Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лина
Читаю и удивляюсь ;сколько у людей ненависти друг к другу. То бедные медалисты им не угодили , так как медаль же за красивые глазки выдают ( хотя объясните КАК это можно было сделать в эти годы), и если Зно не будет в этом году , то все , коррупция вернётся , дураки будут учиться в Вузах, а умные и талантливые пролетят ?!только , почему-то , во всем мире понимают , всю сложность ситуации , а нашим людям все равно, они ж так устали сидеть дома . Устали врачи, которые каждый день спасают чьи-то жизни. И в данной ситуации ,отмена Зно - это просто способ не подвергать наших детей риску , даже минимальному.
Анна
Для Лина: Повністю підтримую
Саня12
Только вот для вузов ЗНО обязательно, ты вообще читать умеешь? Прежде, чем писать такую чушь, ознакомься с информацией и не позорься.
Лена
Для Саня 12: я не поняла вообще о чем вы написали. Я конкретно написала что хочу , чтобы в этом году отменили Зно вобще для поступления в Вузы. Или перенесли , когда , действительно, снизится заболеваемость. Или нашли альтернативу Зно конкретно для выпускников ЭТОГО года . Я не хочу подвергать опасности. Своего ребёнка и себя, когда каждый день цифры заболеваемости растут, и мне все равно , верите вы в это или нет , в мире эпидемия, карантин, поэтому в связи с этим должны приниматься меры. Никто не спорит , что Зно обязательно для поступления в Вузы , но не в этот год
Коментувати
Марія
Роз’ясніть , будь ласка, чи потрібно мені здавати ЗНО,якщо я планую поступати в медичний коледж ?
Петро
Для Марія: медичний коледж, або будь-який інший навчальний заклад, дає базову ВИЩУ освіту. ДУМАЙ ТЕ.
Вчитель-КА
Для Марія: потрібно
Коментувати
Вінсент Ван
Українське суспільство відстале і совкове.В Німеччині,приміром,дітей вже в середній школі ділять на тих,хто має низький рівень,і вони йдуть на робітничі професії,і тих,хто може вступити в гімназії,а потім в університети.Таких відсотків сорок.В нас же батьки за всяку ціну пхають дітей в університети,бо це престижно,хоча діти не мають ні бажання,ні здібностей там вчитись.От і вишукують всілякі лазєйки,готові платити хабарі ітд.А влада підігрує насєлєнію-хочете відміним дпа,хочете-відміним зно-головне не мішайте дєрібаніть бюджет.Насєлєгіє радіє,дякує))А насправді люди дурять самі себе-все одно біььшість дітей не стане гарними фахівцями по закінченню університета,не бажаючи і не тягнучи програму і підуть по закінченню в таксисти і торгові представники і консультанти в трк.Така правда життя.
К
Для Вінсент Ван: Все верно-украинское общество -это отсталый постсовок с хуторянским містечковим мышлением.По менталитету-ближе к России,с их чванливостью и хамством,чем к Европе.И большинство с крайне низким уровнем образования.Но на клубнику в Польшу і в АТБ сойдет.
Вчитель
Полностью согласен с Времени Ваном. В нашей стране самое главное ето не делать хорошо, а делать так что би все били довольни.
Коментувати
Павло
Все правильно зробили. Дали можливість здати ЗНО тим, кому воно потрібно для вступу. Звільнення частини випускників від ДПА, це зменшення кількості контактів, до того ж не багатьом ще треба добратись до пункту. А що то за медаль без ЗНО, і кому вона потрібна не розумію. Хіба що , як сувенір.
Одеситы
Зеленский умничка. А если ВНО отменят на заочку, тогда наши деканы факультетов новые машины смогут купить. Медали в этом году не заработок. Хотя подтвердить их через ВНО будет честно. Чтобы никто не сомневался.
патріоти Львів
Відміна ДПА це політичне питання! І це вже народ зрозумів. Ви можете по ЗМІ малювати у Львові і 2000 за добу. Але ми бачимо, що відбувається на справді. Усі учні, крім медалістів, повинні були дистанційно у закладах освіти по місцю проживання пройти ДПА. У ЗНО мали взяти участь дві категорії випускників. 1. Медалісти. 2 Ті котрі мають вступати до ВНЗ. Все! Дуже важко було це зрозуміти? Ми - патріоти, ніколи не повіримо, що це відбувається тільки тому, що влада хоче захистити людей. Тому що, покажіть на вулиці людей у масках? Лічені люди. Бенкети, урочистості, свята йдуть повним ходом. Інші заклади відновлюють свою роботу. Тільки тому що пандемія, все повинно було відбуватися спрощено, а не ДПА і ЗНО разом. Що ви стільки говорите про Європу? Може там і спростили вступ. Але не торгують медалями і не хочуть на заочку приймати без ЗНО. Чи може у Європі вступ за хабарі. Так просто у своїй правоті влада нас не переконає.
патріоти Львів
Дистанційно - це міг бути онлайт тест до 1 години. Час здачі одного предмету збільшити до 2 днів. Тому, що спрощено і щоб не було напливу народу. Яка вірогідність інфікування, якщо 1 особа 5 на 5 у масці? Шляхи були. Не розповідайте дурниці.
Fraps
Для патріоти Львів: Дуже товсто тролите, вам би ще трохи повчитися,хоча настрій ви мені підняли.
12345
Для Fraps: ботяра,згинь
Коментувати
Діма
Якщо я учень 3 курсу в коледжі і цього року закінчую учобу і дальше нікуди не поступають можна не здавати ЗНО
кука
Для Діма: Да.
Коментувати
Fraps
Каждый день 600+ новых случаев заболевания коронавирусом...Самое время проводить ДПА, ведь если его отменить, це буде розворот на 180 градусів, Геть від Москви відміняється, і взагалі РЕВАНШ, потрібно повертати гетьмана, оскільки при ньому ДПА не зазнавало утисків. Нада срочно тупа собираться на Майданчике, и готовиться ставить палатки, тупа рили. Самим не смешно?Отменяют ДПА, а не ЗНО, и если от этого сатанизма освободили учеников средней школы, то чем хуже остальные? Нормальные люди думают о своем здоровье, и здоровье своих детей. Решение правильное, однозначно поддерживаю!
12345
Для Fraps: бояра,згинь
Коментувати
Олена
Це розворот від Європи! У Європі точно медалі не продають, якщо вони там є. А от у братів старших - Росії. Якраз не проти жити за такими законами. Вони і 5 бальну систему до цього часу зберегли. Народ ще не оговтався від нових змін. Але коли оговтається, тоді зрозуміє. Ми повертаємось знову до того часу, коли тільки почалася Євроінтеграція. Далі два шляхи. ЗНО, ДПА і курс на Європу. Чи повільно, так щоб менше розуміли, знову будемо зближатися з Росією. ДПА І ЗНО можна було провести. І про вже не раз говорили. А різні історії біля вогнища притримайте для себе. Після нового Майдану будете в Ростові згадувати.
Роман
Для Олена: Ти сама зрозуміла, що написала? До чого ти Росію приплела? Хто тебе в ту Європу кличе? Мова йде про відміну ДПА і видачу свідоцтв дітям до кінця червня. ЗНО здають всі, хто вступає до вишів. Крапка. 6 років минуло з вашої евроінтеграції і що?
Оля зі Львова
Для Олена: Ви все змішали в одну купу. 1. В багатьох країнах Європи цього коронавірусного року спростили, як вступні так і випускні кампанії. 2. Медалі не можна намалювати зараз. Їх потрібно було починати малювати ще два роки тому, коли про пандемію і можливе звільнення від ДПА ніхто не знав. 3. Хтось тут вже писав, що якщо є питання до чесності тисячі чи двох медалістів, то додатково ДПАшити слід їх, а не решту 300 тисяч випускників. 4. Цьогорічне звільнення від ДПА одноразове - лише для випускників 2019/2020 року навчання. 5. Не варто бачити зраду у всьому підряд. 6. У патріотів України можуть бути різні погляди на одні речі чи події. Але ДПА це точно НЕ червона лінія. 7. Мої аргументи Ви, звичайно, можете вважати історією біля вогнищ, але почитайте останні дописи на цю тему в фейсбук одного з "батьків" ЗНО і ДПА І.Лікарчука.
Anna Avstrijskaya
Для Олена: Досить уже усіх лякати своїми майданами, набридло. Вам уже все настільки доступно пояснили, що відміна ДПА на один лише рік, що ЗНО ніхто не збирається відміняти, а до вас ще не доходить, все майданити хочете. Коли комунальні піднімали, мовчали, коли новий КЗоТ хочуть прийняти, який насправді проти простих робітників, мовчите, а тут уже на майдан збираються, бо десь побачили якийсь розворот від Європи. Нас у тій Європі дуже чекають.
Коментувати
Анна
Тобто тепер у школі буде дві хвилі видачі атестатів: для тих, хто ЗНО не пише чи не напише так, як намальовано в свідоцтві (хоч зараз), і для тих, хто хоче ЗНО як ДПА зарахувати (наприкінці липня)...
Кирилл
А если я студент 3го курса колледжа, и в том году не сдал ЗНО, и мне надо в этом году пересдавать, то мне обязательно пересдавать или нет?
Анатолий
Для Кирилл: https://mon.gov.ua/ua/news/vipusknikiv-20192020-navchalnogo-roku-zvilneno-vid-dpa-voni-mozhut-projti-yiyi-za-vlasnim-bazhannyam-rishennya-verhovnoyi-radi
Коментувати
Гість
Якщо отримаєш атестат без підтвердження да на зно і хочеш поступати у вуз, то потім з 25.06. Зно всерівно здається???
Гість
Для Гість: ну, звісно. Без ЗНО до ВНЗ ви не вступите
Коментувати
Євген
А якщо ті хто після 2 курсу здає Дпа у формі ЗНО теж відноситься??? Я після 2 курсу маю писати ДПА у формі ЗНО і не знаю як
Олександр
Для Євген: Тут ответ на Ваш вопрос из оф.источников. Если не пересмотрят в целом Закон о ВО. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=69160&pf35401=530036 Только важное разъяснение из него приведу по теме Вашего вопроса. ... "ЗНО є одним із важливих чинників забезпечення рівного доступу до освіти, в тому числі, і шляхом забезпечення однакових процедур його проведення. При цьому, результати ЗНО враховуються при прийомі на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) (ч. 4 ст. 44 Закону України «Про вищу освіту») та прийомі на основі ступеня молодшого бакалавра, ступеня фахового молодшого бакалавра або освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста під час вступу для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) (ч. 9 ст. 44 Закону України «Про вищу освіту»)"
Коментувати
Ганна
Доброго дня! Роз’ясніть , будь ласка, ситуацію із медалістами. Вони вже мають медалі чи чогось треба чекати? Дякую
Лена
Для Ганна: да , они уже имеют
Коментувати
Оксана
Я правильно понимаю претендентам на Золотую медаль переживать не надо?ЗНО не влияет на получение медали?
Наталія
Для Оксана: А медаль в чому допомогла , хочаб одній дитині при вступі , навіть одного бала за неї не дають. Просто сувенір, але коли дитина працює , немає вихідного дня через конкурси і олімпіади , то я думаю що варто дати медаль такій дитині , а не тій в кого є гроші
Коментувати
директор
Нова пам’ятка батькам. Майте бакси, значить ваше дитятко розумне і заслуговує на медаль. Не майте, тоді морально готуйте. Слабакам медалі не дають.
Василь
Для директор: не судіть усіх по собі
Олена
Для директор: Так було до ЗНО і так буде тепер. Старі традиції повертаються. Йдемо блище до Росії.
Женя
Для директора: Не пишите такую ерунду , У меня медаль и я ее заслужила , 11 лет я училась , старалась , готовилась. Так никто не запрещает и другим так заниматься, но многим было интереснее потусить ,а на учебу вобще забить. И вы правы- слабакам медали не дают!и не надо оправдываться тем , что оценки и медали можно купить, а тот, кто не может заплатить ,изначально лузеры. Это вы так готовите потенциальных лодырей и неучей
Коментувати
вчитель зі стажем
Давайте не будемо прикидатись суперсвідомими. Цей навчальний рік виявився фатально халявним. Ми так "класно" попрацювали, що боїмось бодай уявити, які можуть бути результати. Ясно, що постраждали учні, які не одержали знань. Але відміна ДПА, а в перспективі і ЗНО дає можливість педагогам сказати "хуг, пронесло", бо саме ті результати мали стати головним батогом для шкільних колективів протягом наступного навчального року.
Anna Avstrijskaya
Для вчитель зі стажем: Ну то пишіть про себе, що так "класно" працювали і видихнули "пронесло", а не про всіх. А були якісь інші варіанти в таких умовах? Так, Україна ще не може організувати якісну дистанційну освіту, ще дуже багато технічних проблем, та й не тільки технічних. А Ви думаєте, що за кордоном все було організовано супер? Теж були проблеми, і це я знаю точно, бо спілкуюся постійно з подругою, яка вчителює в Німеччині. Досить паплюжити своїх освітян: у таких умовах з таким забезпеченням вони зробили все можливе. Дистанційна освіта не може бути налагоджена за місяць, на це потрібен час, фінансування пристойне, нормальний інтернет і ще багато чого. Поступово і в нас все налагодиться.
Коментувати
націоналісти
Будете бачити ЗНО теж відмінять. Причиною буде високий епідеміологічний показник захвоювання. Це тільки сьогодні 825, а на 22 буде 1200 випадків. У нас, як тільки підходить до ЗНО, так відразу епідеміологічний стан різко погіршується. ДПА відмінили, за ДПА буде ЗНО. Дійсно смішно дивитися на цих клоунів. Пропонували дистанційну форму проведення ДПА і нічого не накручувати у законах. Не доля тому бути. А медалі як колись продавали так знову будуть продавати. Так що батьки тримайтеся. Прийшов час вас обідерти так як повинно бути. А інакше ваші діти невдахи. Правда вона завжди правда. А тепер дружно подякуйте слугам народу, за те що вам зробили хорошо. Розумійте це тільки у нашій державі інфіковуються на ЗНО. А на днях народженнях, урочистих, випускних, весіллях, релігійних зібраннях не інфіковуються. І не треба після цього коментару писати про суворі карантини. Люди на свої очі все бачуть.!!!
Викладачі з університету Богомольця
Для націоналісти: дай то бог, щоб ЗНО скасували. Як добре ми раніше заробляли під час кожної вступної кампанії... А зараз? Ганьба! Геть ЗНО!
Andrew Brown
Не дай Бог переносити ЗНО, діти вже на грані зриву! Про які повторення ви говорите, з глузду з’їхали???
Лина
Для националиста: а вы , что ходите по свадьбам , выпускным каким-то, религиозным собраниям? Или вы , как многие не придерживаетесь карантинных мер? Нормальные и адекватные люди действительно все видят и просто диву даются от того, сколько людей наплевательски относятся к серьезной ситуации. Но нашим же людям все пофиг, главное погулять, пошататься везде , а то прям устали , бедные. а потом кричать на всех углах , что везде враги и Всемирный заговор, Во всем мире , в этом году , в связи с эпидемией, ввели определенные льготы для выпускников и никто не кричит ничего, а только у нас придумывают какие-то глупости , что если отменят Зно в этом году , то наступит конец света Конец света наступает , когда люди не понимают , что важнее здоровья ничего нет . И чего цепляться к медалям , если , по факту, они ничего не дают? Ну получит ребёнок в этом году медаль без Зно и что? Никто не знал , что в этом году такое случится и в основном, кто шёл на медаль ,ещё в начале года уже знали о своих медалях и для того, чтобы получить медаль в годы Зно, ох , как попахать надо было, у меня в классе 5 медалистов и я бы им ещё одну выдала , без всякого Зно, потому что все заслуженные медали.
Коментувати
Гість
Я студент випускник 3-го курсу коледжу,не склав ДПА у минулому році. Обов’язково в цьому році складати ДПА,щоб отримати диплом коледжу?
989
Для Гість: ДПА здають один раз! Якщо Ви не склали минулого року, то Вас мали відрахувати! Що Ви досі робите в коледжі?
Лідія
У Гість законне право ще раз його здати!!!
Сенатор
Для 989: якби Гість здавав ЗНО будучи 11-класником і його не здав, для нього дорога вела б щонайбільше до ПТУ. Навіть у коледж його не прийняли б. Але зараз він є студентом коледжу. Для них положення дещо інше. Якщо він у тому році не здав, то він продовжує бути студентом коледжу, навчається на третьому курсі, і йому надається можливість ще раз здати ЗНО. Якщо він і цього разу його не здасть,тоді відрахування. Для того щоб студента відрахувати з другого курсу, потрібно щоб він на ЗНО не зявився. У нас такий був. Вже його серед студентів вже немає. А от як бути з цією перездачею, питання зависло. Можливо буде якесь розяснення. Будемо слідкувати. У фейсбуці є група "технікуми, коледжі". Кого цікавить, слідкуйте там. Там буде саме швидше.
Коментувати
Тато випускника
Гарна новина. Дякую МОН та депутатам Верховної ради. Думав вже не встигнуть прийняти цей закон. Дуже дякую.