Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батько
Хай процвітає КВАРТАЛСТАН! В ганделики діти ходіть, а в школу діти не ходіть! Без слів, без коментарів, одні нікому не потрібні емоції!!! ¡
Наталія
Прошу врахувати,що онлайн на час карантину це ще куди не йшло...Але наші правителі карантин можуть зробити на завжди!!!це всім їм вигідно...вибори на носі...Крім того,їх діти дистанційно не навчаються...тому я проти дистанційного навчання категорично!!!Розплодимо країну хворих та ще й гаджетзалежних ідіотів!!!
Тетяна
Верніть дітям школу! Батькам- спокій! Вчителям- учнів! Дистанційне навчання- злочин проти освіти, дітей, майбутнього!
Ольга
Все в основном возмущаются и особо "не грузятся пандемией". Я, например, за дистанционку в период карантина. Не хочу, чтобы каждый учебный день мой ребенок подвергался вероятности заболеть в транспорте по пути в школу и в самой школе. Да, согласна, что дистанционка была не у всех нормальная, и условия у всех разные, но для этого есть время, чтобы все наладить, было бы желание и ответственность за будущее молодого поколения у власть имущих. И мой ребенок, к слову, после карантина очень хочет ходить в школу, но это скорее не желание учиться (учится хорошо), а больше пообщаться с друзьями.
Лера
Для Ольга: в том то и беда, что школа стала желанной для детей не для учения, а поболтать.
Неля
Ми проти дистанційного навчання діти мають ходити в школу.
Коментувати
Пані Катажина
Видаляєте всі мої коментарі - значить читаєте! Чудово! Значить знаєте, що не всі ще у цій країні з ґлузду з’їхали! Запевняю вас, нас ще багато!
Пані Катажина
Побільше нездатних думати потрібно наплодити, то будуть обирати "правильно"! Якщо будуть освічені, грамотні і здатні критично, або, хоч якось думати, то не обиратимуть шобло на виборах! Дистанційне і тільки дистанційне навчання дасть результат у примноженні розумововідсталих! Слава тупоголовими!
Марина
Хотілось би бачити єдиний портал з відео, текстом та тестами для усіх предметів, бо бігання по різним платформам бісить, і щоб можна було туди завантажити фото малюнків, або реферат для здачі домашки)
Анна
Почему возмущаются противники дистанционного обучения? Ведь здесь сказано - "на время карантина". И что они предлагают - ходить в школу, не обращая внимания на вирус или вообще не учиться?
Олена
Категорично проти, це знущання не тільки над дітьми, над викладачами та батьками. Усім батькам потрібно звільнитися, щоб допомогти своїй дитині.
Юрий
Я, как педагог, утверждаю: Дистанционно - нельзя дать качественное обучение. К каждому ребенку нужен свой подход. Только личное общение " Учитель - ученик " может дать положительный результат обучения.
Татьяна
Для Юрий: а вы каждому качественно даёте знания? Не смешите.
Коментувати
Ольга
Я и мои дети категорически против дистанционного обучения. Уроки не ведутся совсем, а выдаётся домашнее задание. Либо ведутся в несоответствующем очному обучению количестак часов. Но даже при 2-3 онлайн уроках, при наличии у нас технической возможности(а у многих ее нет) устают глаза, и перенапрягается нервная система от смотрения в монитор.
Тетяна
Ви взагалі думаєте, що робите!!! Країні Потрібні сліпі , не грамотні діти! Які не вміють спілкуватися! Це жах! Зупиніться!!! Батькам після карантину треба заробляти гроші, щоб прогодувати дітей! Коли їм вчити дітей!? Ви взагалі про молодшу ланку думаєте??? Діти 1-4 класів не можуть самі бути вдома! Я вже не кажу про навчання! Таке відчуття, що ні у кого з керівництва Міністерства освіти не має дітей, що навчаються в молодшій ланці. ( я забула, поки вони долають корупцію, в них дітьми займаються приватні вчителя). Вчителя у школі повинні навчати дітей України не дистанційно! Дай Боже, люди перестануть хворіти, а діти підуть до школи, щоб отримувати знання заради майбутнього України!
Олена
Я вчитель, і я проти дистанційного навчання. Нехай мені хтось пояснить, як я маю навчити дітей у 1 класі читати та писати, спілкуватися у колективі??? Це нонсенс!
Ольга
У меня другой вопрос,а как можно оставлять одного ребенка дома?и уходить на целый день на работу...Насколько я знаю это грозит лишением родительских прав?да и несчастных случаев не избежать...Так о каком дистанционном обучение вообще речь..Дети без присмотра целый день,это к хорошему не приведет..
Тетяна
Категорично проти, мая дитина йде в перший клас, як їй розтлумачити що таке школа, коли вона там ніколи не була. І як можна дитині вдома пояснити всі придмети не маючи педагогічної освіти. А ще на всіх є доступ до інтернету, ще в багатьох селах нашої країни немає взагалі зв’язку!?!?
Татьяна
Люди, какой смысл возмущаться в комментариях? Прочтите последние строки статьи: Громадське обговорення проекту Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти триватиме до 21 липня. Пропозиції та зауваження можна надсилати на е-пошту storc[email protected] з темою повідомлення «Громадське обговорення».
Губанова Л.А.
Вчителі прекрасно знають, що головне в навчанні - спілкування. Дистанційне навчання не замінить вплив вчителя, роботу в команді й сумісну радість творчості. Вчителі, якщо працюють за покликанням серця, не підтримують дистанційного навчання. Вибачте, вже медицину знищили. Нонсенс, коли лікар по телефону ставить діагноз. Через це помирає значно більше, ніж раніше, при нормальній медичній системі. Тепер ще треба освіту знищити. Школа - це, в першу чергу виховання ЛЮДИНИ, а не "годування" непотрібною інформацією. Бо від сучасного стану медицини наступає фізична смерть, а від пропонуємої системи освіти - духовна!
Татьяна
Для Губанова Л.А.: если школа нужна только для общения, то о каком повышении зарплаты вы трубите? А по итогу действительно, кроме общения вы ничего не даёте. Сама была свидетелем, когда учитель вывела детей на продление на площадку. Она не оторвалась от телефона, дети предоставлены сами себе (Общались).
Коментувати
Валентина
Після дистанційного навчання в дитини з 100% зору на одному оці лишилося 25%. Вже пішли суми на лікування і ще все попереду. Хтось після дистанційного навчання буде лікувати наших дітей??? Мало того що діти тупіють, то ще й завдається шкода здоров’ю. А соціалізація дітей?
Олена
Категорично проти такого навчання, це все маємо робити самостийно,а що вибачте викладачі будуть робити, а пояснення як правильно записувати і тому подібне... сто відсотковий бред.
Татьяна
Педагоги пекутся, чтобы продолжить бить баклуши в стенах школы. В комментариях ниже, они утверждают, что работают на износ и, как результат, могут подготовить одного ребёнка к олимпиаде. А остальные дети как? Вот и выходит, что учат единиц, за которых приплачивают. А родители, в свою очередь, отстаивают школу, в надежде, что все в одинаковых условиях. А неееет. И карантин тому пример. Вы же видете, как учителя возмущаются, что им надо доплатить за то, что они с каждым общаются. А по поводу первоклашек:они устраивают конкурсы. Требуют технику чтения. А не они ли должны шестилеток научить? А какую-то мамашу волнует вопрос:"Что дети с учителем не познакомится?" очнитесь! Хотя, всегда новизну критикуют, а потом привыкают.
Друг читателя
Для Татьяна: Так можно ведь самой пойти в учителя, и у Вас не будет "остальных детей". Увидите, как поднимется Ваш авторитет.И ещё. Есть понятие "техника чтения" и понятие "качество чтения". Родители склонны путать их и возмущаться. Очень важно, чтобы ребёнок научился хорошо и быстро читать.
Lena
Викладачі на дистанційному навчанні працювали в три зміни: напрацьовували цифрові ресури, доносили їх до учнів, а потім їх у кожного перевіряли. Більшість моїх колег проти дистанційного навчання для молодших школярів та підлітків (так окремі її елементи)
Татьяна
Техника чтания и качество чтения должны дополнять друг друга и не могут существовать друг без друга. Так что не надо натягивать тут свою значимость.
Коментувати