Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleg Orlowski
Шановні модератори, для кого це обговорення? Прошу, виключайте недоречні коменти! Хватає і того рекламного мерехтіння!
Людмила
Дітей має вчити школа, а таке дистанційне навчання, що проводилось під час карантину, просто знущання над батьками та дітьми, що полягало у навантаженні дітей тестами, до яких вони мали готуватися самостійно з усих предметів. Тобто, пояснювати матеріал повинні були батьки, поки вчителі придумували нові тести, не проводячи жодного уроку. Я ПРОТИ ТАКОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ!
Орловський
Для першокласників! Хоч один семестр та для повноцінного навчання! Семестру хватить для навчання читанню, встановлення зв’язку, визначення типу комунікації.
гість
Для Орловський: Ніхто не проти, але . нажаль. є досвід дитячих садків, які, попрацювавши 1-2 тижні. закрилися через зараження працівників на декілька тижнів. А в школі неможливо забезпечити навіть такі заходи безпеки, я в садочку. ..
Коментувати
Тетяна
Дурня несусвітня оте дистанційне навчання !!! Не у всіх комп’ютери є та сучасні телефони , не всі вчителі мають змогу проводити повноцінні онлайн - уроки , не всі батьки мають змогу проконтролювати в повній мірі виконання дітьми завдань , не всі батьки володіють необхідними знаннями , аби пояснити незрозумілі моменти. Ну і , звісно ж , не всі діти є настільки відповідальними і свідомими , аби самотужки навчатись.Це просто катастрофа ! Складається враження , що це робиться зумисно , бо ж неосвіченим населенням набагато легше керувати . Одна лише ваша інтеграціяв мовно - літературної галузі чого варта ! Недарма вчтелі - зарубіжники б ’ють на сполох ! Це руйнація системи освіти Після таких " рехформ " отримаємо насєлєніє - безлике і тупе . (((
Олекса Позняк
Для Тетяна: то нехай краще діти мруть бо мама жаліє гроші на планшет за ціною 3 пляшки горілки
Яна
Пане Олексо! Вгамуйтеся вже з гробами та планшетами цiною як три пляшки горiлки...Набридло, чесне слоао
Світлана
Підкажіть де придбати планшет, що коштує як 3 пляшки горілки. Нажаль, таких планшетов не зустрічала.
Коментувати
В. В.
Я МАМА Я ДУЖЕ ЛЮБЛЮ СВОЇХ ДІТЕЙ . АЛЕ Я НЕ ВЧИТЕЛЬ Я НЕ МАЮ ПОТРІБНОЇ ОСВІТИ. Я ПРОТИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.
Олекса Позняк
Для В. В.: гроб купили?
Алла
Олекса, ти зовсім дебіл чи провокатор? Для тебе ковід не страшний, бо ти чимось тяжчим хворієш, і здається на голову.
Олекса Піzдняк
Альохан у нас тут штатна трольчатинка на ЗП у МОН. Полюбляє горілку та страждає на некрофілію. Ще він знає скільки померло у США, бо читає самі правдиві ЗМІ у світі. Також завдяки прийому певних речовин, які розширюють свідомість, він може змінювати ціну на гаджети у декілька рзів
Коментувати
Надежда
Я проти , до чого ви хочете довести людей - до дибiлiзму, вам треба дураки , а розумнi не треба щоб роствори мiшати, раб сила не повинна бути розумною . ПРОТИ ДИСТАНЦIЙНОГО НАВЧАННЯ
Олекса Позняк
Для Надежда: дурепа у США померло 500 000 людей. У нас поки більш менш тихо. відкриємо школи буде як у сша
Олекса Піzдняк
Альохан, де в США 500 000 померло, пруф або лінк скинь! Але ж ти тільки про горілку, гроби та матюками можешь розмовляти, троль на ставці МОН. Й чого ти людей завжди паплюжиш. Дитинство у тебе важке було чи ти жертва інцесту?
Анатолий Тол
500 000 то в усьому світі. В США - 126 218
Коментувати
Ольга
Я категорически против дистанционного обучения. Ребёнок начальной школы не может самостоятельно обучаться перед монитором, скорее всего вместо уроков, он будет включать мультики. Родители сидеть с ребёнком не имеют возможности, им надо зарабатывать деньги. У нас ребёнок три месяца карантина просидел в селе, где нет компьютера и слабое покрытие мобильной связи.Ребёнок запустил учёбу, отстал по всем предметам. Зато теперь наняли репетитора, чтобы как-то догнать программу. Это ненормально! Давайте не будем делать дебилов из наших детей и вернём детей в школу!
Олекса Позняк
Для Ольга: нормально це у школу і в гроб. Тоді буде верещать на все кладовище про проклятих учителів які замучили дитя
Олекса Піzдняк
Альохан, де в США 500 000 померло, пруф або лінк скинь! Але ж ти тільки про горілку, гроби та матюками можешь розмовляти, троль на ставці МОН. Й чого ти людей завжди паплюжиш. Дитинство у тебе важке було чи ти жертва інцесту?
гість
Интересно, своими руками отправили ребенка в село , где нет компьютера, т е сорвали учебный процесс)) и жалуетесь, что запустил учебу .... а по поводу мультиков это вопрос к ребенку, а не к учителям. Масса детей прекрасно справилась с дистанционкой , причем маленьких детей. Они в обычных условиях из телефонов не выходят. и помощь родителей им не требуется а тут прямо проблема. Воспитывайте, мотивируйте, приучайте к самостоятельности, в жизни пригодится.
Коментувати
Ольга
Категорично проти дистанційного навчання, і не бачу в дистанційному навчанні абсолютно ніяких плюсів.Діти з таким підходом до навчанням не зможуть здобути ніяких знань, не мають можливості спілкуватись з друзями.Крім того , перебуваючи дома - банально вештаються та граються у гаджетах, постійно дивляться телевізор( батьки на роботі , а діти безконтрольні в цей час)І вважаю , що вчителі повинні навчати , як мінімум тому, що на це вони вчились і саме для цього в свій час держава витрачала бюджетні кошти.А кому не хочеться ходити до школи- можна перевестись у школу екстернів- таке ж дистанційне навчання, як мали ми всі цих три місяці.Вже і на освіті вирішили економити та повністю перекласти навчання дітей на плечі батьків.
Леся
Нічого не маю проти дистанційного навчання!:) Дітки зможуть висипатися,і самі собі організовувати свій день,навчатись дисципліні і праці...я в свій час по стану хвороби навчалась на дому...я мала високий рівень знань...прийшовши до школи,мої знання впали,інтерес до навчання зник...пізніше і взагалі прогулювала уроки бо боялася вчителів бо нічого не розуміла в тій хімії,фізиці,математиці...вчителі не зацікавлювали...це був страх ходити до школи! Тільки зараз я розумію,що то за предмети...а дитині воно не цікаве,не зрозуміле! Один вчитель на весь клас не може пояснити і приділити уваги всім...інша справа домашнє чи дистанційне навчання-звичайно під контролем батьків...тому трагедії я не бачу...
Лариса
Я мама двоих дитей, и я категорически против дистанционного обучения!это издевательство над детьми и над родителями!нам,что теперь бросить работы ,чтоб сидеть с детьми и обучать!?у меня сын 8 класс окончил и это кошмар!получается детям только и сидеть в целыми днями и смотреть в монитор и зрение портить!кроме пидагога объяснить правильно не кто не сможет!Я ПРОТИВ ДИСТАНЦИОННОГО ОБУЧЕНИЯ!
учитель
Якщо буде чітко зрозуміло, що робити з тими хто категорично не хоче дистанційно учитися, вважайте, що основні кроки до дистанційного навчання зроблено. Або їх не атестуємо, якщо атестуємо то ставимо двійки, або за них роботи будуть здавати батьки. В залежності від класу, таких учнів може бути 3, а може бути 12. Треба зрозуміти як з ними працювати. Адже хто вчився той і далі буде вчитися.
crosscave
Я проти дистанційного навчання дітей особливо 1-4 класи де їх треба навчити читати, писати, рахувати . Гаджетами вони і так навчаться користуватися ще швидше ніж писати букви. Не гаджет, не викладач має з дітьми працювати а ПЕДАГОГ!!!! Яких нажаль залишається з кожним днем манше і менше. НЕ РОБІТЬ З НАШИХ ДІТЕЙ НЕУКІВ Якщо самі колись не навчались то дайте іншим здобути знання . Геть з міністерства НЕУКИ!!!!
Chornobrov@i.ua
Для crosscave: ПІДПИСУЮСЬ ПІД КОЖНИМ ВАШИМ СЛОВОМ.
Коментувати
eduard
Ми говоримо не про життя в цілому, а про систему освіти. Якщо система розбалансована, а її ще більше розхитують, то як Ви думаєте до чого це призведе. А чого б не підготуватись жити як в Сомалі, все ж змінюється!!! Якщо у нас є система, то вона працює, а якщо повний расколбас та тваринне лібертаріанство, тоді да, але при цьому тоді псевдодержава не повинна залізати до нас в кишеню. Освіта утримується з податків громадян, а "неуки" (або нові обличчя: кому як подобається) не враховуючи усіх pro et contra ставлять над дітьми усіляки експерименти. Й в даному випадку це жахливий експеримент. До речі, вже натякають, що з першого вересня можливо буде дистанційна освіта. А всі ланки системи готові до цього? Риторичне питання!!!
777
Перепрошую,а що вам хтось забороняє навчатися не дистанційно?Це вибір кожного,а правила прописані в зв’язку с форс-мажором,яким виявився коронавірус.Чого такий панічний настрій,як ми звикли,що все в житті нам підконтрольне і повинно бути так,як і було і ви досі не зрозуміли-вже так як було,ніколи не буде,життя змінилося і буде далі ще дужче мінятися,до цього прийдеться всім підготуватися.Робіть висновки,міняйте світогляд,досить жити по "трафарету",за яким жили наші батьки,жили і ми.
Ірина
Для 777: Який форс мажор? Чому дитячим садкам можна працювати, а школам ні? У нас в місті немає ні одного випадку захворювання, а ми маємо навчатись дисьанційно, бо десь на Закарпатті велика кількість. І що дає дистанційне навчання дітям? Як навчатись, коли в домі дитина 6 років, яку батьки не можуть залишити вдома саму, бо самі не працюють віддалено? грошей на нянь і репетиторів не у всіх є! А що робити,коли вдома 3-4 учня? Кожному купити планшет чи телефон, бо треба Вайбер? Чи по черзі виконувати завдання на одному компі, бо немає змоги купити всім? Як навчити 1 клас читати і писати дистанційно? Правильно, це все лягає на плечі батьків, які ще мусять працювати і вдома щось робити! Абсурд повний- ваше дистанційне!
Олена
Ірина, повнісю Вас підтримую!
Олекса Позняк
Для Ірина: дитячі садки тепер заповнені на 20% і то в Києві масове зараження в 3 садках.Батьки не можуть купити планшет за ціною 3 пляшок горілки то давайте дітей положимо у гроби
Коментувати
Аліна
А Інтернет у всіх є ,чи там де п’ять дітей то треба і стільки комп’ютерів ,де батьки дистанційно працюють то і тим робоче місце .А де закон про освіту кожен має право на освіту та працю , коронавірус завжди був бо це вже 19 й попередні18 вже пережили.
Олекса Позняк
Для Аліна: дурепа короновірусна
гість
Алина. вывод напрашивается сам собой - прежде чем давать жизнь пяти детям. нужно подумать наперед. как . в частности. в наш век цифровых технологий они будут получать образование. Закон также не отменяет ответственности родителей за своих детей. Наклепать, извините. дело недолгое.
Коментувати
Людмила
а ви вчителя будете наступні на скорочення після цієї реформи. однієї людини достатньо проводити уроки онлайн
Олекса Позняк
Для Людмила: плювать. Основне здорові діти
гість
Вчителі самі потікають, особливо група ризику.. якщо буде очне навчання в умовах високої захворюваності. Молодь до школи не дуже поспішає.
Коментувати
Людмила
батьки цього так не залишать можете на це НЕ РОЗРАХОВУВАТИ!!!! така пропозиція відхилена
Олекса Позняк
Для Людмила: ідіотка , школа ідеальна для поширення ковід. Ти дітей на мусорці найшла? Не жалко? А як повмирають будеш клясти учителів?
Коментувати
Андрій
Зовсім потрібно вилучити інформатику як предмет у молодшій школі і в середній також , діти повинні мислити і рахувати а також креслити на папері а у нас сьогодні такого предмету як креслення зовсім нема, трудове навчання скоротили а де практика, прості речі пришити гудзика, вкрутити лампочку чи приготувати салат.
гість
Для Андрій: Вибачте, а для чого тоді батьки, якщо вчитель буде їх вчити вкручувати лампочку?!! Давайте їх вже вчителі всиновлять та й буде норм. Вже звісити хочете на тих вчителів затурканих все що завгодно, щоб легше жилося. Я не вчитель, але це вже перебор.
Коментувати
Юлія
Я мама двох діток і я ПРОТИ дистанційного навчання, дитина в школі має стимул вчитися, вона хоче щоб вчителька її похвалила, а вдома як показала практика, це просто ніякого серйозного відношення до навчання, це жах а не навчання вдома!!!
Юля
Для Юлія: згодна. Коли одне дитя сидит на гонщику а інше робить вигляд що займається - взагалі освітнім процесом важко назвати
гість
ну то вже питання до дитини. завжди були діти. які хочуть вчитися і які не хочуть.
Коментувати
eduard
Для тих хто переводить мову на особистісне ставлення до вчителів - сенс дискусії не про те погані вчителі чи хороші, батьки як страуси чи ні. Якщо так розмірковувати, то якщо дітей погано вчать - закрити школи, якщо погано лікують - закрити лікарні, якщо не захищають - дробовика в руки й сам собі господар. Мова не про те, як вчать, а про те, що хочуть натягнути сову на глобус й видати це за реформу та захист людей. Абсолютно відсутня будь-яка організація з боку держави. Видали недолугий папірець, прикрились їм як фіговим листком й раді, а може пройде. А що робити , наприклад, дітям з протипоказаннями? Про саннорми ніяк не згадано! Все це говорить про те, що ніхто не хоче й справжню дистанційку запускати. Адже не дай бог що, а тут винні за замовчанням дирекція й вчителі. А якщо так, то навіщо нам оці директорати? Ну а стосовно винних вчителів - серед них, як й серед інших є різні люди, тому не треба рівняти всіх під одне лекало
Світлана
Для eduard: 100 %
Коментувати