? Особенно 6-9 лет самостоятельно включать комьютеры, выходить в ZOOM и проходить тесты онлайн, не зная еще клавиатуры, а порой и как правильно включить и выключить компьютер. ПОД ЧЬИМ ПРИСМОТРОМ ЭТИ ДЕТИ ДОЛЖНЫ НАХОДИТЬСЯ?
Лілія
Для Народ: цілком з Вами згодна!!!
Олекса Позняк
Для Народ: жрать водку меньше треба. Зараз простий планшет кошту є 3 пляшки горілки
Оксана
Пане Олексо! Чому Ви вчепилися в ту горілку? Я, наприклад, взагалі не вживаю. Але й планшета не маю, бо багато грошей іде на лікування батьків, на дрова та вугілля для хати.
Коментувати
Татьяна
Уважаемые родители, вы сейчас напоминает мне страусов. Хватит тешить себя, обманываться, что детей хорошо, качественно обучают. Вам удобно спровадить их в школу и ждать, что чужая тётя, отдаст ребёнку любовь, знания, заботу. Вы закрывает глаза даже на коментарии к данной статье. Вам открытым текстом говорят, что это родители не выполняют свои обязанности, что не должны они(учителя) контролировать процес на уроке. Дети отвлекаются, сидят в телефонах, а учитель даже не пытается заинтересовать таких детей. Понятно, что классы переполнены, но учителя бездействовали, им так удобно-пробубнят для стен и нет никакой ответственности. Это родители плохие вместе с детьми, а они не при чем.
Оксана
Для Татьяна: Добрый день. Мы тоже ходили в ШКОЛУ и нас там УЧИЛИ. Мы не педагоги и не можем ребенку изложить весь материал. Разве что по ночам учить и то, толку не будет.
Світлана
Шановна Тетяно, не потрібно рівняти всіх під одну гребінку. Так можна критикувати усі професії. Скажу відверто, так, я сиділа ночами, готуючись до відеоконференцій, для яких потрібно було створити презентації та підготувати відеоматеріали. Від 9:00 до 15 год проводила відеоконференції. Після цього починала перевіряти роботи, давала консультації тим, хто не мав змоги долучитись до відеоконференцій. Завантажувала власні презентації уроків на padlet, щоб діти могли ще раз переглянути матеріал. І ще робила багато чого іншого, що також не входить у посадовий оклад. Мабуть, не варто говорити про використання власної електроенергії, інтернету та оргтехніки. І думаю, що більшість педагогів підтвердить мої слова. А негативно можна висловлюватися про працівників будь-якої професії. І я дуже сумніваюсь, що Ви захочетесь лікуватися у хірурга, який вивчився дистанційно. Чомусь усі забувають, що усі професії починаються зі школи. А постійно навчатись дистанційно, можуть далеко не всі учні.
Лілія
Ті діти, що негативно поводять себе в школі під час уроків, навряд чи будуть вдома себе чемно поводити під час дистанційного навчання. Отут дійсно потрібно батькам зайнятися вихованням своїх чад. Але вчитель є вчитель. І тому, хто хоче навчитися, він обов’язково роз’яснить і допоможе.
Коментувати
Лілія
Доброго дня. Я, як мати двох дітей, категорично проти дистанційного навчання. Я працюю з 8-00 до 17-00, чоловік взагалі працює в іншому місті. Коли мені займатися з дітьми дистанційним навчанням. Ніхто, окрім наших вчителів не в змозі роз’яснити дітям шкільну програми. Батьки це не педагоги, які навчаються у навчальних закладах даній професії, щоб навчати діток. Невже, серед нашої влади немає жодної здравомислячої людини, яка б заперечила цьому хаосу. Сподіваюся, що цей дурдом під назвою "дистанційна освіта 2020" все ж таки не запровадять!!!
Aso
Доброго дня. Глибоко переконана, що дистанційне навчання має бути виключно добровільним ,а не обов’язковим і лише на базі тих навчальних закладів, які матеріально, фахово і психологічно до того підготовлені. Абсолютно недопустимим є переведення усіх дітей на дистанційне навчання, бо у такій формі,як воно проводилося під час карантину--це знищення і освітнього процесу,і здоров’я дітей та батьків, і здоров’я вчителів. Ті,хто старанно навчалися і працювали тепер змушені лікуватися,бо майже цілодобове просиджування за роботою із гаджетами-це негативний вплив на здоров’я усіх, особливо підростаючого покоління,якому потрібне живе спілкування із вчителями, і один з одним.Переведення шкіл на дистанційне навчання призведе до фізичного та інтелектуального знищення нації!!!!
Олекса Позняк
Для Aso: виходу немає, малахольна! Думаєш учителям не легше в класі викладати? В 10 раз , але будуть трупи
Тамила
Как вы еще живой , загадка ? Судя по вашей активности , по тому как вы " топите " за дистанционное обучение , вам США хорошо платит . Но как вы с таким неврозом еще живой и не умерли от вируса - это загадка для мировой вирусологии.
Коментувати
Olena 259
У Положенні йде мова про поділ класів на дві групи, одна з яких вчиться очно, а друга - дистанційно. А потім учні міняються. Це зрозуміло, що МОН хоче розвантажити класи, щоб забезпечити дистанцію для учнів. Але чомусь, як завжди, не подумали про вчителів!!! Учитель ПОВИНЕН провести уроки очно, а потім після уроків консультувати дистанційно. А оплата праці залишиться тією?!!! Чи не простіше зразу формувати класи не по 30 учнів, а по 15? Відкрити нові вакансії для вчителів, достойно платити за роботу, і тоді проблема дистанційного навчання відпаде сама по собі. А на таке гроші виділяти ой як не хочеться !!! Простіше змусити вчителів на своїх комп’ютерах, телефонах, планшетах сліпнути разом з учнями та їхніми батьками.
Олекса Позняк
Для Olena 259: мені плювать на зарплату. У моїй школі 1500 учнів. Ну прийде 700 і що? Пообідають в столовій і смерть, не тільки дітей але і тих придуркуватих батьків які виганяють дітей у школу бо удома вони заважають
Коментувати
Анна
Дистанционное образование только в виде исключения, если в стране ЧП или военное положение, а не в повседневной жизни. Образование должно быть обычное в школе с учителями. Дети должны быть социально адаптированы к жизни а не сидеть зомби с планшетами и телефонами.
Анна
Для Анна: Поддерживаю!
Марія
Погоджуюсь
Олекса Позняк
Для Анна: ідіоти, вірус іспанки вбив бльше 100 мільйонів людей.Присилайте в школу дітей і відразу замовляйте гроби. Не тільки їм, але і собі - вони вам з школи принесуть
Коментувати
PR
Да кстати, ссылка на замечания и "пропозиії" не работает. все уже решили за нас.
PR
А за чей счет этот банкет? Качественные программы, кроме примитивных тестов, все платные и на английском, как правило. Это раз. Два. Дайте детям и учителям ноуты, планшеты, смартфоны. что угодно, но дайте. Мои коллеги посадили батареи на телефонах, потому что 24 часа в работе.Я не буду портить свой смартфон или личный комп для дистанционки. Три. Если ребенок должен сидеть за компом 30мин. в день, максимум 2 часа, а уроков минимум 6. Кто ответит за здоровье/нездоровье детей? Кто-нибудь подумал, чем грозит это детям. Ведь можно детей довести до эпилепсии. И это не шутки, это личный опыт.
eduard
Для PR: Все вірно! Все, що Ви перерахували, лише засіб. Потрібен також гарний канал зв’язку, платформа та й ще багато чого. Дійсно якісно дистанційка - дороге задоволення! А стосовно здоров’я дітей то чхали вони на їх здоров’я. Саме головне - "руби бабло"! Да й сенс цієї псевдодистанційної освіти намагється наблизитись до мінус бескінечності.
yevhen
Правильное замечание. Нужно учитывать допустимые нормы для детей для работы за компьютером и на это потом рассчитывать нагрузку по предметам. А не так что нагрузили ребенка а он не вылазит из-за компьютера по 5-8 часов, а то и больше. Также есть ограничение и для взрослых и тем более для женщин для работы с компьютером. Женщины забеременеть не могут, либо у них постоянно выкидыш. Иногда учителя информатики (женщины) переходят на другой предмет из-за ограничений работы на компьютере.
Ірина
Скажіть як можна навчити першокласника писати дистанційно??? Коли іноді при вчителеві, не виходить у дитини? Так вчитель і рукою водить і стоїть біля дитини і зразок показує. Чи ви думаєте всі приходять все уміючи? Хто так думає загляньте в початкові класи і все стане зрозуміло.
Коментувати
Ipuнa
Проти "дистанцiйки". Повернiть "повноцiнну" школу з денною формою навчання. .
Олекса Позняк
Для Ipuнa: дибілка
Коментувати
Наталія
Шановні, дана пропозиція про дистанційне навчання, це порушення Конституції України, а саме - Стаття 53. Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує ДОСТУПНІСТЬ і БЕЗОПЛАТНІСТЬ дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в ДЕРЖАВНИХ і КОМУНАЛЬНИХ навчальних закладах; ... ". Краще придумайте як вжити заходів щодо безпечного відвідування навчальних закладів. Можливо досить порушувати Закон України і тоді не буде таких недолугих проєктів... Ви ж міністри, ви ж повинні розуміти, що всі різні за своїми соціальними характеристиками - освіта, сімейний стан, фінансові можливості, місце проживання, різний вік і кількість школярів, здоров’я кінець кінцем - все це унеможливлює дистанційне навчання на рівних правах для всіх !!! Я і мої діти проти дистанційного навчання !!!
Лариса
Про яке дистанційне навчання може іти мова,коли 80відсоткіа вчителів не вміють викладати дистанційно,а про навчити вже і немає що сказати!Все навчання падає на відповідальність батьків.Перестаньте всіх залякувати,вчитись треба очно,щоб діти могли спілкуватись і розуміти те,що вчать.Ще якийсь новий вірус придумають і,що потрібно лякатись і не жити,це так змінюють життя,щоб люди стали рабами влади.Живе навчання тільки має результат і розвиває особистість.А що робити вчителям сільських шкіл,якщо Інтернет і в великих містах ,,лагає’’?А як вчити дистанційно музикантів,художників? Дистанційне навчання можливе тільки додатково!!!!
eduard
Спостерігаючи за тим, як наше МОН активно "пропагує" дистанційку, у когось на складах залишилось нерозпродане обладнання. Продаж падає, а жити хочеться красиво. Ось й давайте покладемо відповідальність на ЗЗСО, розробимо недолуге Положення - профіт. А ще потім натравимо ДСЯО на перевірку. Дистанційна освіта це не масове явище. Може десь там, у яскравому майбутньому й так, але не зараз. Висновок - активне лобіювання дистанційки, як способу викладання навчального матеріалу є проявом фінансово зацікавлених осіб. Ну й на останок, згадайте Закон про загальну середню освіту, в якому таке явище як старша школа у маленьких містах з 2024 року зникає повністю, а як перед цим говорили, як говорили про якісну освіту та рівні можливості.
Людмила
Таких дураков и тупой в МО, нет не в одной стране.Каждый думает о себе, а на будущее наплевать
Народ
Для Людмила: здесь будущее для народа предопределено, из этого и законопроэкты... ДАЖЕ ЛИШЕНИЕ ВОЗМОЖНОСТИ ПОЛУЧИТЬ ПОЛНОЕ СРЕДНЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ... 9 КЛАССОВ И ДОСТАТОЧНО...НЕ СДАЛ ЗНО И ИЗ ПТУ ОТЧИСЛЯТ... КТО ИЗ НИХ ПОУМНЕЕ И ПРИ ДЕНЕЖНЫХ РОДИТЕЛЯХ, ЗА ГРАНИЦУ ПОЕДУТ НА СТРОЙКУ РАБОТАТЬ, ОСТАЛЬНЫМ, КАК ПОВЕЗЕТ(((
Коментувати
Олексій
Почему-то во Франции уже заявили, что школы работают в штатном режиме, там даже никто и не думает о массовом дистанционном образовании. Во всем ЕС сначала вернули понемногу детей в школу, пусть на месяц или на 2 недели, НО ВЕРНУЛИ, а только потом открыли кабаки и торговые центры. А у нас дети полгода в школу не ходят и всем пофиг. ЮНИСЕФ призывает не затягивать с открытием школ! В нашей стране дистанционно учиться, то же самое как дистанционно лечиться или дистанционно питаться!!!
Gagarina
Для Олексій: Точно. А ще мала досвід новий - дистанційно відновлювала електроживлення в будинку - по телефону консультувала диспетчерка аварійної служби)) Ще можна і стоматолога відвідувати дистанційно...
Коментувати
Bohdan Kalushka
Правильно! Школи закрити, вчителів замітати вулиці, дітей хай вчать батьки, а хто не хоче, то і так непогано. неучами керувати легше... Цікаво, це всі дебіли зібрались у МОН, щоб приймати такі рішення, чи ще поділились з іншими міністерствами?
eduard
Яку платформу шановний Анатолій Тол має наувазі? Ну да планшети врятують світ, для планшетів не тільки треба інтерет, а ще й певне ПО. У Вас воно є? Чи питання дистанційної освіти піднімають ті, хто буде заробляти на постачанні обладнання до ЗЗСО (only business)? Тому й педалюють цю тему. В попередніх дописах розкривав, що дистанційка для старшої школи, де є свідоме ставлення до навчання (не у всіх, але то таке). А де методичне забезпечення даного процесу. Якщо ВИ обома руками за, то спробуйте не відвідувати лікарів, а зробити скажемо хірургічне втручання дистанційно, ще пам’ятайте, що "всі мають право на помилку"тм. За дистанційною освітою бачаться вуха чиновників, які не хочуть навіть хоча б щось зробити для нормального забезпечення навчального процесу (слово виховний я навмисно не використовую) та й ще заробити трішки. Дистанційка лише один з багатьох інструментів. А якщо про рівні умови, якщо Анатолій апологет МОН, давайте дистанційно ще й ЗДО ,буде "лєпота": усі в рівних умовах!
Анатолий Тол
Для eduard: яке саме ПО потрібно? Базових програм офіс (ворд, есель, поверпоінт) та Акробат для пдф буде достатньо. Якщо не ліцензія, то для офіс є альтернативний опенофіс.
eduard
Якщо для Вас офіс - це і є дистанційка, то щось не те у датському королівстві. Курси, електронна наочність, система оцінювання (дистанційна) і т.п. Без образ, Ви хоча б колись навчались на хоча б одному реальному дистанційному курсі? Якщо ні то й Paint це професійне мистецтво. Для підтримки справжньої дистанційної освіти треба купа софта та сервісів, які дозволяють наповнювати його змістом. До речі тей самий Moodle - платформа для дистанційкі. Навіть Google classroom не є повноцінною платформою, а лише така собі "стрічка" повідомлень, тобто в повній мірі не розкриває сутність дистанційного навчання. А , вибачаюсь за питання, тести в Googleforms робити будете?
Анатолий Тол
Єдиної платформи і не існує. Нажаль. Наповнювати змістом? ще згадайте програми для анімацій і створення анімованих роліків. Ну для роботи (навчання) з тими курсами вистачає стандартних програм. Лекційний матеріал - читаєш. Відео - перегляд. Практичний достатньо Інтернет щоб заповнити таблички, порухати бігунки - проставити текст чи цифри. Самостійне/контрольне запитання написав в зошит чи листок та сфотографував чи надрукував відповідь в Ворд і загрузив як виконано... В Paint також можна малювати чи свторювати малюнки. Ну да Paint не Корал чи Фотошоп...
Коментувати
Анатолий Тол
В умовах Пандемії для учнів визначається черговість очного та дистанційного навчання з метою забезпечення рівних умов для здобуття освіти. Обома руками за. Всі навчаються дистанційно. проте ходять по 2 дні в школу. ПН, СР - одна група. ВТ. Чт - інша. В ПТ всі дистанційно. Матеріал кожного уроку дублюється на дистаційну (навч платформу) і очну. Плюси: контроль дистанцйного навчання, живе спілкування (хоть декілька днів на тиждень). Та і групка в 10-15 учнів це не весь клас. Учитель матиме смогу більше попрацювати з кожним учнем окремо при очній зустрічі. Надолужити пропущене чи не зрозуміле під час дистанційного навчання тому чи іншому учневі. Мінуси? технічні можливості для дистанційної освіти. Ще давно хотіли з 1 класу видати планшети, то і треба було реалізувати. Зараз би було меньше спекуляції на цю тему. Але маємо, те що маємо.
Оксана
Для Анатолий Тол: Планшети, кажете???? У селі в деяких учнів добре, якщо є на вечерю хліб та картопля... А вчителі? Веди уроки, дублюй дистанційно... Чи вчителі - не люди? Їм пемерти перед ноутбуками треба?
Анатолий Тол
Ну вчитель на урок готується ж. Раніше взагалі конспекти готували в зошит записували Тема, Мета, План уроку і короткі тези чи коротко головне. Зараз з появою "відривних конспектів" в цьому плані стало набагато легше, можна покреслити/дописати шось в вже існуючий конспект. От що маєте подати на уроці. Прописали, показали в дистанційному. Куди там на блог вчителя, в вайбер чи гугл класрум груп. Мали показати відео "Тварини та рослини" показали посиланням в ютюб. Мали ознайомитись з теор матеріалом по книжці с.40-42 і т.д....
Татьяна
Это делали и без Ваших советов. Но разве ж это дистанционка? За это и критикуют, что только посылання и выставляли.. Мы бы и рады больше делать, но нет возможности. Через Вайбер многому вы научитн. Как первоклассника учить писать через Вайбер?
Коментувати
Мария
Дистанційне навчання здебільшого зводиться до самоосвіти, тому що більшість вчителів просо вказують тему та параграфи , що потрібно опрацювати без жодних пояснень. Такий тип освіти взагалі ставить під сумнів існування школи як такої, тому що навіщо платити зарплату вчителям ,якщо все будуть робити батьки? Лише окремі вчителі добросовісно відносяться і намагаються працювати використовуючи різноманітні форми освітнього процесу. Це непросто провал, це пряма дорога до виховання покоління неуків і скалічені долі. Самостійно можна прочитати художній твір, але як бути з такими предметами як фізика, хімія і математика. Не всі діти здатні засвоїти матеріал без жодних пояснень.
Таня
Я проти дистанційного навчання. Дітям потрібне навчання і спілкування живе, а не віртуальне. Діти також проти дистанційного навчання!!!